Юридична компанія «ПІК»

ЯК ПЕРЕВІРИТИ ЧИ Є ЗАБОРОНА НА ВИЇЗД ЗА КОРДОН

Перевірити можливість виїзду за кордон, українці, з початком війни, їдуть масово, частині громадян потрібно повернутися по особистих справах, при цьому багато хто має несплачені борги.

Однак, наявність боргу за кредитом може обмежити право українця на перетин кордону. З’ясуймо, як перевірити заборону на виїзд за кордон.

ДЗВОНІТЬ ПРЯМО ЗАРАЗ!

Дізнатися більше та отримати консультацію!

+38 095 150 05 01

+38 097 050 05 01

Заборона виїзду за кордон, як перевірити

Звичайно, саме по собі питання про те, як перевірити чи можна виїхати за кордон, не має сенсу. Якщо у вас є кредитні зобов’язання, за якими ви вчасно сплачуєте, вони ніяк не позначаються на можливості виїзду за кордон.

Інша річ проблемні кредити. Вони справді можуть перекрити боржнику виїзд з України. Щоб людину не випустили, вона має потрапити до реєстру невиїзних Прикордонної служби. Автоматично до реєстру боржники не вносяться, для цього виконавець має подати до суду та отримати відповідне рішення.

Важливо! Перевірити заборону на виїзд за кордон необхідно за наявності неоплаченого кредиту у банку або у колекторів, банки та колекторські компанії скористалися ситуацією та кількість накладення заборон на виїзд збільшилась.

Де перевірити виїзд за кордон

Де можна перевірити заборону на виїзд за кордон, запит на перевірку зріс у рази з початком війни, багато українців залишають країну

Перед перетином кордону краще переконатись, що проблем не виникне. На жаль, щоб отримати інформацію, потрібно провести чималу роботу:

 • Перевірити фізособу в Реєстрі боржників;
 • Перевірити фізособу в Реєстрі виконавчих проваджень;
 • Перевірити фізособу у Реєстрі судових рішень.

Інший спосіб отримати відповідь, звернутися до прикордонної служби з письмовим запитом. На відповідь доведеться чекати до 30 робочих днів. Тому перевіряти можливість виїзду треба завчасно.

Рада юридичної компанії “ПІК”

Перевірити заборону на виїзд із країни потрібно безпосередньо перед виїздом, особливо якщо є відкритий судовий процес. Після отримання позитивного рішення виконавець закриває виїзд за кордон протягом одного дня.

Як перевірити заборону на виїзд за кордон

Ті, хто набирають в інтернеті запит «як перевірити заборону виїзду за кордон», про обмеження, що на них накладено, не знають. У стислий термін зробити це вийде після звернення до юридичної компанії.

Якщо заборона вже накладена. Швидко зняти заборону можна лише сплативши борг та виконавчий збір. Тільки потім надсилається постанова до Прикордонної служби для зняття заборони. Якщо ви потрапили до реєстру невиїзних необґрунтовано, вирішувати цю проблему теж доведеться у суді.

Перевірити заборону на виїзд, а за потребою зняти обмеження, ви можете звернувшись до юридичної компанії “ПІК”

Як перевірити чи є заборона на виїзд за кордон?

Перевірити можливість виїзду за кордон. Онлайн-консультація юриста. Ми знаємо рішення вашої проблеми з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотний дзвінок або консультацію юриста.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Оплатил 500 грн. Попросил провести консультацию в мессенджере, потому как не всегда удобно говорить по телефону. В течении двух дней ответили на все интересующие меня вопросы. Остался доволен, рекомендую.

  thumb paskivka
  03.02.2022

  5 star review  Благодарю компанию "Пик" и особенно Алёну Валерьевну за её профессионализм и подход к клиентам! Помогла решить проблемы с кредитами. Очень грамотный юрист!

  thumb Лора
  11.01.2022

  5 star review  Огромное спасибо компании за поддержку и предоставленные услуги. Порекомендовали друзья, теперь рекомендую я! Доверяйте решение своих проблем профессионалам из ЮК "ПИК"! Это того стоит!

  thumb Оксана Ефименко
  11.01.2022

  5 star review  Компания профессионалов. Особенно Виктория. Всё на высшем уровне, оперативно. Не бойтесь, реально закрывают вопросы. Спасибо большое! Рекомендую, если у вас есть проблемы.

  thumb Ярослав Базичев
  08.11.2021

  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн