Юридична компанія «ПІК»

СУД З ПРИВАТБАНКОМ

Якщо Приватбанк подав до суду, він повинен надати суду свої аргументи, щоб довести, що клієнт порушив умови договору. Крім того, Приватбанк може посилатися на відсутність зацікавленості боржника в погашенні кредиту і законності своїх вимог.

До звернення до суду, Приватбанк повинен направити вимогу про погашення суми боргу на адресу боржника, відсутність реакції на вимогу, дає Приватбанку можливість звертатися до суду.

ДЗВОНІТЬ ПРЯМО ЗАРАЗ!

Дізнатися більше та отримати консультацію!

+38 095 150 05 01

+38 097 050 05 01

Приват банк подав до суду

На відміну від низки інших державних банків, Приватбанк не залишає поза увагою заборгованість по кредиту, рано чи пізно, за відсутності оплати, на вас чекає суд по кредиту в Приватбанку. Клієнт спочатку отримує постійні дзвінки, повідомлення, далі вимогу сплатити борг. У цей же час відбувається нарахування штрафів, які, зі свого боку, неймовірно збільшують суму обов’язкових виплат.

Подача позову до суду бентежить боржників банку, і це не дивно, суми, зазначені в судових позовах, перевищують спочатку взяті в рази. Взяв тисячу гривень у кредит, а стягують п’ять або десять, ситуація вже не здається простою.

До відома! Приватбанк подав до суду по кредитній карті, найпоширеніша ситуація, багато хто думає, що вони не підписували договір і це їхній козир, договір недійсний. Це не так, суди визнають електронні договори Приватбанку.

Суд з Приватбанком

Суд з Приват банком – крайній засіб, яким користується відділ стягнення банку. Позов подається, якщо з боку боржника не було проявлено дій щодо закриття мінімальних нарахувань або досягнення якогось компромісу з банком.

Якщо Приватбанк подав до суду і на руках у позичальника повістка, не ігноруйте проблему і зверніться до вузькоспеціалізованого юриста, який працює з проблемними кредитами.

Рада юридичної компанії “ПІК”

Краще не доводити справу до примусового стягнення. Арешт рахунків, майна чоловіка/дружини, заборона на виїзд за кордон, а також списання частини офіційної зарплати значно позначиться на житті позичальника.

Що робити, якщо Приват банк подав до суду

Що робити, якщо Приватбанк подав до суду? Відповідь однозначна, готуватися до судового процесу і залучити до нього компетентного юриста по кредитах. Виграні суди проти Приватбанку звісно є, максимальний успіх виникає в разі пропуску банком строку позовної давності.

У кого був суд із Приватбанком, знають, що більшість закінчується однаково: борг зменшується на суму штрафів, нарахованих за роки несплати, але обов’язок виплатити тіло і відсотки залишаються в силі. Суд для боржника – лише шанс відстрочити час, а для Привату – крайній захід. І навіть якщо позов подано, розумніше і результативніше паралельно почати конструктивний діалог з банком, використовуючи допомогу юриста.

З юридичною підтримкою компанії “ПІК” позичальник матиме розроблений план, стратегію для переговорів з Приватбанком, що допоможе узгодити спірні моменти. Якщо суда з Приватбанком не уникнути, надаємо послуги адвоката. Наші фахівці з проблемних кредитів обов’язково знайдуть спосіб розв’язання проблеми з непрацюючою позикою, позбавлять позичальника боргу та можливої втрати заставного майна.

Приватбанк подав до суду.

Суд з Приватбанком! Якщо Приватбанк подав до суду. Онлайн-консультація юриста. Ми знаємо рішення вашої проблеми з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотний дзвінок або консультацію юриста.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Оплатил 500 грн. Попросил провести консультацию в мессенджере, потому как не всегда удобно говорить по телефону. В течении двух дней ответили на все интересующие меня вопросы. Остался доволен, рекомендую.

  thumb paskivka
  03.02.2022

  5 star review  Благодарю компанию "Пик" и особенно Алёну Валерьевну за её профессионализм и подход к клиентам! Помогла решить проблемы с кредитами. Очень грамотный юрист!

  thumb Лора
  11.01.2022

  5 star review  Огромное спасибо компании за поддержку и предоставленные услуги. Порекомендовали друзья, теперь рекомендую я! Доверяйте решение своих проблем профессионалам из ЮК "ПИК"! Это того стоит!

  thumb Оксана Ефименко
  11.01.2022

  5 star review  Компания профессионалов. Особенно Виктория. Всё на высшем уровне, оперативно. Не бойтесь, реально закрывают вопросы. Спасибо большое! Рекомендую, если у вас есть проблемы.

  thumb Ярослав Базичев
  08.11.2021

  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн