Юридична компанія «ПІК»

Перевірити заборона на виїзд з України

Українці все ближче до жителів західних країн. Зарубіжні подорожі і наявність кредитів поступово стають нормою. Однак, наявність позики може обмежити право українця на закордонні поїздки. Выясним, как проверить есть ли запрет на выезд за границу.

Коли борг перешкоджає виїзду за кордон

Природно, сам по собі питання про те, як виїхати за кордон з боргами не має сенсу. Якщо у вас є кредитні зобов’язання, за якими ви своєчасно платите, вони ніяк не відбиваються на можливості виїзду за кордон.

Інша річ проблемні кредити. Вони дійсно можуть перекрити боржникові виїзд з України. Щоб людину не випустили, вона повинна потрапити в реєстр не виїзних прикордонної служби. Автоматично до реєстру боржники не вносяться, для цього кредитор повинен подати в суд і отримати відповідне рішення.

Де дізнатися про заборону виїзду

Питання про те, як дізнатися чи є заборона на виїзд за кордон, виникає тому, що сума боргу не важлива для рішення суду про заборону залишати країну, вона може бути будь-якою.

Перед важливими поїздками краще переконатися, що проблем не виникне. На жаль, щоб отримати інформацію, потрібно провести чималу роботу:

 • Перевірити фізособу в реєстрі боржників;
 • Перевірити фізособу в реєстрі виконавчих проваджень;
 • Перевірити фізособу в реєстрі судових рішень.

Інший спосіб отримати відповідь, звернутися в прикордонну службу з письмовим запитом. Відповіді доведеться чекати до 30 робочих днів. Тому перевіряти можливість виїзду потрібно завчасно.

Як відновити можливість виїзду

Ті, хто набирають в інтернеті запит «як дізнатися про заборону виїзду за кордон», про накладене на них обмеження, не знають. Швидко зробити це вийде після звернення в юридичну компанію. Якщо заборона вже накладена, зняти заборону можна виплативши борг, виконавчі збори. Тільки потім,  направляється постанова в Прикордонну службу для зняття заборони. Якщо ви потрапили в реєстр невиїзних необґрунтовано, вирішувати цю проблему доведеться в суді.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Оплатил 500 грн. Попросил провести консультацию в мессенджере, потому как не всегда удобно говорить по телефону. В течении двух дней ответили на все интересующие меня вопросы. Остался доволен, рекомендую.

  thumb paskivka
  03.02.2022

  5 star review  Благодарю компанию "Пик" и особенно Алёну Валерьевну за её профессионализм и подход к клиентам! Помогла решить проблемы с кредитами. Очень грамотный юрист!

  thumb Лора
  11.01.2022

  5 star review  Огромное спасибо компании за поддержку и предоставленные услуги. Порекомендовали друзья, теперь рекомендую я! Доверяйте решение своих проблем профессионалам из ЮК "ПИК"! Это того стоит!

  thumb Оксана Ефименко
  11.01.2022

  5 star review  Компания профессионалов. Особенно Виктория. Всё на высшем уровне, оперативно. Не бойтесь, реально закрывают вопросы. Спасибо большое! Рекомендую, если у вас есть проблемы.

  thumb Ярослав Базичев
  08.11.2021

  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн