Юридична компанія «ПІК»

БОРГ ПО КРЕДИТУ В ПРИВАТБАНКУ

Прострочення по кредиту Приватбанк є одним із найсерйозніших наслідків, пов’язаних з порушенням умов договору. Вона може призвести до штрафів, погіршення кредитного рейтингу, призупинення послуг, а також відмови у подальшому наданні кредитів.

Незважаючи на процеси його переходу Приватбанку з приватної власності до державної, становище неплатників від цього не змінюється. Борги, як і раніше, потрібно платити.

ДЗВОНІТЬ ПРЯМО ЗАРАЗ!

Дізнатися більше та отримати консультацію!

+38 095 150 05 01

+38 097 050 05 01

Прострочений кредит у Приватбанку

Борг по картці Приватбанку складається з видатків, зроблених з використанням кредитної картки, а також із несплачених сум, зазначених у щомісячних рахунках. Багато українців збільшують кредитний ліміт, тим самим збільшуючи суму щомісячного платежу, часто ліміт збільшує сам банк, навіть не питаючи згоди власника картки.

Карту видають клієнту та пояснюють, що якщо він не витрачатиме кредитний ліміт, то й наслідків ніяких не настане. Люди спочатку не збираються користуватися кредитним лімітом, але поступово обставини залучають їх до користування послугою.

До відома! Борг по кредитній карті Приватбанку, найчастіше виникає через прострочення сплати щомісячного платежу, клієнти не погашають борг по картці Приватбанку повністю, а сплачують лише відсотки. У разі прострочення нараховуються пеня та штрафи, і сума боргу швидко зростає.

Заборгованість Приватбанк

Заборгованість по кредиту Приватбанк у багатьох виникає несподівано, з’ясовується, що умови кредиту драконівські — відсотки, штрафи та пені за прострочення надзвичайно високі. З першого дня, як кредит у Приватбанку прострочено, борг починає стрімко зростати.

Далі на позичальника чекає неприємне спілкування зі співробітниками банку, а пізніше – з колекторами. Якщо кредит не буде погашено, на позичальника подадуть позов до суду щодо примусового стягнення боргу.

Рада юридичної компанії “ПІК”

Без допомоги юристів, заборгованість по кредиту у Приватбанку переросте у борг, суд та виконавче провадження щодо стягнення. Виконавча служба заарештує майно та рахунки. Консультація юриста допоможе мінімізувати фінансові втрати.

Борг по кредиту Приватбанку

Борг по кредитній картці Приватбанк, борг по кредиту Приватбанк може “висіти” роками, банк не поспішає стягувати борги, термін позовної давності був збільшений банком до п’ятдесяти років та часу для стягнення достатньо. Не вірте тому, хто одразу запропонує швидкий та простий спосіб вирішення проблеми із боргом у Приваті. Кожна така справа потребує індивідуального вивчення досвідченим юристом.

На жаль, відразу сказати, який варіант виходу із ситуації вам підходить, неможливо, потрібна консультація та аналіз кредитної справи. Вивчивши вашу кредитну справу, можна перейти до способів вирішення проблеми. Розхожа думка, що можна визнати кредитний договір із Приватбанком незаконним, якщо ви його не підписували власноруч – помилкова, всі договори щодо кредитних карток Привату мають юридичну силу, як і підписаний на папері договір.

Існують різні варіанти юридичної допомоги. Не відкладайте на завтра, зверніться до юристів прямо зараз, і незабаром ви дізнаєтесь, які є перспективи вашої справи.

Заборгованість по кредиту Приватбанк.

Прострочення по кредиту в Приватбанку! Заборгованість по кредитній карті Приватбанку. Онлайн-консультація юриста. Ми знаємо рішення вашої проблеми з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотний дзвінок або консультацію юриста.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Оплатил 500 грн. Попросил провести консультацию в мессенджере, потому как не всегда удобно говорить по телефону. В течении двух дней ответили на все интересующие меня вопросы. Остался доволен, рекомендую.

  thumb paskivka
  03.02.2022

  5 star review  Благодарю компанию "Пик" и особенно Алёну Валерьевну за её профессионализм и подход к клиентам! Помогла решить проблемы с кредитами. Очень грамотный юрист!

  thumb Лора
  11.01.2022

  5 star review  Огромное спасибо компании за поддержку и предоставленные услуги. Порекомендовали друзья, теперь рекомендую я! Доверяйте решение своих проблем профессионалам из ЮК "ПИК"! Это того стоит!

  thumb Оксана Ефименко
  11.01.2022

  5 star review  Компания профессионалов. Особенно Виктория. Всё на высшем уровне, оперативно. Не бойтесь, реально закрывают вопросы. Спасибо большое! Рекомендую, если у вас есть проблемы.

  thumb Ярослав Базичев
  08.11.2021

  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн