Юридична компанія «ПІК»

ПРИВАТБАНК ЗАБЛОКУВАВ РАХУНОК, ЩО РОБИТИ

Що робити, якщо заблокували картку Приватбанку, відповідь залежить від того, є у клієнта борги чи ні. У разі відсутності боргу зняти блокування можна дзвінком до банку. Коли справа стосується боргових зобов’язань, а точніше стягнення та блокування рахунку в рамках виконавчого провадження, ситуація буде набагато складнішою.

Приватбанк – лідер роздрібного обслуговування в банківській сфері України. Саме там і перебуває більша частина рахунків фізичних осіб. Приватбанк перебуває у державній власності, але це не скасовує його комерційного статусу. Банк стягує свої борги за виданими кредитами. Можливе блокування рахунків і з інших причин. З’ясуємо, як блокують рахунки Приватбанку та що робити, якщо Приватбанк заблокував ваш рахунок.

ДЗВОНІТЬ ПРЯМО ЗАРАЗ!

Дізнатися більше та отримати консультацію!

+38 095 150 05 01

+38 097 050 05 01

Якщо заблокували картку Приватбанку

Не обговорюватимемо інші причини блокування, нас цікавить блокування рахунку в Приватбанку за борги, з цим і будемо розбиратись. У ситуації, якщо картку Приватбанку заблоковано, то наявність несплачених боргів – основна причина. Йдеться не лише про взяті та невиплачені кредити.

Проблемою можуть стати: аліменти, що не виплачуються, неоплачені комунальні рахунки, борги, що виникли в результаті укладення різних договорів, штрафи та стягнення, що накладаються державними органами. Додатковою проблемою є те, що Приватбанк — найбільший в Україні емітент банківських карток, у тому числі зарплатних та пенсійних. У законах немає прямої заборони на арешт пенсійних та зарплатних рахунків. Цією правовою колізією користуються та заарештовують усі рахунки без розбору.

Рада юридичної компанії “ПІК”

Якщо Приватбанк заблокував картку, це може, буквально, залишити її власників без засобів для існування. Тому накладені на рахунки арешти необхідно знімати. Без допомоги юристів захистити свої права практично неможливо.

Що робити, якщо Приватбанк заблокував картку

Заблоковано картку Приватбанку, що робити? Приватбанк не може за власним рішенням накладати арешти на рахунки, ні знімати їх. Накладений арешт знімає той, хто його накладав. Потрібно з’ясувати, хто наклав арешт та оскаржити його дії. Дізнатися про це можна в самому Приватбанку, перевірити наявність провадження в Реєстрі боржників або в додатку “ДІЯ”.

Далі клієнт банку може діяти самостійно: сплатити штраф, борг, визнаний боржником справедливим, аліменти та інше і блокування рахунку буде знято. У разі, коли позичальник не погоджується із сумою боргу, рішення суду було отримано і без присутності боржника на засіданні (заочне рішення), виконавець діяв із порушеннями – потрібно звертатися за допомогою до юриста.

Для захисту своїх прав зверніться до юридичної компанії ПІК. Фахівці компанії 10 років захищають боржників та зможуть запропонувати стратегію звільнення рахунків з-під арешту та зняття блокування.

Як розблокувати картку Приватбанку?

Розблокування картки Приватбанку! Онлайн консультація юриста. Ми знаємо, рішення вашої проблеми з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотний дзвінок або консультацію юриста.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Оплатил 500 грн. Попросил провести консультацию в мессенджере, потому как не всегда удобно говорить по телефону. В течении двух дней ответили на все интересующие меня вопросы. Остался доволен, рекомендую.

  thumb paskivka
  03.02.2022

  5 star review  Благодарю компанию "Пик" и особенно Алёну Валерьевну за её профессионализм и подход к клиентам! Помогла решить проблемы с кредитами. Очень грамотный юрист!

  thumb Лора
  11.01.2022

  5 star review  Огромное спасибо компании за поддержку и предоставленные услуги. Порекомендовали друзья, теперь рекомендую я! Доверяйте решение своих проблем профессионалам из ЮК "ПИК"! Это того стоит!

  thumb Оксана Ефименко
  11.01.2022

  5 star review  Компания профессионалов. Особенно Виктория. Всё на высшем уровне, оперативно. Не бойтесь, реально закрывают вопросы. Спасибо большое! Рекомендую, если у вас есть проблемы.

  thumb Ярослав Базичев
  08.11.2021

  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн