Юридична компанія «ПІК»

ЗААРЕШТУВАЛИ РАХУНКИ

Арешт рахунків фізичної особи – міра забезпечення виконання їх власниками різних зобов’язань. Зобов’язань у громадянина, може бути безліч і завдання виконавця погасити борг списавши гроші з рахунку боржника.

Арешти на рахунку

Найчастіше, арешт рахунків ініціює виконавець, а причиною стають борги. На рахунок надходять «живі» гроші, які можна списати за борги.

Під час арешту рахунку, його власник не може зняти готівку, або іншим чином витратити гроші. При цьому всі надходження будуть зараховуватися, а згодом списуватися на користь кредитора. Після того як виконавець арештував рахунок, починається процес списання коштів на користь кредитора.

До відома! Не завжди при арешті рахунку списуються гроші, арешт може бути накладено як забезпечувальна міра в рамках судового процесу у цивільній, господарській суперечці або кримінального провадження.

Арешти рахунків

Рахунок заарештований і це може позбавити громадян коштів для існування, на жаль, такі випадки реально є. Тому, якщо у вас є причини, які можуть призвести до арешту рахунку, не варто думати, що з вами цього не станеться. Арешт рахунку найбільш простий спосіб повернення боргів, особливо коли сума боргу невелика. Користуються цим:

 • банки, щоб повернути невеликі позики на карту;
 • МФО, для повернень онлайн кредитів;
 • комунальні підприємства, для повернення боргів за послуги.

Рада юридичної компанії “ПІК”

Юридична грамотність середнього українця недостатня для швидкого з’ясування обставин накладення арешту. Втрата часу на цьому етапі може бути причиною списання коштів з рахунку.

Арешт рахунків фізичної особи в Україні

Рахунки арештовані і важливо, хто і за що наклав арешт. З’ясування цих обставин є первинним завданням для визначення подальших дій. Як бути в такій ситуації, кожен вирішує по-своєму, але ми радимо, не втрачаючи часу, звернутися до юристів.

Досвідчений юрист не тільки зможе розблокувати рахунки, не допустити списання коштів з рахунку, але і підкаже, як вирішити головну проблему – погашення боргу. Зверніться в юридичну компанію ПІК, там знають, що робити.

На ваш рахунок накладено арешт?

Накладення арешту на рахунки! Онлайн консультація юриста. Ми знаємо, рішення вашої проблеми з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотний дзвінок або консультацію юриста.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Оплатил 500 грн. Попросил провести консультацию в мессенджере, потому как не всегда удобно говорить по телефону. В течении двух дней ответили на все интересующие меня вопросы. Остался доволен, рекомендую.

  thumb paskivka
  03.02.2022

  5 star review  Благодарю компанию "Пик" и особенно Алёну Валерьевну за её профессионализм и подход к клиентам! Помогла решить проблемы с кредитами. Очень грамотный юрист!

  thumb Лора
  11.01.2022

  5 star review  Огромное спасибо компании за поддержку и предоставленные услуги. Порекомендовали друзья, теперь рекомендую я! Доверяйте решение своих проблем профессионалам из ЮК "ПИК"! Это того стоит!

  thumb Оксана Ефименко
  11.01.2022

  5 star review  Компания профессионалов. Особенно Виктория. Всё на высшем уровне, оперативно. Не бойтесь, реально закрывают вопросы. Спасибо большое! Рекомендую, если у вас есть проблемы.

  thumb Ярослав Базичев
  08.11.2021

  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн