Юридична компанія «ПІК»

БЛОКУВАННЯ КАРТ ЗА БОРГИ

Арешт рахунку боржника і списання коштів, на сьогодні, один з основних способів погашення боргів фізичних осіб в Україні. Таким чином, їх власник не може вільно розпоряджатися коштами.

Арешт банківських рахунків боржника

Арешт в Україні можуть накласти на гроші, які знаходяться на рахунку.

Арештувати рахунки можуть через:

 • боргів за банківськими кредитами;
 • боргів по кредитних картах;
 • боргів за позиками в МФО;
 • боргів за несплату аліментів;
 • боргів за комунальні послуги.

Окремо варто сказати про блокування рахунків за підозрою в незаконному отриманні коштів, одержаних злочинним шляхом, навіть коли ви нічого не винні.

Відразу після отримання банком рішення про арешт, буде здійснена блокування рахунку за борги. Винятком може бути те, що рішення надійшло в неопераційної час. Тоді арешт буде проведений на наступний робочий день.

До відома! Раніше автоматичний арешт банківських рахунків застосовувався тільки до неплатника аліментів. В даний час, дане нововведення використовується до всіх боржників без винятку.

Блокування картки через борги

В Україні запрацював новий підхід «блокування карти за борги» відбувається автоматично, списання грошей теж в режимі онлайн, яку узаконили в квітні 2021 року. Зроблено це було для того, щоб можна було швидко стягувати борги за кредитами, аліментах і тд.

Якщо суми на картці боржника не вистачить для примусового списання коштів, рахунок буде заблокований і всі гроші які будуть надходити спишуть.

Рада юридичної компанії “ПІК”

Щоб уникнути блокування карти стежте за Реєстром Боржників, якщо вас внесли до реєстру, очікувати блокування вашого рахунку не доведеться довго чекати.

Арешт коштів на рахунках боржника

За яких обставин можливе накладення арешту на рахунок боржника в банку?

На підставі статті 1074 ЦК «Обмеження прав клієнта щодо розпоряджання грошовими коштами, що знаходяться на його рахунку, не допускається, крім випадків обмеження права розпоряджання рахунком за рішенням суду або в інших випадках, встановлених законом»

Це означає, що для накладення арешту на грошові кошти на рахунку боржника в банку потрібен виконавчий лист суду або нотаріуса.

Заарештували ваші кошти через борги? Ми знаємо як вирішити вашу проблему якісно і оперативно.

Чи може банк заблокувати рахунок?

Розблокування банківського рахунку! Онлайн консультація юриста. Ми знаємо, рішення вашої проблеми з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотний дзвінок або консультацію юриста.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить компанию ПИК и юриста Елену. Столкнулся в феврале с внушительной проблемой (долги родственника в 11 МФО с шестизначной суммой только по телу кредитов), обратился за помощью в ПИК. Корректно определили тактику, затем закрыли вопросы последовательно и с минимальными потерями. Сегодня получили справку о закрытии финального 11го кредита. Искренне рекомендую и желаю успехов!

  thumb Роман Городовой
  19.08.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить Олега Секрета за оказанную помощь. Наконец то наша семья освободилась от 2-х кредитов 2008 года. До обращения в компанию "Пик" обращались к нескольким юристам, но профессиональную помощь получили в "Пик". Желаем всех благ! Обязательно будем рекомендовать ваши услуги знакомым.

  thumb Юрий Нижник
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить благодарность юристу ЮК ПИК Егору за грамотную, квалифицированную помощь в моём деле. Благодаря его опыту был достигнут положительный результат. Спасибо!

  thumb Светлана Дорошенко
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить свою огромную благодарность компании ЮК ПИК и особенно Егору и Денису. Благодаря их опыту, высокому профессионализму, терпению и настойчивости они довели до конца и положительно завершили, как мне казалось уже безнадежным, мое дело. Если меня спросят, к какой юридической компании я рекомендовал бы обратиться за помощью - ЮК Пик.

  thumb Vasyl Albul
  25.07.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн