Юридична компанія «ПІК»

Заблоковано рахунок в Приватбанку

Приватбанк заблокував рахунок що робити? Цим питанням задається безліч українців, які мають проблеми з виплатою кредитів. Саме Приватбанк лідер роздрібного обслуговування в банківській сфері України. Саме там і знаходиться велика частина рахунків фізичних осіб. Багато юридичних осіб теж мають рахунки в цьому банку. Приватбанк знаходиться в державній власності, але це не скасовує його комерційного статусу. Банк стягує борги по виданих їм кредитах. Можливе блокування рахунків і з інших причин. З’ясуємо, як блокують рахунки Приватбанку і що робити власникам таких рахунків.

ЧИТАТИ ЩЕ: ПРИВАТБАНК АРЕШТ РАХУНКІВ

Арешт банківських рахунків в Приватбанку

Приватбанк заморожує рахунки тільки за постановою про їх арешт. Найчастіше таку постанову виносить суд або виконавець. Ініціювати арешт рахунків можуть:

 • Кредитори, в рамках примусового стягнення боргу.
 • Претенденти на частину майна, в рамках судових суперечок.
 • Державні структури: митниця, слідчі органи, органи соціального захисту і піклування, в рамках своєї компетенції.

Найбільш часта відповідь на питання, чому заблокували карту Приватбанку – наявність несплачених боргів. Мова йде не тільки про взяті і невиплачені кредити. Причиною блокування рахунків можуть стати: не виплачені аліменти, неоплачені комунальні рахунки, борги, що виникли в результаті укладення різних договорів, штрафи і стягнення, що накладаються державними органами.

Причини, чому можуть накласти арешт на карту Приватбанку не обмежуються боргами. Якщо існують майнові спори або слідчі органи вважають, що кошти, які знаходяться на рахунках, отримані злочинним шляхом, рахунки теж блокують.

Після арешту рахунків, витрачати знаходяться на них гроші неможливо. Всі нові кошти , що надходять на рахунки, теж блокуються. Згодом заблоковані гроші можуть бути конфісковані. Блокування рахунків Приватбанк може, в буквальному сенсі, залишити їх власників – фізичних і юридичних осіб, без засобів до існування і продовження діяльності. Тому, накладені на рахунок арешти необхідно знімати. Без допомоги юристів, захистити свої права практично неможливо.

ДОКЛАДНІШЕ ДИВІТЬСЯ ТУТ: ЯК РОЗБЛОКУВАТИ КАРТКУ ПРИВАТБАНКУ

Що робити власникам арештованих рахунків

Приватбанк не може на власний розсуд ні накладати арешти на рахунки, ні знімати їх. Накладений арешт знімає той, хто його накладав. Потрібно з’ясувати, хто наклав арешт і оскаржити його дії. Дізнатися про це можна в самому Приватбанку.

Додаткова проблема те, що Приватбанк – найбільший в Україні емітент банківських карт, в тому числі зарплатних і пенсійних. Законодавство України забороняє списувати суму зарплати і пенсії цілком, обмежуючи відрахування встановленими відсотками. Але в законах немає прямої заборони на арешт пенсійних і зарплатних рахунків. Цією правовою колізією користуються виконавці і заарештовують усі рахунки без розбору.

Для захисту своїх прав зверніться в юридичну компанію ПІК. Фахівці компанії 10 років захищають боржників і зможуть запропонувати стратегію звільнення рахунків з-під арешту.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить компанию ПИК и юриста Елену. Столкнулся в феврале с внушительной проблемой (долги родственника в 11 МФО с шестизначной суммой только по телу кредитов), обратился за помощью в ПИК. Корректно определили тактику, затем закрыли вопросы последовательно и с минимальными потерями. Сегодня получили справку о закрытии финального 11го кредита. Искренне рекомендую и желаю успехов!

  thumb Роман Городовой
  19.08.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить Олега Секрета за оказанную помощь. Наконец то наша семья освободилась от 2-х кредитов 2008 года. До обращения в компанию "Пик" обращались к нескольким юристам, но профессиональную помощь получили в "Пик". Желаем всех благ! Обязательно будем рекомендовать ваши услуги знакомым.

  thumb Юрий Нижник
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить благодарность юристу ЮК ПИК Егору за грамотную, квалифицированную помощь в моём деле. Благодаря его опыту был достигнут положительный результат. Спасибо!

  thumb Светлана Дорошенко
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить свою огромную благодарность компании ЮК ПИК и особенно Егору и Денису. Благодаря их опыту, высокому профессионализму, терпению и настойчивости они довели до конца и положительно завершили, как мне казалось уже безнадежным, мое дело. Если меня спросят, к какой юридической компании я рекомендовал бы обратиться за помощью - ЮК Пик.

  thumb Vasyl Albul
  25.07.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн