Юридична компанія «ПІК»

ЩО ТАКЕ ПРОСТРОЧЕННЯ ПО КРЕДИТНІЙ КАРТЦІ

Прострочення кредитної картки виникне, якщо ви не внесете платіж до терміну, встановленого банком. У цьому випадку з дня, наступного за днем, коли термін уже минув, банк може застосувати заходи фінансового характеру.

Банки пропонують клієнтам зручність, надаючи їм кредитні картки. Проте слід враховувати, що недотримання термінів оплати може призвести до суттєвих фінансових ризиків. Тому рекомендується акуратно використовувати кредитні картки, щоб уникнути неприємностей.

Кредитна картка: прострочення платежу

Прострочення кредитної картки, якщо нічого не робити, загрожує позичальнику штрафами і пенями, кредитна історія буде зіпсована, і банк може подати до суду. Розкажемо, що робити, якщо прострочення кредитної картки вже відбулося, і які дії вжити, щоб уникнути фінансових втрат.

Прострочення означає, що позичальник не виконує своїх зобов’язань, передбачених договором. Це може бути випадковим або регулярним і, як правило, супроводжується фінансовими втратами.

Важливо! Прострочення по кредитці, може призвести до заборгованості та боргу, навіть невелика сума кредиту може перетворитися на “непідйомну” лише за кілька місяців за принципом “снігового кому”.

Прострочена заборгованість за кредитною карткою

Якщо прострочення за кредитною карткою все ж таки відбулася і утворилася заборгованість, які проблеми виникнуть у боржника за кредитною карткою.

По-перше, до клієнта можна застосувати санкції, пов’язані з порушеннями умов договору. Невиконання умов договору, включаючи умови надходження коштів, призводять до штрафних санкцій.

По-друге, порушення умов договору може стати погіршення кредитної історії клієнта. Несвоєчасно погашаючи свої зобов’язання, люди ризикують погіршити свою «кредитну історію», що, своєю чергою, може вплинути на їхню здатність взяти кредит та кредитний рейтинг.

По-третє, наслідком порушення умов договору є збільшення видатків. Накладні витрати на юристів та адвокатів, судові позови.

Рада юридичної компанії “ПІК”

Кредитна картка дозволяє скористатися позиковими коштами банку, що є дуже вигідним. Однак, як кажуть у народі “береш чужі, а віддаєш свої”, ще й із відсотками.

Кредитна картка з простроченнями

Незважаючи на те, що прострочення платежу по кредитній карті змінює ситуацію в гіршу для боржника сторону, не можна допускати необдуманих дій. Переховуватися чи брати позики в МФО на погашення прострочення кредитною карткою – це зовсім невірні кроки.

Якщо виникло прострочення кредитки, варто зателефонувати або звернутися до юристів. Юристи можуть вирішити проблему конструктивно. Разом ви зможете знайти розумне рішення, яке задовольнить і банк, і боржника. Інакше кредитор може вдатися до судових чи колекторських заходів стягнення боргу.

Що робити, якщо банк подав до суду по кредитній карті?

Списання боргу по кредитній картці. Онлайн-консультація юриста. Ми знаємо вирішення вашої проблеми з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотній дзвінок або консультацію юриста.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Оплатил 500 грн. Попросил провести консультацию в мессенджере, потому как не всегда удобно говорить по телефону. В течении двух дней ответили на все интересующие меня вопросы. Остался доволен, рекомендую.

  thumb paskivka
  03.02.2022

  5 star review  Благодарю компанию "Пик" и особенно Алёну Валерьевну за её профессионализм и подход к клиентам! Помогла решить проблемы с кредитами. Очень грамотный юрист!

  thumb Лора
  11.01.2022

  5 star review  Огромное спасибо компании за поддержку и предоставленные услуги. Порекомендовали друзья, теперь рекомендую я! Доверяйте решение своих проблем профессионалам из ЮК "ПИК"! Это того стоит!

  thumb Оксана Ефименко
  11.01.2022

  5 star review  Компания профессионалов. Особенно Виктория. Всё на высшем уровне, оперативно. Не бойтесь, реально закрывают вопросы. Спасибо большое! Рекомендую, если у вас есть проблемы.

  thumb Ярослав Базичев
  08.11.2021

  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021
Коментарі

 • Ирина

  29.03.2021 в 11:36

  Можете помочь розобраться с микрокредитами

  Відповіcти
  • admin

   31.03.2021 в 12:50

   Ирина, конечно можем помочь. Пожалуйста, оставьте заявку или позвоните.

   Відповіcти
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн