Юридична компанія «ПІК»

АРЕШТ КОШТІВ НА БАНКІВСЬКИХ РАХУНКАХ

Арешт банківського рахунку відбувається після видачі і отримання банком відповідної постанови, виданої уповноваженими органами.

Постанова може бути отримана банком у електронному вигляді або отримано поштовим відправленням. У цій статті відповімо на найчастіші запитання, розповімо, як повернути активність заарештованим рахунках.

ДЗВОНІТЬ ПРЯМО ЗАРАЗ!

Дізнатися більше та отримати консультацію!

+38 095 150 05 01

+38 097 050 05 01

Арешт коштів на банківському рахунку

Арешт на банківські рахунки може накласти державний або приватний виконавець після формування відповідного запиту в системі. Дізнавшись, яка сума є на рахунках боржника, виконавець:

 • відправляє банку вимогу про списання коштів з рахунків;
 • надає реквізити банку, куди необхідно здійснити переказ коштів.

У разі накладення арешту, банк сповіщає про це клієнта, зазвичай приходить СМС повідомлення або повідомлення в банківському додатку.

До відома! Рішення про арешт рахунку виноситься судом або виконавчою службою. Зняти арешт, якщо ви не готові виконати вимоги (оплатити), можна виключно через суд.

Арешт банківського рахунку в Україні

За умовами Постанови НБУ №163 від 29.07.2022 р., арешт може бути накладений на будь-який тип рахунків (картковий, депозитний, поточний). Якщо у клієнта є арештовані рахунки, то вся сума, доступна на рахунках, буде заборонена до користування та відома виконавцю.

Арешт коштів на банківському рахунку, як операція, полягає в обмеженні прав власника користуватися грошовими коштами, тому це є болючим заходом для боржника.

Рада юридичної компанії “ПІК”

При наявності боргу або прострочень за щомісячними платежами більш, ніж за 90 днів, необхідно бути готовими до того, що гроші на рахунку заблокують і спишуть в рахунок погашення боргу.

Накладення арешту на банківський рахунок

Станом на сьогодні, банки виконують вимоги розпорядження КМУ 198-р “Про забезпечення здійснення розрахунків населення в умовах воєнного стану”. Завдяки цьому, у триваючий період воєнного стану, банк може дозволити видаткові операції з рахунку, на який накладено арешт, якщо загальна сума арешту не перевищує 100 000 грн. Однак сам стан рахунку, в системі банку, не змінюється – банківський рахунок арештовано.

Арешт банківських рахунків не тільки позбавляє боржника можливості користуватися коштами на рахунку, але є і способом стягнення. Гроші, якщо вони є на рахунках, спишуть в рахунок погашення боргу. Щоб арешт був знятий, потрібно оскаржити або виконати вимоги відповідної постанови про арешт. У разі позитивного результату, рахунки знову стануть активними.

Запорука успіху – це грамотне складання позову. Впоратися з поставленим завданням зможе тільки досвідчений юрист. Зверніться в компанію “ПІК”, ми швидко вирішимо проблему з арештом банківського рахунку.

На ваш рахунок накладено арешт?

Накладення арешту на рахунки! Онлайн консультація юриста. Ми знаємо, рішення вашої проблеми з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотний дзвінок або консультацію юриста.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Оплатил 500 грн. Попросил провести консультацию в мессенджере, потому как не всегда удобно говорить по телефону. В течении двух дней ответили на все интересующие меня вопросы. Остался доволен, рекомендую.

  thumb paskivka
  03.02.2022

  5 star review  Благодарю компанию "Пик" и особенно Алёну Валерьевну за её профессионализм и подход к клиентам! Помогла решить проблемы с кредитами. Очень грамотный юрист!

  thumb Лора
  11.01.2022

  5 star review  Огромное спасибо компании за поддержку и предоставленные услуги. Порекомендовали друзья, теперь рекомендую я! Доверяйте решение своих проблем профессионалам из ЮК "ПИК"! Это того стоит!

  thumb Оксана Ефименко
  11.01.2022

  5 star review  Компания профессионалов. Особенно Виктория. Всё на высшем уровне, оперативно. Не бойтесь, реально закрывают вопросы. Спасибо большое! Рекомендую, если у вас есть проблемы.

  thumb Ярослав Базичев
  08.11.2021

  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн