Юридична компанія «ПІК»

БОРГ ПО КРЕДИТЦІ

Банківські установи активно видають клієнтам, а іноді навіть нав’язують, кредитні карти. Якщо користуватися ними акуратно, це дуже зручно. Однак коли виникає прострочення по кредитних картах, у позичальника можуть виникнути серйозні проблеми.

ЧИТАТИ ЩЕ: ЯК СПИСАТИ БОРГ ПО КРЕДИТНІЙ КАРТІ

Як банки стягують відсотки за користування кредитом по карті

Перше, що повинен усвідомити позичальник, ще до того, як почати використовувати кредитний ліміт – умови кредитування за банківськими кредитками мало відрізняються від тих, що пропонують різні мікрофінансові організації:

 • Відсоток за користування кредитом по карті суттєво вищий за той, який призначається при оформленні окремого кредитного договору з банком. У Приватбанку, наприклад, відсоток за користування кредитом – 3,4% на місяць. Це майже 41% річних.
 • Термін кредитування короткий. Відсотки за користування грошима стягується щомісяця. Однак прострочення по кредитній карті може виникати не відразу. Якщо занятий не весь кредитний ліміт, банк спише відсотки з його залишку, зараховує цю суму в тіло кредиту і нараховує на неї додаткові відсотки в наступному місяці.
 • Штрафні санкції та пені дуже високі. Коли використаний весь кредитний ліміт, а власник карти її не поповнює, виникає прострочення, а на нього, в повній відповідності з кредитним договором, підписаним при отриманні картки, починають нараховувати великі штрафні санкції. Сума боргу може в короткий термін збільшитися в кілька разів.
 • Боржнику починають дзвонити і нагадувати, а потім і погрожувати масою неприємностей. Природно, у нього виникає питання про те, як закрити заборгованість по кредитній карті.

Як стягують прострочений картковий кредит

Банки є комерційними підприємствами, орієнтованими на прибуток. Непогашений кредит – чистий збиток. Тому відповідь на питання – чи можуть списати прострочений борг по кредитній карті, для боржників, неприємна – списати борг можливо, але кредитори намагатимуться зробити все для того, щоб цього не сталося.

Якщо залякати боржника не вдалося, і кредит він не погашає, банк отримує або виконавчий напис нотаріуса, або рішення суду про примусове стягнення боргу. З отриманим документом працівники банку звернуться до виконавчої служби. Там відкриють провадження, і позичальник автоматично буде внесений до Єдиного реєстру боржників. Після цього, він не зможе кредитуватися і відчужувати майно. Далі заарештують і спишуть гроші з усіх рахунків боржника. Якщо грошей не вистачить, а сума бору велика, почнуть вилучати і розпродавати майно.

Теоретично можлива реструктуризація боргу по кредитній карті. За таких обставин має бути підписаний новий кредитний договір, що встановлює такі умови, щоб позичальник зміг платити. Однак банки рідко добровільно погоджуються на це, вважаючи за краще швидко погасити кредит за рахунок майна боржника.

ДОКЛАДНІШЕ ДИВІТЬСЯ ТУТ: НЕ ПЛАЧУ ПО КРЕДИТНІЙ КАРТІ

Що робити боржникам по кредитних картах

Боржникам за картковими кредитами потрібна професійна юридична допомога. По-перше, в 2017 році, судовим рішенням накладено заборону на нанесення нотаріусом виконавчого напису на кредитні договори. Однак в законодавство зміни не внесені, і нотаріуси продовжують їх наносити, а кредитори отримувати. Більшість позичальників не знає, що цей напис можна легко оскаржити в суді. Кредитори користуються цим, тому що отримання судового рішення забирає багато часу і коштів.

По-друге, юристи зуміють запропонувати варіанти погашення боргу доступними для позичальника способами. Зверніться в юридичну компанію ПІК. Там підкажуть, як діяти в вашому конкретному випадку.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить компанию ПИК и юриста Елену. Столкнулся в феврале с внушительной проблемой (долги родственника в 11 МФО с шестизначной суммой только по телу кредитов), обратился за помощью в ПИК. Корректно определили тактику, затем закрыли вопросы последовательно и с минимальными потерями. Сегодня получили справку о закрытии финального 11го кредита. Искренне рекомендую и желаю успехов!

  thumb Роман Городовой
  19.08.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить Олега Секрета за оказанную помощь. Наконец то наша семья освободилась от 2-х кредитов 2008 года. До обращения в компанию "Пик" обращались к нескольким юристам, но профессиональную помощь получили в "Пик". Желаем всех благ! Обязательно будем рекомендовать ваши услуги знакомым.

  thumb Юрий Нижник
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить благодарность юристу ЮК ПИК Егору за грамотную, квалифицированную помощь в моём деле. Благодаря его опыту был достигнут положительный результат. Спасибо!

  thumb Светлана Дорошенко
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить свою огромную благодарность компании ЮК ПИК и особенно Егору и Денису. Благодаря их опыту, высокому профессионализму, терпению и настойчивости они довели до конца и положительно завершили, как мне казалось уже безнадежным, мое дело. Если меня спросят, к какой юридической компании я рекомендовал бы обратиться за помощью - ЮК Пик.

  thumb Vasyl Albul
  25.07.2021
Коментарі

 • Ирина

  29.03.2021 в 11:36

  Можете помочь розобраться с микрокредитами

  Відповіcти
  • admin

   31.03.2021 в 12:50

   Ирина, конечно можем помочь. Пожалуйста, оставьте заявку или позвоните.

   Відповіcти
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн