Юридична компанія «ПІК»

ЧИ МОЖУТЬ КОЛЕКТОРИ НАКЛАСТИ АРЕШТ НА БАНКІВСЬКІ РАХУНКИ

Чи можуть колектори арештувати рахунки, як це відбувається, що є підставою для арешту рахунку колекторами та як можна зняти арешт. Як і інший кредитор, колектори, можуть заблокувати фінанси боржників.

Процедура схожа з накладенням арешту банками чи МФО – за рішенням суду чи виконавчим нотаріальним написом. Другий варіант найпоширеніший і використовується частіше.

ДЗВОНІТЬ ПРЯМО ЗАРАЗ!

Дізнатися більше та отримати консультацію!

+38 095 150 05 01

+38 097 050 05 01

Арешт банківського рахунку колекторами

Якщо заборгованість за кредитом продана колекторам, нова фінансова компанія починає діяти як кредитор:

 • На підставі судового рішення чи нотаріального напису відкривається виконавче провадження.
 • Виконавець вносить до системи АСВП постанову про арешт на рахунки.
 • Банки блокують рахунки. При цьому вони зобов’язані надати дані про рахунки боржника та наявність коштів на них.

Тому не варто дивуватися, якщо колектори заблокували картку за борги та прострочення платежів. Така процедура є стандартною для стягнення заборгованості.

До відома! Якщо колектори наклали арешт на рахунок, блокуванню підлягає виключно сума заборгованості. Фінанси, що залишилися на карті, будуть доступні після виплати боргу.

Колектори заблокували зарплатну картку

Чи можуть колектори заблокувати зарплатну картку? Можуть, банк не може відкрити окремий рахунок для фізичної особи, призначений виключно для зарахування цільових надходжень (зарплати) – всі рахунки фізичних осіб можуть бути заарештовані колекторами – це законно.

Це означає, що гроші з такого рахунку можуть стягуватися на погашення боргу за кредитом. Стягнення також може здійснюватися за місцем нарахування заробітної плати (місцем роботи) та може становити від 20% до 50%.

Рада юридичної компанії «ПІК»

Найчастіше арешт зарплатного рахунку колекторами незаконний. Причиною арешту є нотаріальний напис, а сума боргу відповідає дійсності. Зверніться до юристів за кредитами, вони допоможуть позбутися арешту.

Що робити, якщо колектори заблокували зарплатну картку

На підставі виконавчого провадження колектори можуть заблокувати рахунки боржників, навіть якщо справа стосується карт, куди приходять зарплатні, пенсійні та інші цільові виплати.

Якщо колектори або інша фінансова організація заарештувала картку або рахунок, необхідно негайно звернутися до досвідчених юристів. Особливо в тих ситуаціях, коли на рахунку є гроші або найближчим часом має прийти зарплата. Досвідчені фахівці компанії «ПІК» допоможуть скасувати блокування і не допустити списання коштів та позбутися проблемної позики.

Чи може банк заблокувати рахунок?

Розблокування банківського рахунку! Онлайн консультація юриста. Ми знаємо, рішення вашої проблеми з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотний дзвінок або консультацію юриста.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить компанию ПИК и юриста Елену. Столкнулся в феврале с внушительной проблемой (долги родственника в 11 МФО с шестизначной суммой только по телу кредитов), обратился за помощью в ПИК. Корректно определили тактику, затем закрыли вопросы последовательно и с минимальными потерями. Сегодня получили справку о закрытии финального 11го кредита. Искренне рекомендую и желаю успехов!

  thumb Роман Городовой
  19.08.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить Олега Секрета за оказанную помощь. Наконец то наша семья освободилась от 2-х кредитов 2008 года. До обращения в компанию "Пик" обращались к нескольким юристам, но профессиональную помощь получили в "Пик". Желаем всех благ! Обязательно будем рекомендовать ваши услуги знакомым.

  thumb Юрий Нижник
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить благодарность юристу ЮК ПИК Егору за грамотную, квалифицированную помощь в моём деле. Благодаря его опыту был достигнут положительный результат. Спасибо!

  thumb Светлана Дорошенко
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить свою огромную благодарность компании ЮК ПИК и особенно Егору и Денису. Благодаря их опыту, высокому профессионализму, терпению и настойчивости они довели до конца и положительно завершили, как мне казалось уже безнадежным, мое дело. Если меня спросят, к какой юридической компании я рекомендовал бы обратиться за помощью - ЮК Пик.

  thumb Vasyl Albul
  25.07.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн