Юридична компанія «ПІК»

ЯК ДІЗНАТИСЯ ПРО АРЕШТ РАХУНКУ

Як дізнатися, що рахунок заарештовано, чого варто побоюватися, маючи невиплачений борг за кредитом, аліментами тощо.

Впровадження сучасних технологій в Україні призводить до виникнення нових проблем у боржників. Давайте розберемося, які можливості мають боржник і як діяти в подібній ситуації.

ДЗВОНІТЬ ПРЯМО ЗАРАЗ!

Дізнатися більше та отримати консультацію!

+38 095 150 05 01

+38 097 050 05 01

Як дізнатися за що накладено арешт на рахунок

Законними підставами для блокування фінансових коштів на рахунках у банках, інших фінансових установах, як правило, є:

 • рішення суду про забезпечення позову, яке набуло чинності;
 • постанову державної виконавчої служби чи приватного виконавця.

Щоб дізнатися про арешт рахунку на офіційному сайті Мін’юсту, знайдіть сторінку доступу до Єдиного реєстру боржників. Якщо ви в реєстрі, арешт, швидше за все, теж накладений.

Ознайомитись з рішенням суду ви можете у Реєстрі Судових Рішень, вказавши у пошуку своє ім’я, прізвище, ідентифікаційний код.

Рада юридичної компанії “ПІК”

Дізнатися про арешт рахунку ви можете і від банку за фактом арешту. Під час дії військового стану банк не позбавляє доступу власника рахунку до коштів. Тому ви можете вирішувати проблему боргу, не втрачаючи коштів для існування, варто скористатися ситуацією.

Як дізнатися, хто наклав арешт на рахунок

Як дізнатися, хто арештував рахунок, таке питання, яке вам необхідно з’ясувати. Для цього відкритих реєстрів недостатньо. Вам потрібно зайти до “Реєстру Виконавчих Проваджень”, маючи ідентифікатор доступу, вся інформація в електронному вигляді буде відображена, в тому числі сума стягнення.

Додаток “ДІЯ” у розділі “Виконавчі провадження” також можна використовувати для отримання інформації з виконавчого провадження.

Арешт рахунку – це ще не вирок. Подібні дії підлягають оскарженню через суд, можна подати скаргу на дії виконавця, оскаржити рішення суду чи виконавчий напис.

До відома! Якщо є всі підстави вважати, що арешт рахунку було здійснено незаконно, спробуйте оскаржити рішення суду. Якщо позов задовольнять, арешт знімуть.

Як дізнатися причину арешту рахунку

Дізнатися за що заарештували рахунок тепер ви можете і самостійно. Однак зі скасуванням арешту коштів можуть виникнути труднощі. Поки ви будете розбиратись в законності санкцій, гроші з рахунку можуть бути списані. Тому не відкладайте вирішення питання із заборгованістю на потім.

Сподіваємося, що ця стаття була корисною і тепер ви знаєте, як діяти в такій ситуації. Ви можете спробувати зробити все самостійно, однак, щоб мінімізувати втрати та не допустити списання коштів з рахунку, найкраще відразу звернутися за допомогою до фахівців. Заручившись підтримкою юристів компанії “ПІК”, ви заощадите власні фінанси, час та нерви!

На ваш рахунок накладено арешт?

Накладення арешту на рахунки! Онлайн консультація юриста. Ми знаємо, рішення вашої проблеми з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотний дзвінок або консультацію юриста.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Оплатил 500 грн. Попросил провести консультацию в мессенджере, потому как не всегда удобно говорить по телефону. В течении двух дней ответили на все интересующие меня вопросы. Остался доволен, рекомендую.

  thumb paskivka
  03.02.2022

  5 star review  Благодарю компанию "Пик" и особенно Алёну Валерьевну за её профессионализм и подход к клиентам! Помогла решить проблемы с кредитами. Очень грамотный юрист!

  thumb Лора
  11.01.2022

  5 star review  Огромное спасибо компании за поддержку и предоставленные услуги. Порекомендовали друзья, теперь рекомендую я! Доверяйте решение своих проблем профессионалам из ЮК "ПИК"! Это того стоит!

  thumb Оксана Ефименко
  11.01.2022

  5 star review  Компания профессионалов. Особенно Виктория. Всё на высшем уровне, оперативно. Не бойтесь, реально закрывают вопросы. Спасибо большое! Рекомендую, если у вас есть проблемы.

  thumb Ярослав Базичев
  08.11.2021

  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн