Юридична компанія «ПІК»

ЧОРНИЙ СПИСОК ПРИВАТБАНКУ

Боржники Приватбанку в Україні, найбільша категорія неплатників, націоналізація банку, несистемна робота зі стягнення боргів Приватбанком призвело до того, що портфель боржників став дуже великим і продовжує зростати.

Банк державний і якоїсь зрозумілої процедури списання заборгованості та пошуку компромісу з боржником – немає. Але все ж таки, вирішити проблему боргу в Приватбанку можливо індивідуально, для цього потрібно звернутися до юриста.

ДЗВОНІТЬ ПРЯМО ЗАРАЗ!

Дізнатися більше та отримати консультацію!

+38 095 150 05 01

+38 097 050 05 01

База даних боржників Приватбанку

Умови отримання позики за кредитними картками великих українських банків і Приватбанку, зокрема, мало відрізняються від умов, запропонованих МФО. Ті самі надвисокі відсотки, ті самі непідйомні штрафи та пені. Клієнти також не справляються з платежами і, щойно прострочення платежу настало, заносяться до боржників Приватбанку або чорного списку боржників Приватбанку.

Взагалі, ведення кредитних історій і відмова в наданні кредитів недобросовісним боржникам, нормальна практика боротьби з банківськими неплатежами.

До відома! Проігнорувати факт внесення до чорного списку боржників Приватбанку у вас навряд чи вийде. Реєстр доступний для інших кредитних організацій, що практично позбавляє позичальника можливості кредитування.

Перелік боржників Приватбанку

Багато хто пам’ятає, як прізвища та особисті дані боржників Приватбанку показували на екранах у банку і на вуличних рекламних білбордах, з націоналізацією Приватбанку така практика самоусунулася.

В Україні існує цілком офіційний Реєстр боржників, на сайті Міністерства Юстиції. Відповідно, за цими боржниками є судове рішення про примусове стягнення боргу. З реєстром боржників Приватбанку все не так. Позичальники заносяться Приватбанком до свого списку відразу після того, як настало прострочення платежу.

При цьому перелік прізвищ боржників Приватбанку побачити неможливо, банк використовує чорний список для службового користування, в Реєстрі боржників можна подивитися тільки наявність виконавчого провадження, заповнивши особисті дані боржника.

Рада юридичної компанії “ПІК”

Зверніть увагу на критерій внесення до держ. реєстру боржників! Туди вносяться позичальники, щодо яких вже відкрито виконавче провадження.

Приватбанк чорний список

За відсутності будь-яких судових рішень, позичальник не може отримати кредит в інших фінансових установах, ось результат внесення в чорний список боржників Приватбанку. Банк передає дані іншим бюро кредитних історій і, за наявності навіть “старого” несплаченого боргу в Приваті, взяти новий кредит в іншому банку не вийде.

Що буде з боржниками Приватбанку найближчим часом незрозуміло, до війни багато говорили про продаж банку в приватні руки, прострочені кредити готували до продажу на аукціонах. Найімовірніше, до закінчення воєнного стану ситуація не зміниться.

Якщо у вас виникли проблеми, пов’язані з позиками в Приватбанку і внесенням до його реєстру, зверніться до юридичної компанії ПІК, у нас великий досвід вирішення таких проблем, і ми вам допоможемо.

Боржники приватбанку списки.

Боржники Приватбанку. Приватбанк чорний список. Онлайн-консультація юриста. Ми знаємо рішення вашої проблеми з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотний дзвінок або консультацію юриста.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Оплатил 500 грн. Попросил провести консультацию в мессенджере, потому как не всегда удобно говорить по телефону. В течении двух дней ответили на все интересующие меня вопросы. Остался доволен, рекомендую.

  thumb paskivka
  03.02.2022

  5 star review  Благодарю компанию "Пик" и особенно Алёну Валерьевну за её профессионализм и подход к клиентам! Помогла решить проблемы с кредитами. Очень грамотный юрист!

  thumb Лора
  11.01.2022

  5 star review  Огромное спасибо компании за поддержку и предоставленные услуги. Порекомендовали друзья, теперь рекомендую я! Доверяйте решение своих проблем профессионалам из ЮК "ПИК"! Это того стоит!

  thumb Оксана Ефименко
  11.01.2022

  5 star review  Компания профессионалов. Особенно Виктория. Всё на высшем уровне, оперативно. Не бойтесь, реально закрывают вопросы. Спасибо большое! Рекомендую, если у вас есть проблемы.

  thumb Ярослав Базичев
  08.11.2021

  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн