Юридична компанія «ПІК»

Як вийти з чорного списку Приватбанку

Приватбанк входить у число найбільших фінансових організацій і має великий портфель проблемних кредитів. Незважаючи на державний статус банку, в частині збору боргів діє він як будь-яка комерційна організація, тобто прагне отримати всю суму, разом з відсотками і штрафами, в найкоротший термін. Методи збору заборгованості можуть бути сумнівними, як з моральної, так і з юридичної точки зору.

ЧИТАТИ ЩЕ: РЕЄСТР БОРЖНИКІВ ПРИВАТБАНКУ

Один з сумнівних методів – знаходяться у відкритому доступі списки боржників по кредитах Приватбанку. Списки розташовані в інтернеті на сайті банку і досить інформативні. Є розбивка по областям. По кожному боржнику представлена ​​фотографія, прізвище та ініціали, рік народження. У заголовку боржники названі шахраями.

Слід розуміти, що шахрайство – це злочин, переслідуваний по ст.190 КК України. Оголосити людину злочинцем можна тільки за рішенням суду. Таким чином, список боржників по кредитах Приватбанку сам по собі вже порушує права внесених до нього людей.

Саме визнання людини боржником теж має відбуватися в суді. Самих фактів позики і її неповернення, недостатньо. У позичальника і банку може бути суперечка, в якому боржник вважає, що він нічого не винен чи винен менше, ніж з нього вимагають.

Позичальник потрапляє в чорний список Приватбанку в перший же день прострочення платежу. При цьому порушується його право на збереження банківської таємниці.

Хоча розміщення подібних списків у відкритому доступі і не заборонено законом прямо, воно порушує законодавство. Домогтися видалення зі списку боржників-шахраїв Приватбанку можна в суді.

ДОКЛАДНІШЕ ДИВІТЬСЯ ТУТ: ПОДИВИТИСЯ ЧОРНИЙ СПИСОК ПРИВАТБАНКУ

Що робити людям які потрапили в список боржників

Зверніться в юридичну компанію ПІК. Вона працює по всій Україні і спеціалізується на захисті прав боржників. Юристи компанії добиваються виключення клієнта з чорних списків. Крім того, вам запропонують можливі варіанти вирішення основної проблеми – погашення кредиту.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить компанию ПИК и юриста Елену. Столкнулся в феврале с внушительной проблемой (долги родственника в 11 МФО с шестизначной суммой только по телу кредитов), обратился за помощью в ПИК. Корректно определили тактику, затем закрыли вопросы последовательно и с минимальными потерями. Сегодня получили справку о закрытии финального 11го кредита. Искренне рекомендую и желаю успехов!

  thumb Роман Городовой
  19.08.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить Олега Секрета за оказанную помощь. Наконец то наша семья освободилась от 2-х кредитов 2008 года. До обращения в компанию "Пик" обращались к нескольким юристам, но профессиональную помощь получили в "Пик". Желаем всех благ! Обязательно будем рекомендовать ваши услуги знакомым.

  thumb Юрий Нижник
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить благодарность юристу ЮК ПИК Егору за грамотную, квалифицированную помощь в моём деле. Благодаря его опыту был достигнут положительный результат. Спасибо!

  thumb Светлана Дорошенко
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить свою огромную благодарность компании ЮК ПИК и особенно Егору и Денису. Благодаря их опыту, высокому профессионализму, терпению и настойчивости они довели до конца и положительно завершили, как мне казалось уже безнадежным, мое дело. Если меня спросят, к какой юридической компании я рекомендовал бы обратиться за помощью - ЮК Пик.

  thumb Vasyl Albul
  25.07.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн