Юридична компанія «ПІК»

Арешт квартири за борги по кредитах

Квартири, придбані за допомогою іпотечних кредитів, знаходяться в заставі у банків. Режим застави дуже схожий на арешт майна – відчужувати закладену власність не можна. Неспроможних позичальників турбує питання про те, чи можливий арешт квартири за борг по кредиту з іпотекою не пов’язаний.

Чи заарештують квартиру за борги, якщо вона не є запорукою

Важливо! Законодавство України захищає обидві сторони кредитних відносин. Це означає, що кредитор має право вимагати погашення боргу, а при необхідності і стягувати його в примусовому порядку.

Порада юридичної компанії “ПІК”

“Ніколи не забувайте про те, що згідно із законом, боржник відповідає за борги всім своїм майном, а не тільки переданим в заставу. Квартира – цінне майно, на яке може бути звернене стягнення заборгованості”. 

Відповідно, арешт квартири за борги Україна допускає, навіть якщо житлоплоща не передавалася в заставу.

ЧИТАТИ ЩЕ: ЗНЯТИ АРЕШТ З РАХУНКУ ЗАЯВИ

За якої суми боргу виникає ризик арешту квартири

Слід розуміти, що заарештувати квартиру і інше цінне майно можуть навіть тоді, коли сума боргу порівняно невелика. Формально арешт майна – метод забезпечення інтересів кредитора, щоб боржник не міг розпродати власність і заявити, що у нього нічого немає. Неформально, арешт квартири за борги застосовують і як засіб психологічного тиску на неспроможних позичальників.

Увага! Законодавство не встановлює обов’язкової вимоги відповідності суми боргу вартості арештованого майна.

Відповідно, виконавча служба, отримавши підстави, відкриває виконавче провадження і, в його ході, заарештовує все майно боржника. Тобто, взявши порівняно невелику суму в МФО і не повернувши її вчасно, боржник ризикує тим, що під арешт потрапляє вся його власність, в тому числі і квартира.

Який строк прострочення за сплатою боргу може спричинити арешт нерухомості

Підставами для відкриття виконавчого провадження можуть бути:

 • рішення суду про примусове стягнення боргу;
 • виконавчий напис нотаріуса на договорі кредитування.

Отримання судового рішення займає багато часу і вимагає значних фінансових витрат. Отримати виконавчий напис можна швидко і порівняно дешево. Саме до нотаріуса зазвичай і звертаються кредитори.

Увага! При наполегливому бажанні кредитора, майно позичальника може бути заарештовано на наступний день після того, як він допустив прострочення платежу.

ДОКЛАДНІШЕ ДИВІТЬСЯ ТУТ: АРЕШТ КВАРТИРИ ЗА БОРГИ

Що робити, якщо квартира під арештом

Порада юридичної компанії “ПІК”

“Якщо відбувся арешт квартири за борг по кредиту, не можна чекати в бездіяльності, поки проблема вирішиться сама собою. Наступним кроком виконавців може стати конфіскація майна і продаж на аукціоні”. 

Тому при арешті квартири необхідно звернутися за юридичною допомогою. Юристи, які спеціалізуються на захисті прав позичальника, зуміють заблокувати конфіскацію майна, знімуть арешт з нього і запропонують варіанти вирішення основної проблеми – погашення боргу.

Чи можуть арештувати квартиру за борги?

Арешт квартири за борг по кредиту! Онлайн консультація юриста. Ми знаємо, рішення вашої проблеми з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотний дзвінок або консультацію юриста.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить компанию ПИК и юриста Елену. Столкнулся в феврале с внушительной проблемой (долги родственника в 11 МФО с шестизначной суммой только по телу кредитов), обратился за помощью в ПИК. Корректно определили тактику, затем закрыли вопросы последовательно и с минимальными потерями. Сегодня получили справку о закрытии финального 11го кредита. Искренне рекомендую и желаю успехов!

  thumb Роман Городовой
  19.08.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить Олега Секрета за оказанную помощь. Наконец то наша семья освободилась от 2-х кредитов 2008 года. До обращения в компанию "Пик" обращались к нескольким юристам, но профессиональную помощь получили в "Пик". Желаем всех благ! Обязательно будем рекомендовать ваши услуги знакомым.

  thumb Юрий Нижник
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить благодарность юристу ЮК ПИК Егору за грамотную, квалифицированную помощь в моём деле. Благодаря его опыту был достигнут положительный результат. Спасибо!

  thumb Светлана Дорошенко
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить свою огромную благодарность компании ЮК ПИК и особенно Егору и Денису. Благодаря их опыту, высокому профессионализму, терпению и настойчивости они довели до конца и положительно завершили, как мне казалось уже безнадежным, мое дело. Если меня спросят, к какой юридической компании я рекомендовал бы обратиться за помощью - ЮК Пик.

  thumb Vasyl Albul
  25.07.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн