Юридична компанія «ПІК»

ЗАЯВА ПРО ЗНЯТТЯ АРЕШТУ З РАХУНКІВ

Банківські рахунки знаходяться у власності фізичних та юридичних осіб-власників, тобто кошти, що знаходяться на рахунках – частина їх майна. Гроші на рахунках можуть бути конфісковані або арештовані, з’ясуємо, як подати заяву на зняття арешту з рахунку.

ЧИТАТИ ЩЕ: УТРИМАННЯ КРЕДИТУ ІЗ ЗАРПЛАТИ

За що і як заарештовують банківські рахунки

Арешт майна, тобто заборона на його відчуження, а іноді і на використання, є заходом забезпечення інтересів третіх осіб, в різних юридичних спорах. Читачів часто цікавить за що можуть заарештувати рахунок у банку. Найчастіше таке відбувається при наявності боргів.

Порада юридичної компанії “ПІК”

Ніколи не забувайте: банківські рахунки можуть виявитися під арештом у зв’язку з наявністю різних заборгованостей, в тому числі – по комуналці або по аліментах.

Це може бути банківський чи приватний кредит, будь-які інші майнові вимоги, що стали предметом розгляду в суді.

Арешт на рахунку накладається або безпосередньо судом, або виконавцем. Працівники виконавчої служби відкривають виробництва на підставі рішення суду, виконавчого напису нотаріуса і в інших встановлених законом випадках. У процесі виробництва можуть застосовуватися і арешти власності. Відповідно список причин, за що можуть арештувати рахунки, досить широкий.

ДОКЛАДНІШЕ ДИВІТЬСЯ ТУТ: ЗАЯВА ПРО ЗНЯТТЯ АРЕШТУ

Що робити, якщо рахунок арештований

На вашу карту накладено арешт, розпоряджатися засобами, що знаходяться на них, не можна. Якщо мова йде про стягнення боргу, то гроші можуть бути конфісковані і передані кредитору. Нові кошти, що надходять на рахунок, також блокуються і можуть бути вилучені. Особливий шок викликає арешт зарплатних і пенсійних рахунків. Їх власники позбавляються коштів для існування.

До відома! Заява про зняття арешту з зарплатного рахунку теоретично може бути подана виконавцю, що наклав арешт, але потрібно бути готовим до відмови.

Якими способами знімається арешт з банківських рахунків

Законодавство України містить заборону на повне вилучення зарплатних і пенсійних коштів. Дозволяється вилучати тільки певний відсоток цих грошей. Однак до переліку засобів, на який не може бути звернено стягнення, міститься в ст. 73 Закону про виконавче провадження, ні зарплати, ні пенсії не потрапили. Є юридична колізія, що дозволяє виконавцям заарештовувати і конфісковувати ці кошти. Вирішувати проблему зазвичай доводиться в суді.

Юридичним особам та підприємцям теж доведеться подавати позовну заяву про зняття арешту з розрахункового рахунку в суд.

Порада юридичної компанії “ПІК”

Звертаємо увагу: реальних шляхів зняття арешту два: 1) погашення боргу; 2) виявлення порушень законодавства при накладенні арешту. Не шукайте інші варіанти.

Знайти підстави та домогтися рішення суду про зняття арешту з рахунків можуть тільки кваліфіковані юристи. Краще, щоб заяву на зняття арешту з рахунку теж складали вони.

Зверніться за допомогою до юридичної компанії ПІК. Її юристи вже 10 років представляють інтереси позичальників і вміють знімати арешти з рахунків та майна.

Хочете подати заяву на зняття арешту з рахунку? 

Заява до суду про зняття арешту з рахунку! Онлайн консультація юриста. Ми знаємо, рішення вашої проблеми з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотний дзвінок або консультацію юриста.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить компанию ПИК и юриста Елену. Столкнулся в феврале с внушительной проблемой (долги родственника в 11 МФО с шестизначной суммой только по телу кредитов), обратился за помощью в ПИК. Корректно определили тактику, затем закрыли вопросы последовательно и с минимальными потерями. Сегодня получили справку о закрытии финального 11го кредита. Искренне рекомендую и желаю успехов!

  thumb Роман Городовой
  19.08.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить Олега Секрета за оказанную помощь. Наконец то наша семья освободилась от 2-х кредитов 2008 года. До обращения в компанию "Пик" обращались к нескольким юристам, но профессиональную помощь получили в "Пик". Желаем всех благ! Обязательно будем рекомендовать ваши услуги знакомым.

  thumb Юрий Нижник
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить благодарность юристу ЮК ПИК Егору за грамотную, квалифицированную помощь в моём деле. Благодаря его опыту был достигнут положительный результат. Спасибо!

  thumb Светлана Дорошенко
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить свою огромную благодарность компании ЮК ПИК и особенно Егору и Денису. Благодаря их опыту, высокому профессионализму, терпению и настойчивости они довели до конца и положительно завершили, как мне казалось уже безнадежным, мое дело. Если меня спросят, к какой юридической компании я рекомендовал бы обратиться за помощью - ЮК Пик.

  thumb Vasyl Albul
  25.07.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн