Юридична компанія «ПІК»

ЗНЯТТЯ АРЕШТІВ З РАХУНКІВ

 

Зняття арешту з рахунку відбувається на підставі рішення суду, ухвали, винесеної державним або приватним виконавцем в електронній системі АСВП. Обов’язок виконавця – виконання вимог судового рішення. Під час примусового стягнення заборгованості  він має право заарештовувати банківські рахунки боржника.

Зняти арешт із рахунку у банку

Як тільки громадянин дізнався, що рух коштів на банківському рахунку було припинено, перше, що потрібно зробити – з’ясувати, хто і на яких підставах це зробив. Для того, щоб уточнити інформацію, потрібно провести перевірку реєстрів, якщо юридичних знань недостатньо, необхідно зв’язатися з юристом та уточнити у нього подальший алгоритм дій.

Зняття арешту з банківського рахунку може здійснюватися у різний спосіб, залежно від умов, передбачених  законодавством України.

 • Заява: власник рахунку пише заяву на ім’я виконавця і вони дійшли згоди про списання боргу частинами, з рахунків знімаються арешти, а борг списують із заробітної плати;
 • Платіж: Власник рахунку оплачує всю суму виконавчого провадження;
 • Наказ: Власнику рахунку може бути видано судове рішення, що вказує, що арешт має бути знято.
 • Закінчення виконавчого провадження: Арешт рахунку може бути знятий, якщо стягувач відкликав виконавчий лист, уклали мирову угоду.

До уваги: Банк не має права з власної ініціативи знімати арешт із рахунку клієнта. Тому вести переговори з працівником фінансової установи на цю тему безглузді, коли йдеться саме про арешт рахунку.

Зняття арешту з розрахункового рахунку

Зняти арешт із розрахункового рахунку, можна, за тією ж схемою, винятком є рахунки юридичних осіб, для виплати заробітної плати, на такі рахунки накласти арешт відповідно до законодавства не можна, Якщо ви погоджуєтесь з наявністю заборгованості, яка стала причиною арешту рахунку то єдиний спосіб зняти арешти з рахунків – сплатити борг за виконавчим листом.

Якщо банк є учасником АСВП, процес зняття арешту займає не більше одного дня. В іншому випадку чекати розблокування доведеться протягом декількох тижнів.

Рада юридичної компанії «ПІК»

Фізична особа може прискорити процедуру зняття арешту, якщо відразу звернутися за юридичною консультацією.

Зняти арешти з рахунків

Зняти арешт з рахунків потрібно в найкоротші терміни, особливо у випадках коли на них є (“зависли”) гроші і проблема фінансового характеру стоїть найбільш гостро. Насамперед необхідно призупинити виконавче провадження, рахунок залишиться під арештом але гроші не списуватимуть. У цьому випадку вам необхідно звернутися до юриста. Законодавством не заборонено заарештовувати зарплатні, пенсійні, соціальні рахунки боржників, якщо це юридична особа.

Коли на підставі постанови виконавця блокуються соціальні рахунки (пенсійний, зарплатний), а виконавець не йде назустріч боржнику та відмовляє йому у знятті арешту, єдиним виходом буде звернення до суду.

Співробітники юридичної компанії “ПІК” сприятимуть у процедурі зняття арешту з рахунку. Правова підтримка необхідна, коли вимоги суперечать нормам законодавства та суму боргу значно завищено.

Зняти арешт з рахунку!

Зняття арешту з рахунків! Онлайн консультація юриста. Ми знаємо, рішення вашої проблеми з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотний дзвінок або консультацію юриста.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Оплатил 500 грн. Попросил провести консультацию в мессенджере, потому как не всегда удобно говорить по телефону. В течении двух дней ответили на все интересующие меня вопросы. Остался доволен, рекомендую.

  thumb paskivka
  03.02.2022

  5 star review  Благодарю компанию "Пик" и особенно Алёну Валерьевну за её профессионализм и подход к клиентам! Помогла решить проблемы с кредитами. Очень грамотный юрист!

  thumb Лора
  11.01.2022

  5 star review  Огромное спасибо компании за поддержку и предоставленные услуги. Порекомендовали друзья, теперь рекомендую я! Доверяйте решение своих проблем профессионалам из ЮК "ПИК"! Это того стоит!

  thumb Оксана Ефименко
  11.01.2022

  5 star review  Компания профессионалов. Особенно Виктория. Всё на высшем уровне, оперативно. Не бойтесь, реально закрывают вопросы. Спасибо большое! Рекомендую, если у вас есть проблемы.

  thumb Ярослав Базичев
  08.11.2021

  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн