Юридична компанія «ПІК»

КЛОПОТАННЯ ПРО ЗНЯТТЯ АРЕШТУ

Коли банківський рахунок заарештовано, його власник не може користуватися грошима, першим кроком для зняття обмежень є позовна заява про зняття арешту з банківського рахунку.

Де знайти таку заяву і чи можна її самостійно скласти – залежить від обставин. Крім самої заяви виконавцеві подаються супровідні документи, а у разі судового розгляду – квитанція про оплату судового збору.

ДЗВОНІТЬ ПРЯМО ЗАРАЗ!

Дізнатися більше та отримати консультацію!

+38 095 150 05 01

+38 097 050 05 01

Заява про зняття арешту

Перед тим, як складати заяву на зняття арешту з рахунку або картки, необхідно дізнатися про його причину та про те, ким були накладені обмеження. Залежно від конкретних обставин подається:

 • заява до банку про зняття арешту з рахунку;
 • заява до виконавчої служби про зняття арешту з рахунку;
 • позов до суду щодо зняття арешту з рахунку.

Якщо рахунок було заарештовано у межах виконавчого провадження, скасувати арешт можуть лише виконавець чи суд. Навіть якщо вдалося укласти мирову угоду з кредитором, домовитися про заміну забезпечення боргу, для зняття обмежень потрібна постанова виконавця.

До відома! Якщо рахунок використовується для нарахування цільових коштів (зарплати, пенсії або соцвиплат), клопотання про зняття арешту подається виконавцю разом із довідкою з бухгалтерії, пенсійного фонду, фонду соцстрахування.

Зразок заяви на зняття арешту з картки

Зразок заяви на зняття арешту з рахунку, який подається до суду або виконавчої служби, досить просто знайти на просторах інтернету. Однак не можна бути впевненим, що цей зразок підійде у вашому випадку. Адже між заявою до виконавчої служби для зняття арешту із зарплатної чи соціальної картки, позовом із судом та клопотанням про забезпечення позову (подається при оскарженні судового рішення чи виконавчого напису нотаріуса) існує велика різниця. Тому, щоб досягти результату, варто одразу звертатися до юриста.

Рада юридичної компанії «ПІК»

Готовий зразок заяви про зняття арешту з банківського рахунку, завантажений з інтернету та заповнений самостійно, навряд чи допоможе вирішити поставлене перед вами завдання. Для зняття обмежень потрібні підстави та докази. Знайти їх, а також визначити оптимальний варіант дій допоможе адвокат із кредитів.

Заява про зняття арешту з картки

Якщо вам довелося зіткнутися з арештом рахунку, який ще не знято після погашення боргу, накладений на зарплату або соцвиплати, якщо ви не згодні з вимогами кредитора, звертайтеся до юридичної компанії «ПІК».

Ми допоможемо правильно скласти заяву на зняття арешту з карти, знайдемо підстави для зняття обмежень, доб’ємося прийняття рішення судом на вашу користь. Наші юристи вже більше 10 років успішно займаються зняттям арештів з рахунків, карток та майна, вони знайдуть для вас найшвидший і найвигідніший спосіб вирішення проблеми.

Як зняти арешт з рахунку?

Зняття арешту з банківського рахунку! Онлайн консультація юриста. Ми знаємо, рішення вашої проблеми з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотний дзвінок або консультацію юриста.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Оплатил 500 грн. Попросил провести консультацию в мессенджере, потому как не всегда удобно говорить по телефону. В течении двух дней ответили на все интересующие меня вопросы. Остался доволен, рекомендую.

  thumb paskivka
  03.02.2022

  5 star review  Благодарю компанию "Пик" и особенно Алёну Валерьевну за её профессионализм и подход к клиентам! Помогла решить проблемы с кредитами. Очень грамотный юрист!

  thumb Лора
  11.01.2022

  5 star review  Огромное спасибо компании за поддержку и предоставленные услуги. Порекомендовали друзья, теперь рекомендую я! Доверяйте решение своих проблем профессионалам из ЮК "ПИК"! Это того стоит!

  thumb Оксана Ефименко
  11.01.2022

  5 star review  Компания профессионалов. Особенно Виктория. Всё на высшем уровне, оперативно. Не бойтесь, реально закрывают вопросы. Спасибо большое! Рекомендую, если у вас есть проблемы.

  thumb Ярослав Базичев
  08.11.2021

  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн