Юридична компанія «ПІК»

ЧИ ПРИЙДУТЬ ГРОШІ НА ЗАБЛОКОВАНУ КАРТКУ

Криза неплатежів по кредитах в Україні породила відповідну реакцію кредиторів. Вони активно стягують борги в примусовому порядку. Одним із заходів забезпечення інтересів кредиторів є арешт майна боржників і їх банківських рахунків. В результаті пошукові системи інтернету переповнені запитами: «як отримати зарплату, якщо картку заарештовано». Відповімо на це питання.

Якщо заблокували зарплатну карту куди прийде зарплата

Арешт рахунків робиться виконавчою службою в рамках виконавчих проваджень щодо стягнення боргу. З моменту винесення постанови про арешт коштів, зняти їх, перевести або оплатити покупку з карти неможливо. Виконавці прагнуть заблокувати всю власність боржника. Питання про те, як отримати зарплату, якщо рахунки заарештовано, їх не турбує. І мають на це право.

У списку видів засобів, на які не може звертатися стягнення, наведеному в ст.73 Закону про виконавче провадження, зарплата відсутня. Відповідно, виконавці заарештовують усі рахунки, а кошти, що знаходяться на них і знову надходять, списують на користь кредитора. Повернути списані кошти не вдасться.

Рада юридичної компанії “ПІК”


Зарплата прийде на арештований рахунок, потрібно добитися призупинення виконавчого провадження, інакше, гроші будуть списувати автоматично

Зарплатна картка заарештована як отримати зарплату

Для більшої частини українців заробіток за місцем роботи є основним, а часто і єдиним, джерелом засобів існування. Питання про те, як отримати зарплату, якщо карта арештована, надзвичайно актуальне. Арешт необхідно знімати або скористатися одним із запропонованих нижче варіантів.

 

 • Списання боргу частинами. Частини 1 і 2 ст.128 КЗпП встановлюють, що загальна сума утримань з зарплати не може перевищувати 20%, а в окремих випадках 50%.
 • Написати заяву на ім’я роботодавця і отримувати зарплату готівкою, поштою або на іншу карту.
 • Оскаржити накладення арешту на зарплату в судовому порядку.
 • Просто сплатити борг і арешт знімуть автоматично.

Отримувати зарплату, навіть якщо карта арештована можливо.

Для цього, зверніться в юридичну компанію ПІК, і арешт з зарплатного рахунку буде знято.

Як зняти арешт з зарплатної картки?

Банк заблокував зарплатну картку. Онлайн консультація юриста. Ми знаємо, рішення вашої проблеми з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотний дзвінок або консультацію юриста.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Оплатил 500 грн. Попросил провести консультацию в мессенджере, потому как не всегда удобно говорить по телефону. В течении двух дней ответили на все интересующие меня вопросы. Остался доволен, рекомендую.

  thumb paskivka
  03.02.2022

  5 star review  Благодарю компанию "Пик" и особенно Алёну Валерьевну за её профессионализм и подход к клиентам! Помогла решить проблемы с кредитами. Очень грамотный юрист!

  thumb Лора
  11.01.2022

  5 star review  Огромное спасибо компании за поддержку и предоставленные услуги. Порекомендовали друзья, теперь рекомендую я! Доверяйте решение своих проблем профессионалам из ЮК "ПИК"! Это того стоит!

  thumb Оксана Ефименко
  11.01.2022

  5 star review  Компания профессионалов. Особенно Виктория. Всё на высшем уровне, оперативно. Не бойтесь, реально закрывают вопросы. Спасибо большое! Рекомендую, если у вас есть проблемы.

  thumb Ярослав Базичев
  08.11.2021

  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн