Юридична компанія «ПІК»

АРЕШТ НА БАНКІВСЬКІ РАХУНКИ

Арешт банківського рахунку відбувається після видачі і отримання банком відповідної постанови виданої уповноваженими органами.

Постанова, може бути отримано банком у електронному вигляді або отримано поштовим відправленням. У цій статті відповімо на найчастіші запитання, розповімо як повернути активність заарештованим рахунках.

Арешт коштів на банківському рахунку

Арешт на банківський рахунок може накласти державний або приватний виконавець після формування відповідного запиту в системі. Дізнавшись, яка сума є на рахунках боржника, виконавець:

 • відправляє банку вимогу про списання коштів з рахунків;
 • надає реквізити виконавчому органу, куди необхідно здійснити переказ коштів.

У разі накладення арешту, банк сповіщає про це клієнта, зазвичай приходить СМС повідомлення або повідомлення в банківському додатку.

До відома! Рішення про арешт рахунку виноситься судом або виконавчою службою. Зняти арешт, якщо ви не готові виконати вимоги (оплатити), можна виключно через суд.

Заарештували рахунок в банку

Арешт на рахунок в банку накладають по цілому ряду причин. Найбільш поширені:

 • заборгованість по аліментах;
 • комунальні борги;
 • кредитні прострочення;
 • борги по штрафам;
 • підозра в порушенні закону.

Заборгованість з виплат для забезпечення судового рішення – ще один привід для арешту банківського рахунку.

Рада юридичної компанії “ПІК”

При наявності боргу або прострочень за щомісячними платежами більш, ніж за 90 днів, необхідно бути готовими до того, що гроші на рахунку заблокують і спишуть в рахунок погашення боргу.

Заарештовано рахунок в банку

Арешт банківського рахунку фізичної особи, не тільки позбавляє боржника можливості користуватися коштами на рахунку але є і способом стягнення. Гроші, якщо вони є на рахунках, спишуть в рахунок погашення боргу.

Щоб арешт був знятий, потрібно оскаржити або виконати вимоги відповідної постанови про арешт. У разі позитивного результату, рахунки знову стануть активними.

Запорука успіху – це грамотне складання позову. Впоратися з поставленим завданням зможе тільки досвідчений юрист. Зверніться в компанію “ПІК”, ми швидко вирішимо проблему з арештом банківського рахунку.

На ваш рахунок накладено арешт?

Накладення арешту на рахунки! Онлайн консультація юриста. Ми знаємо, рішення вашої проблеми з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотний дзвінок або консультацію юриста.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить компанию ПИК и юриста Елену. Столкнулся в феврале с внушительной проблемой (долги родственника в 11 МФО с шестизначной суммой только по телу кредитов), обратился за помощью в ПИК. Корректно определили тактику, затем закрыли вопросы последовательно и с минимальными потерями. Сегодня получили справку о закрытии финального 11го кредита. Искренне рекомендую и желаю успехов!

  thumb Роман Городовой
  19.08.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить Олега Секрета за оказанную помощь. Наконец то наша семья освободилась от 2-х кредитов 2008 года. До обращения в компанию "Пик" обращались к нескольким юристам, но профессиональную помощь получили в "Пик". Желаем всех благ! Обязательно будем рекомендовать ваши услуги знакомым.

  thumb Юрий Нижник
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить благодарность юристу ЮК ПИК Егору за грамотную, квалифицированную помощь в моём деле. Благодаря его опыту был достигнут положительный результат. Спасибо!

  thumb Светлана Дорошенко
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить свою огромную благодарность компании ЮК ПИК и особенно Егору и Денису. Благодаря их опыту, высокому профессионализму, терпению и настойчивости они довели до конца и положительно завершили, как мне казалось уже безнадежным, мое дело. Если меня спросят, к какой юридической компании я рекомендовал бы обратиться за помощью - ЮК Пик.

  thumb Vasyl Albul
  25.07.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн