Юридична компанія «ПІК»

ЗААРЕШТУВАЛИ РАХУНКИ

Арешт рахунків фізичної особи – міра забезпечення виконання їх власниками різних зобов’язань. Зобов’язань у громадянина, може бути безліч і завдання виконавця погасити борг списавши гроші з рахунку боржника.

Арешти на рахунку

Найчастіше, арешт рахунків ініціює виконавець, а причиною стають борги. На рахунок надходять «живі» гроші, які можна списати за борги.

Під час арешту рахунку, його власник не може зняти готівку, або іншим чином витратити гроші. При цьому всі надходження будуть зараховуватися, а згодом списуватися на користь кредитора. Після того як виконавець арештував рахунок, починається процес списання коштів на користь кредитора.

До відома! Не завжди при арешті рахунку списуються гроші, арешт може бути накладено як забезпечувальна міра в рамках судового процесу у цивільній, господарській суперечці або кримінального провадження.

Арешти рахунків

Рахунок заарештований і це може позбавити громадян коштів для існування, на жаль, такі випадки реально є. Тому, якщо у вас є причини, які можуть призвести до арешту рахунку, не варто думати, що з вами цього не станеться. Арешт рахунку найбільш простий спосіб повернення боргів, особливо коли сума боргу невелика. Користуються цим:

 • банки, щоб повернути невеликі позики на карту;
 • МФО, для повернень онлайн кредитів;
 • комунальні підприємства, для повернення боргів за послуги.

Рада юридичної компанії “ПІК”

Юридична грамотність середнього українця недостатня для швидкого з’ясування обставин накладення арешту. Втрата часу на цьому етапі може бути причиною списання коштів з рахунку.

Арешт рахунків фізичної особи в Україні

Рахунки арештовані і важливо, хто і за що наклав арешт. З’ясування цих обставин є первинним завданням для визначення подальших дій. Як бути в такій ситуації, кожен вирішує по-своєму, але ми радимо, не втрачаючи часу, звернутися до юристів.

Досвідчений юрист не тільки зможе розблокувати рахунки, не допустити списання коштів з рахунку, але і підкаже, як вирішити головну проблему – погашення боргу. Зверніться в юридичну компанію ПІК, там знають, що робити.

На ваш рахунок накладено арешт?

Накладення арешту на рахунки! Онлайн консультація юриста. Ми знаємо, рішення вашої проблеми з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотний дзвінок або консультацію юриста.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить компанию ПИК и юриста Елену. Столкнулся в феврале с внушительной проблемой (долги родственника в 11 МФО с шестизначной суммой только по телу кредитов), обратился за помощью в ПИК. Корректно определили тактику, затем закрыли вопросы последовательно и с минимальными потерями. Сегодня получили справку о закрытии финального 11го кредита. Искренне рекомендую и желаю успехов!

  thumb Роман Городовой
  19.08.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить Олега Секрета за оказанную помощь. Наконец то наша семья освободилась от 2-х кредитов 2008 года. До обращения в компанию "Пик" обращались к нескольким юристам, но профессиональную помощь получили в "Пик". Желаем всех благ! Обязательно будем рекомендовать ваши услуги знакомым.

  thumb Юрий Нижник
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить благодарность юристу ЮК ПИК Егору за грамотную, квалифицированную помощь в моём деле. Благодаря его опыту был достигнут положительный результат. Спасибо!

  thumb Светлана Дорошенко
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить свою огромную благодарность компании ЮК ПИК и особенно Егору и Денису. Благодаря их опыту, высокому профессионализму, терпению и настойчивости они довели до конца и положительно завершили, как мне казалось уже безнадежным, мое дело. Если меня спросят, к какой юридической компании я рекомендовал бы обратиться за помощью - ЮК Пик.

  thumb Vasyl Albul
  25.07.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн