Юридична компанія «ПІК»

АРЕШТ РАХУНКІВ ПІД ЧАС ВІЙНИ

Арешт рахунків – міра забезпечення виконання їх власниками різних зобов’язань. Зобов’язань у громадянина може бути безліч, і завдання виконавця – погасити борг, списавши гроші з рахунку боржника.

З введенням військового стану, арешт рахунків боржників був відрегульований внесенням змін до законодавства, розповімо, що змінилося і чи дотримуються норм закону на практиці.

ДЗВОНІТЬ ПРЯМО ЗАРАЗ!

Дізнатися більше та отримати консультацію!

+38 095 150 05 01

+38 097 050 05 01

Накладення арешту на рахунки боржника

Найчастіше, арешт рахунку ініціює виконавець, а причиною стають борги. На рахунок надходять “живі” кошти, які можна списати за борги. При арешті рахунку, його власник не може зняти готівку або іншим чином витратити гроші. При цьому, всі надходження будуть зараховуватися, а потім списуватись на користь кредитора. Після того, як виконавець заарештував рахунок, починається процес списання коштів на користь кредитора.

Під час військового стану в Україні відновлено блокування банківських рахунків, згідно зі змінами в законі, з 06.05.2023 р. рахунок боржника блокується і за погодженням з виконавцем боржник може використовувати тільки один рахунок, при цьому зняти з рахунку можна не більше двох мінімальних заробітних плат на місяць, на 01.05.2023 р. – це 13400 грн.

До відома! Виконавець може блокувати доступ до коштів під час воєнного стану і списувати гроші з рахунку також дозволено.

Арешт на рахунок фізичної особи

Арешт на рахунки боржника може бути накладено навіть у воєнний час, і це може позбавити людей коштів для існування, на жаль, такі випадки є реальними. Тому, якщо у вас є причини, які можуть призвести до арешту рахунку, не варто думати, що з вами цього не станеться. Арешт рахунку є найпростішим способом повернення боргів, особливо коли сума боргу невелика. Користуються цим:

 • банки, щоб повернути невеликі позики на картку;
 • МФО, для повернення онлайн кредитів;
 • комунальні компанії, для повернення боргів за послуги.

Рада юридичної компанії “ПІК”

Юридична грамотність середнього українця є недостатньою для швидкого з’ясування обставин накладення арешту. Втрата часу на цьому етапі може бути причиною списання грошей з рахунку.

Закон про арешт рахунків боржника

Накладення арешту на рахунок звичайно зменшились, новий закон про арешт рахунків, а точніше зміни, що внесені до законів України, у зв’язку з війною, дозволили скоротити кількість арештів рахунків, але не позбавити і не позбавлять вас кредитних проблем.

Арешт рахунків під час воєнного стану відбувається і надалі. А отже важливо, хто за що наклав арешт. З’ясування цих обставин є початковим завданням визначення подальших дій. Як бути в такій ситуації, кожен вирішує по-своєму, але ми радимо, не гаючи часу, звернутися до юристів.

Досвідчений юрист не лише може зняти арешт, не припустити списання коштів, а й підкаже, як вирішити головну проблему – погашення боргу.

На ваш рахунок накладено арешт?

Накладення арешту на рахунки! Онлайн консультація юриста. Ми знаємо, рішення вашої проблеми з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотний дзвінок або консультацію юриста.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Оплатил 500 грн. Попросил провести консультацию в мессенджере, потому как не всегда удобно говорить по телефону. В течении двух дней ответили на все интересующие меня вопросы. Остался доволен, рекомендую.

  thumb paskivka
  03.02.2022

  5 star review  Благодарю компанию "Пик" и особенно Алёну Валерьевну за её профессионализм и подход к клиентам! Помогла решить проблемы с кредитами. Очень грамотный юрист!

  thumb Лора
  11.01.2022

  5 star review  Огромное спасибо компании за поддержку и предоставленные услуги. Порекомендовали друзья, теперь рекомендую я! Доверяйте решение своих проблем профессионалам из ЮК "ПИК"! Это того стоит!

  thumb Оксана Ефименко
  11.01.2022

  5 star review  Компания профессионалов. Особенно Виктория. Всё на высшем уровне, оперативно. Не бойтесь, реально закрывают вопросы. Спасибо большое! Рекомендую, если у вас есть проблемы.

  thumb Ярослав Базичев
  08.11.2021

  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн