Юридична компанія «ПІК»

БОРГ ЗА КРЕДИТНОЮ КАРТКОЮ

Заборгованість по кредитній картці складається з обов’язкових виплат, включаючи первісну суму кредиту, відсотки, штрафи та пені, якщо платіж був прострочений. Далі банк розраховує мінімальний платіж, суму, необхідну для погашення до певного терміну, якщо ви не сплачуєте, утворюється великий борг за кредитною карткою.

Як дізнатися борг за кредитною карткою

Щоб уникнути фінансових санкцій, власники кредитних карток повинні регулярно перевіряти свої рахунки. Заборгованість по кредитній картці може виникнути як внаслідок прострочення, так і інших факторів. Невідповідність термінів відправки коштів на кредитний рахунок, ви сплатили сьогодні, а гроші зарахували до вас на рахунок через три дні, часто є причиною заборгованості, що утворилася.

Як дізнатися про заборгованість по кредитній картці? Усі власники кредитних карток повинні вміти отримувати інформацію про свої заборгованості, зробити це можна такими способами:

 • телефоном гарячої лінії;
 • у відділенні, під час особистого візиту;
 • через інтернет-додаток банку;
 • у банкоматі, функція: «Баланс»;

До відома! На жаль, людям, які мають кредитні картки, можна дізнатися про заборгованості з дзвінків служби стягнення. Навіть несуттєва сума, така, як кілька сотень гривень, непогашення вчасно, згодом може збільшитись у рази.

Великий борг на кредитній картці

Кредитні картки – це не вільний доступ до “особистих” коштів, а зручний інструмент, що дозволяє керувати фінансами. Банки часто пропонують збільшити кредитний ліміт, але це не повинно бути простим рішенням для вас. Високий ліміт «підстьобує» вас, щоб витрачати більше, ніж можна, в більшості випадків саме постійне збільшення ліміту призводить до боргів по кредитній картці.

За підсумком, боржник йде вже перевіреним шляхом, бере новий кредит або оформляє картку в іншому банку, спочатку викручуватись виходить, вносячи мінімальні платежі до банків, МФО. Далі до процесу залучаються родичі та друзі, така історія закінчується фінансовим крахом.

Рада юридичної компанії “ПІК”

Єдиним законним способом притягнення боржника до відповідальності є суд, залякування боржника та примус до оплати за рахунок нових кредитів неприпустимо.

Борги по кредитних картках, що робити

Борг по кредитній карті, що робити? Власники кредитних карток повинні стежити за своїми фінансовими зобов’язаннями, оскільки несплата боргів може розорити. У випадках, коли борг за кредитною карткою вже утворився, не варто ігнорувати ситуацію, а тим більше думати, що нічого не станеться.

Зверніться до юристів, в умовах, коли борг визнається “безнадійним”, термін прострочення більше 180 днів, за допомогою юриста можна досягти значних списань за повного погашення. Якщо ж банк уже подав до суду, допомога адвоката просто потрібна. Мирова угода з банком – найбільш прийнятний варіант у ситуації, з боргом по кредитній картці, досягти її можна за грамотної юридичної підтримки.

Що робити, якщо банк подав до суду по кредитній карті?

Списання боргу по кредитній картці. Онлайн-консультація юриста. Ми знаємо вирішення вашої проблеми з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотній дзвінок або консультацію юриста.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Оплатил 500 грн. Попросил провести консультацию в мессенджере, потому как не всегда удобно говорить по телефону. В течении двух дней ответили на все интересующие меня вопросы. Остался доволен, рекомендую.

  thumb paskivka
  03.02.2022

  5 star review  Благодарю компанию "Пик" и особенно Алёну Валерьевну за её профессионализм и подход к клиентам! Помогла решить проблемы с кредитами. Очень грамотный юрист!

  thumb Лора
  11.01.2022

  5 star review  Огромное спасибо компании за поддержку и предоставленные услуги. Порекомендовали друзья, теперь рекомендую я! Доверяйте решение своих проблем профессионалам из ЮК "ПИК"! Это того стоит!

  thumb Оксана Ефименко
  11.01.2022

  5 star review  Компания профессионалов. Особенно Виктория. Всё на высшем уровне, оперативно. Не бойтесь, реально закрывают вопросы. Спасибо большое! Рекомендую, если у вас есть проблемы.

  thumb Ярослав Базичев
  08.11.2021

  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн