Юридична компанія «ПІК»

БАНК ЗАБЛОКУВАВ КАРТКУ ЗА НЕСПЛАТУ КРЕДИТУ

Карта заблокована через заборгованість і відбуваються списання коштів, на сьогодні, це один з основних способів погашення боргів фізичних осіб в Україні. Таким чином, їх власник не може вільно розпоряджатися коштами. Якщо ваша кредитна карта заблокована через заборгованість, перш за все, слід увімкнутися у дискусії щодо способу розв‘язку ситуації.

Арешт банківських рахунків боржника

Арешт в Україні можуть накласти на гроші, які знаходяться на рахунку.

Заблокувати рахунки боржника можуть через:

 • борги за банківськими кредитами;
 • борги по кредитних картах;
 • борги за позиками в МФО;
 • борги за несплату аліментів;
 • борги за комунальні послуги.

Окремо варто сказати про блокування рахунків за підозрою в незаконному отриманні коштів, одержаних злочинним шляхом, навіть коли ви нічого не винні.

Відразу після отримання банком рішення про арешт, буде здійснена блокування рахунку за борги. Винятком може бути те, що рішення надійшло в неопераційної час. Тоді арешт буде проведений на наступний робочий день.

До відома! Раніше автоматичне блокування банківських рахунків застосовувався тільки до неплатника аліментів. В даний час, дане нововведення використовується до всіх боржників без винятку.

Картка заблокована через заборгованість

В Україні запрацював новий підхід «блокування карти за борги» відбувається автоматично, списання грошей теж в режимі онлайн, яку узаконили в квітні 2021 року. Зроблено це було для того, щоб можна було швидко стягувати борги за кредитами, аліментах і тд.

Якщо суми на картці боржника не вистачить для примусового списання коштів, рахунок буде заблокований і всі гроші які будуть надходити спишуть.

Рада юридичної компанії “ПІК”

Щоб уникнути блокування карти стежте за Реєстром Боржників, якщо вас внесли до реєстру, очікувати блокування вашого рахунку не доведеться довго чекати.

Блокування рахунків боржників

За яких обставин можливе блокування рахуноку боржника в банку?

На підставі статті 1074 ЦК «Обмеження прав клієнта щодо розпоряджання грошовими коштами, що знаходяться на його рахунку, не допускається, крім випадків обмеження права розпоряджання рахунком за рішенням суду або в інших випадках, встановлених законом»

Це означає, що для накладення арешту на грошові кошти на рахунку боржника в банку потрібен виконавчий лист суду або нотаріуса.

Банк заблокував картку за несплату кредиту? Ми знаємо як вирішити вашу проблему якісно і оперативно.

Виконавча служба заблокувала рахунки?

Розблокування банківського рахунку! Онлайн консультація юриста. Ми знаємо, рішення вашої проблеми з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотний дзвінок або консультацію юриста.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Оплатил 500 грн. Попросил провести консультацию в мессенджере, потому как не всегда удобно говорить по телефону. В течении двух дней ответили на все интересующие меня вопросы. Остался доволен, рекомендую.

  thumb paskivka
  03.02.2022

  5 star review  Благодарю компанию "Пик" и особенно Алёну Валерьевну за её профессионализм и подход к клиентам! Помогла решить проблемы с кредитами. Очень грамотный юрист!

  thumb Лора
  11.01.2022

  5 star review  Огромное спасибо компании за поддержку и предоставленные услуги. Порекомендовали друзья, теперь рекомендую я! Доверяйте решение своих проблем профессионалам из ЮК "ПИК"! Это того стоит!

  thumb Оксана Ефименко
  11.01.2022

  5 star review  Компания профессионалов. Особенно Виктория. Всё на высшем уровне, оперативно. Не бойтесь, реально закрывают вопросы. Спасибо большое! Рекомендую, если у вас есть проблемы.

  thumb Ярослав Базичев
  08.11.2021

  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн