Юридична компанія «ПІК»

ЧИ МОЖУТЬ МФО ЗАБЛОКУВАТИ КАРТКУ

Чи можуть МФО заблокувати рахунки, якщо ви не сплачуєте за кредитом, недобросовісна сплата мікрозаймів може призвести до блокування рахунку. Блокування рахунку означає, що банки блокують гроші, які залишилися на рахунку, і вони більше не доступні. Під час воєнного стану, на такі дії було накладено обмеження, сьогодні всі кошти не блокують, а списують лише частину за для погашення боргу.

Згідно статистичних даних, в Україні на сьогоднішній день діють приблизно 8,8 мільйонів кредитних договорів з мікрофінансовими організаціями, так званими МФО або мікрозаймами. Навіть якщо допустити, що один громадянин оформив не один, а кілька кредитів МФО, то все одно кількість боржників буде значною. Відповідно і обсяг проблемного портфеля у таких організацій обчислюється тисячами і сотнями тисяч.

Чи можуть МФО заарештувати карту або рахунок

Після того, як ви дізналися, що вам заблокували карту за борги і ви з’ясували, що це виконавець по кредиту в одному з МФО, ви питаєте: чи можуть мікрозайми заблокувати карту? Так, можуть і роблять це. З кожним днем, кількість МФО, які блокують зарплату і пенсію боржників зростає.  Відбувається блокування рахунку, а не на зарплатні на підприємстві. Тепер з’ясуємо, яким способом МФО може домогтися блокування вашого зарплатного і пенсійного рахунку. Є два способи притягнення вас до відповідальності після настання прострочених зобов’язань за кредитом:

 • Судовий (звернення з позовом до суду);
 • Позасудовий (виконавчий напис нотаріуса);

Рада юридичної компанії “ПІК”

Зверніть увагу на те, хто стягувач вашого боргу. Можливо, мікрофінансова організація продала право вимоги по мікрозайму колекторам.

Колектори теж можуть заблокувати рахунки. Тому відповідь на питання: чи можуть МФО заблокувати рахунки, також позитивна.

Блокування рахунку за рішенням суду по кредиту в МФО

У цьому випадку, кредитор звертається до суду і в судовому порядку отримує рішення та виконавчий лист, який він передає на виконання державному або приватному виконавцеві.

У цьому випадку буде як мінімум два судових засідання і тільки після цього буде відкрито виконавче провадження по мікрозайму.

Рада юридичної компанії “ПІК”

Не пропустіть судове засідання! За новими правилами боржнику можуть не повідомляти про те, що судове засідання призначене.

Боржник повинен самостійно контролювати можливе судове слухання, бо знає про наявність у нього проблем з кредитом. Арешт заробітної плати, власне грошей і рахунка, відбудеться тільки після відкриття виконавчого провадження.

Варто зауважити, що думку про те, що мікрозайми не подають до суду, ви можете успішно спростувати, просто зайшовши до реєстру судових рішень. Рішень суду про стягнення суми боргу по мікрозайму можна знайти кілька тисяч. Мікрозайми, судова практика тут однозначно на користь кредитора.

Чи може мікрокредитна організація заблокувати картку?

Неважливо, приватний або державний виконавець відкрив провадження і наклав арешт, неважливо, кредитором було отримано рішення суду або зроблений виконавчий напис нотаріуса. Вас чекає суд. Якщо оскаржити нотаріальний напис можливо з вірогідністю до 99 відсотків, то рішення суду – далеко не факт. Тому вибирайте кваліфікованих юристів та адвокатів, особливо при наявності судового спору з МФО.

Байки про те, що ніхто в суд не подає, тільки дзвонять колектора, можуть доставити масу проблем у майбутньому. Строк позовної давності по кредиту становить три роки, але це не означає, що після закінчення трьох років ви нічого не винні. Так, кредитор не може стягнути всю суму боргу, все тіло кредиту, пеню і штрафи. Але, і це дуже велике але, кредитор може стягнути проценти за останні три роки, задайте собі питання, яка буде сума? Правильно, велика.

Тому не забувайте про борг за мікрозаймом, звертайтеся за юридичною допомогою. Борги можна списати, придбати свій борг у кредитора через факторинг, погасити зі знижкою, реструктурувати, оскаржити в судовому порядку. Навіть якщо борг великий або у вас багато боргів і ви потрапили в боргову яму.

Блокування рахунків боржників?

Картка заблокована через заборгованість в МФО! Онлайн консультація юриста. Ми знаємо, рішення вашої проблеми з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотний дзвінок або консультацію юриста.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Оплатил 500 грн. Попросил провести консультацию в мессенджере, потому как не всегда удобно говорить по телефону. В течении двух дней ответили на все интересующие меня вопросы. Остался доволен, рекомендую.

  thumb paskivka
  03.02.2022

  5 star review  Благодарю компанию "Пик" и особенно Алёну Валерьевну за её профессионализм и подход к клиентам! Помогла решить проблемы с кредитами. Очень грамотный юрист!

  thumb Лора
  11.01.2022

  5 star review  Огромное спасибо компании за поддержку и предоставленные услуги. Порекомендовали друзья, теперь рекомендую я! Доверяйте решение своих проблем профессионалам из ЮК "ПИК"! Это того стоит!

  thumb Оксана Ефименко
  11.01.2022

  5 star review  Компания профессионалов. Особенно Виктория. Всё на высшем уровне, оперативно. Не бойтесь, реально закрывают вопросы. Спасибо большое! Рекомендую, если у вас есть проблемы.

  thumb Ярослав Базичев
  08.11.2021

  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн