Юридична компанія «ПІК»

ЗА ЩО МОЖУТЬ НАКЛАСТИ АРЕШТ НА КВАРТИРУ

Арешт квартири за борг по кредиту – міра забезпечення законних, а іноді й незаконних вимог кредитора чи іншої особи, як можуть накласти арешт?

Органів, які можуть накласти арешт на квартиру, як і підстав для арешту, в Україні достатньо. Інша справа – чи законні їхні вимоги, особливо коли йдеться про кредит, не секрет, що суму боргу за кредитами часто завищено.

ДЗВОНІТЬ ПРЯМО ЗАРАЗ!

Дізнатися більше та отримати консультацію!

+38 095 150 05 01

+38 097 050 05 01

Чи можуть арештувати квартиру за борги

Арешт квартири за борг за кредитом – метод забезпечення інтересів кредитора, щоб боржник не міг розпродати власність та заявити, що у нього нічого немає. Також арешт квартири за борги застосовують і як засіб психологічного тиску на неспроможних позичальників.

Слід розуміти, що заарештувати квартиру та інше цінне майно можуть навіть тоді, коли сума боргу є порівняно невеликою. Законодавство України захищає обидві сторони кредитних відносин. Це означає, що кредитор має право вимагати погашення боргу, а за необхідності і стягувати його у примусовому порядку.

До відома! Арешт квартири боржника та сума боргу ніяк не пов’язані, законодавство не встановлює обов’язкової вимоги щодо відповідності суми боргу вартості арештованого майна.

Хто може заборонити продаж квартири?

Хто може накласти арешт на квартиру та які підстави:

 • рішення суду про примусове стягнення боргу;
 • виконавчий напис нотаріуса на договорі кредитування;
 • судовий наказ.

Виконавча служба наклала арешт на квартиру у разі отримання рішення суду або виконавчого напису нотаріуса, така практика є найбільш поширеною. Арешт квартири за рішенням суду може бути накладений як забезпечувальний захід до розгляду справи по суті.

Рада юридичної компанії «ПІК»

Не забувайте про те, що згідно із законом, боржник відповідає за боргами всім своїм майном, а не лише переданим у заставу. Квартира – цінне майно, на яке може бути стягнуто, накладення арешту на квартиру унеможливлює її продаж.

За що накладають арешт на квартиру

Взявши порівняно невелику суму до МФО та не повернувши її вчасно, боржник ризикує тим, що під арешт потрапляє вся його власність, у тому числі й квартира. Теж стосується і боргів за комунальні послуги, штрафів за порушення правил дорожнього руху та іншого.

Як дізнатися, за що накладено арешт на квартиру? Насамперед, потрібно перевірити особу у Реєстрі боржників, якщо ви потрапили до реєстру, арешт однозначно накладено і потрібно зв’язатися з виконавцем. Якщо арешт накладено судом, необхідно отримати копію рішення суду.

Під час арешту квартири необхідно звернутися за юридичною допомогою. Юристи, які спеціалізуються на захисті прав позичальника, можуть заблокувати конфіскацію, зняти арешт та запропонують варіанти вирішення основної проблеми – погашення боргу.

Чи можуть арештувати квартиру за борги?

Арешт квартири за борг по кредиту! Онлайн консультація юриста. Ми знаємо, рішення вашої проблеми з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотний дзвінок або консультацію юриста.



Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз




Отзывы о нас в Google


  5 star review  Оплатил 500 грн. Попросил провести консультацию в мессенджере, потому как не всегда удобно говорить по телефону. В течении двух дней ответили на все интересующие меня вопросы. Остался доволен, рекомендую.

  thumb paskivka
  03.02.2022

  5 star review  Благодарю компанию "Пик" и особенно Алёну Валерьевну за её профессионализм и подход к клиентам! Помогла решить проблемы с кредитами. Очень грамотный юрист!

  thumb Лора
  11.01.2022

  5 star review  Огромное спасибо компании за поддержку и предоставленные услуги. Порекомендовали друзья, теперь рекомендую я! Доверяйте решение своих проблем профессионалам из ЮК "ПИК"! Это того стоит!

  thumb Оксана Ефименко
  11.01.2022

  5 star review  Компания профессионалов. Особенно Виктория. Всё на высшем уровне, оперативно. Не бойтесь, реально закрывают вопросы. Спасибо большое! Рекомендую, если у вас есть проблемы.

  thumb Ярослав Базичев
  08.11.2021

  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн