Юридична компанія «ПІК»

ЗНЯТИ АРЕШТ З ЗАРПЛАТНОЇ КАРТКИ

Чи можна зняти арешт з зарплатної картки, нагальне питання для багатьох українців, про це пишуть в соціальних мережах, в спільнотах і форумах. Пропонуємо розібратися з причиною проблеми.

Чи можна зняти арешт з зарплатної картки

Справа в тому, що зміни в законодавстві спростили процедуру зняття арешту з зарплатної картки та накладення, на жаль, теж. Для блокування рахунків використовується «Автоматизована система виконавчого провадження». Програму створили для швидкого стягнення аліментів ще в 2019 році. А з 2020 року її почали використовувати для блокування рахунків за борги.

До відома! Система мине розшук рахунків, розсилку інформації по банках, мінімізуючи роботу виконавців. Програма автоматично відправляє запит в усі фінансові організації, після чого може заблокувати рахунки боржника протягом години.

Як зняти арешт з зарплатного рахунку в банку

Існує два законні способи, як можна зняти арешт з зарплатної картки, і один умовно законний – метод ігнор. Правда, з часом, просте блокування зарплатного рахунку масштабується до накладення арешту на майно, заборону на виїзд з країни, тому таку ситуацію пускати на самоплив не варто.

Способи, як зняти арешт з зарплатного рахунку в банку:

 • Виплатити потрібну суму кредитору, повідомити судового виконавця і чекати розблокування рахунків протягом 2-х тижнів.
 • Звернутися за допомогою до юристів. Вони зможуть скасувати арешт і забезпечити розблокування зарплатної картки.

Рада юридичної компанії “ПІК”

У ряді випадків юристи “ПІК” домагаються не тільки розблокування коштів, а й повного списання проблемного кредиту.

Заява для зняття арешту з картки зарплатної

Робота над ліквідацією проблемного кредиту проходить в кілька етапів. Спочатку юристи знайомляться з умовами кредитування людини. Після цього людина пише заяву на зняття арешту з зарплатної картки, а вже після цього починається масована, юридично грамотна робота з кредиторами, щоб позбутися від проблеми назавжди.

Ми можемо не тільки відповісти, як зняти арешт з зарплатної картки законним способом, але і не допустити списання грошових коштів.

Як зняти арешт з зарплатної картки?

Банк заблокував зарплатну картку. Онлайн консультація юриста. Ми знаємо, рішення вашої проблеми з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотний дзвінок або консультацію юриста.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить компанию ПИК и юриста Елену. Столкнулся в феврале с внушительной проблемой (долги родственника в 11 МФО с шестизначной суммой только по телу кредитов), обратился за помощью в ПИК. Корректно определили тактику, затем закрыли вопросы последовательно и с минимальными потерями. Сегодня получили справку о закрытии финального 11го кредита. Искренне рекомендую и желаю успехов!

  thumb Роман Городовой
  19.08.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить Олега Секрета за оказанную помощь. Наконец то наша семья освободилась от 2-х кредитов 2008 года. До обращения в компанию "Пик" обращались к нескольким юристам, но профессиональную помощь получили в "Пик". Желаем всех благ! Обязательно будем рекомендовать ваши услуги знакомым.

  thumb Юрий Нижник
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить благодарность юристу ЮК ПИК Егору за грамотную, квалифицированную помощь в моём деле. Благодаря его опыту был достигнут положительный результат. Спасибо!

  thumb Светлана Дорошенко
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить свою огромную благодарность компании ЮК ПИК и особенно Егору и Денису. Благодаря их опыту, высокому профессионализму, терпению и настойчивости они довели до конца и положительно завершили, как мне казалось уже безнадежным, мое дело. Если меня спросят, к какой юридической компании я рекомендовал бы обратиться за помощью - ЮК Пик.

  thumb Vasyl Albul
  25.07.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн