Юридична компанія «ПІК»

ЗНЯТТЯ АРЕШТУ З РАХУНКУ

✅ Онлайн консультація щодо арешту – 300 грн.

✅ Початковий аналіз арешту 500 грн.

✅ Зняти арешт з рахунку від 2000 грн.

Зняти арешт з рахунку можна на підставі рішення суду, постанови, винесеного державним або приватним виконавцем в електронній системі АСВП. Обов’язок виконавця – виконання вимог судового рішення. Під час примусового стягнення заборгованості він має право заарештовувати банківські рахунки боржника.

Як зняти арешт на рахунках

Як тільки громадянин дізнався, що рух коштів на банківській картці було призупинено, перше, що потрібно зробити – з’ясувати хто заблокував карту і на яких підставах це було зроблено.

Для того щоб уточнити, як зняти арешт з рахунку фізичної особи, якщо юридичних знань недостатньо, необхідно зв’язатися з юристом і уточнити у нього подальший алгоритм дій.

До відома: Банк не має права за власною ініціативою знімати арешт з рахунку клієнта. Тому вести переговори з працівником фінансової установи на цю тему безглуздо.

Як можна зняти арешт з рахунків

Багатьох громадян цікавить питання про те, як можна зняти арешт з рахунку. Якщо ви згодні з наявністю заборгованості, яка стала причиною блокування банківських карт, то єдиний спосіб їх розблокувати – сплатити борг за виконавчим листом.

Якщо банк є учасником АСВП, то процес зняття арешту займає не більше одного дня. В іншому випадку чекати розблокування карт доведеться протягом декількох тижнів.

Рада юридичної компанії «ПІК»

Фізична особа може прискорити процедуру зняття арешту, якщо відразу звернутися за юридичною консультацією.

Як швидко зняти арешт з рахунків

Якщо ви ставите питанням про те, як швидко зняти арешт з рахунків, значить проблема фінансового характеру стоїть найгостріше. В даному випадку вам необхідно звернутися до юриста. Законодавством не заборонено арештовувати рахунки із спеціальним режимом використання, якщо це не юридична особа.

Коли на підставі постанови виконавця блокуються соціальні рахунки (пенсійний, зарплатний), а виконавець не йде назустріч боржнику і відмовляє йому в знятті арешту, єдиним виходом буде звернення до суду.

Співробітники юридичної компанії “ПІК” сприятимуть в процедурі зняття арешту з рахунку. Правова підтримка необхідна, коли вимоги суперечать нормам законодавства і сума боргу значно завищена.

Як зняти арешт з рахунку?

Зняття арешту з банківського рахунку! Онлайн консультація юриста. Ми знаємо, рішення вашої проблеми з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотний дзвінок або консультацію юриста.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить компанию ПИК и юриста Елену. Столкнулся в феврале с внушительной проблемой (долги родственника в 11 МФО с шестизначной суммой только по телу кредитов), обратился за помощью в ПИК. Корректно определили тактику, затем закрыли вопросы последовательно и с минимальными потерями. Сегодня получили справку о закрытии финального 11го кредита. Искренне рекомендую и желаю успехов!

  thumb Роман Городовой
  19.08.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить Олега Секрета за оказанную помощь. Наконец то наша семья освободилась от 2-х кредитов 2008 года. До обращения в компанию "Пик" обращались к нескольким юристам, но профессиональную помощь получили в "Пик". Желаем всех благ! Обязательно будем рекомендовать ваши услуги знакомым.

  thumb Юрий Нижник
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить благодарность юристу ЮК ПИК Егору за грамотную, квалифицированную помощь в моём деле. Благодаря его опыту был достигнут положительный результат. Спасибо!

  thumb Светлана Дорошенко
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить свою огромную благодарность компании ЮК ПИК и особенно Егору и Денису. Благодаря их опыту, высокому профессионализму, терпению и настойчивости они довели до конца и положительно завершили, как мне казалось уже безнадежным, мое дело. Если меня спросят, к какой юридической компании я рекомендовал бы обратиться за помощью - ЮК Пик.

  thumb Vasyl Albul
  25.07.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн