Юридична компанія «ПІК»

НАКЛАДЕНО АРЕШТ НА РАХУНОК

Банк наклав арешт на рахунок, ситуація до якої варто бути готовим, маючи невиплачений борг по кредиту, аліментах і т. д.

Впровадження сучасних технологій в Україні призводить до виникнення нових проблем у боржників. Давайте розберемося, хто накладає арешт на банківський рахунок і як діяти в подібній ситуації.

Наклали арешт на банківський рахунок

Накладення арешту на банківський рахунок – це ще не вирок. Подібні дії банку підлягають оскарженню через апеляційний господарський суд. Головне, встигнути подати скаргу протягом п’яти робочих днів. Арешт банківського рахунку знімається виключно за рішенням суду або за наявності відповідної постанови. При цьому, найпростіший спосіб звільнитися від арешту – це погасити наявні заборгованості.

До відома! Якщо є всі підстави вважати, що арешт рахунку було проведено незаконно, спробуйте заперечити рішення суду. Якщо позов задовольнять, арешт знімуть.

Хто наклав арешт на банківський рахунок

Накладення арешту на рахунки в банку здійснюють різні виконавчі органи:

 • податкова служба;
 • приватні виконавці;
 • поліція;
 • прокуратура;
 • суд.

Незалежно від того, який орган заарештував рахунки, скасування рішення здійснюється виключно через суд або при наявності відповідної постанови виконавця (яке повинно бути направлено в банк). Аналогічні справи і при арешті, накладене без суду (по нотаріальному напису або з постановою іншого органу).

Рада юридичної компанії “ПІК”

При спробі зняття арешту через суд, важливо грамотно скласти позовну заяву. Правильне виклад суті збільшить ймовірність позитивного результату справи.

Накладення арешту на рахунок

На ваш рахунок накладено арешт! Дієвий і швидкий спосіб повернути активність рахунках – це виплата наявних боргів. В цьому випадку арешт буде знятий протягом одного або декількох днів, якщо банк входить в Автоматизовану Систему Виконавчого Провадження, в іншому випадку буде потрібно трохи більше часу.

Сподіваємося, що дана стаття була корисною і тепер ви знаєте, як діяти в подібній ситуації. Ви можете спробувати зробити все самостійно, однак, щоб мінімізувати втрати і не допустити списання грошових коштів з рахунку, найкраще відразу звернутися за допомогою до фахівців. Заручившись підтримкою юристів компанії “ПІК”, ви заощадите власні фінанси, час і нерви!

На ваш рахунок накладено арешт?

Накладення арешту на рахунки! Онлайн консультація юриста. Ми знаємо, рішення вашої проблеми з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотний дзвінок або консультацію юриста.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Оплатил 500 грн. Попросил провести консультацию в мессенджере, потому как не всегда удобно говорить по телефону. В течении двух дней ответили на все интересующие меня вопросы. Остался доволен, рекомендую.

  thumb paskivka
  03.02.2022

  5 star review  Благодарю компанию "Пик" и особенно Алёну Валерьевну за её профессионализм и подход к клиентам! Помогла решить проблемы с кредитами. Очень грамотный юрист!

  thumb Лора
  11.01.2022

  5 star review  Огромное спасибо компании за поддержку и предоставленные услуги. Порекомендовали друзья, теперь рекомендую я! Доверяйте решение своих проблем профессионалам из ЮК "ПИК"! Это того стоит!

  thumb Оксана Ефименко
  11.01.2022

  5 star review  Компания профессионалов. Особенно Виктория. Всё на высшем уровне, оперативно. Не бойтесь, реально закрывают вопросы. Спасибо большое! Рекомендую, если у вас есть проблемы.

  thumb Ярослав Базичев
  08.11.2021

  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн