
Юридична компанія «ПІК»
ПРИВАТБАНК ЗАБЛОКУВАВ РАХУНОК, ЩО РОБИТИ

Що робити, якщо заблокували картку Приватбанку, відповідь залежить від того, є у клієнта борги чи ні. У разі відсутності боргу зняти блокування можна дзвінком до банку. Коли справа стосується боргових зобов’язань, а точніше стягнення та блокування рахунку в рамках виконавчого провадження, ситуація буде набагато складнішою.
Приватбанк – лідер роздрібного обслуговування в банківській сфері України. Саме там і перебуває більша частина рахунків фізичних осіб. Приватбанк перебуває у державній власності, але це не скасовує його комерційного статусу. Банк стягує свої борги за виданими кредитами. Можливе блокування рахунків і з інших причин. З’ясуємо, як блокують рахунки Приватбанку та що робити, якщо Приватбанк заблокував ваш рахунок.
ДЗВОНІТЬ ПРЯМО ЗАРАЗ!
Дізнатися більше та отримати консультацію!
+38 095 150 05 01
+38 097 050 05 01
Якщо заблокували картку Приватбанку
Не обговорюватимемо інші причини блокування, нас цікавить блокування рахунку в Приватбанку за борги, з цим і будемо розбиратись. У ситуації, якщо картку Приватбанку заблоковано, то наявність несплачених боргів – основна причина. Йдеться не лише про взяті та невиплачені кредити.
Проблемою можуть стати: аліменти, що не виплачуються, неоплачені комунальні рахунки, борги, що виникли в результаті укладення різних договорів, штрафи та стягнення, що накладаються державними органами. Додатковою проблемою є те, що Приватбанк — найбільший в Україні емітент банківських карток, у тому числі зарплатних та пенсійних. У законах немає прямої заборони на арешт пенсійних та зарплатних рахунків. Цією правовою колізією користуються та заарештовують усі рахунки без розбору.
Рада юридичної компанії “ПІК”
Якщо Приватбанк заблокував картку, це може, буквально, залишити її власників без засобів для існування. Тому накладені на рахунки арешти необхідно знімати. Без допомоги юристів захистити свої права практично неможливо.
Що робити, якщо Приватбанк заблокував картку
Заблоковано картку Приватбанку, що робити? Приватбанк не може за власним рішенням накладати арешти на рахунки, ні знімати їх. Накладений арешт знімає той, хто його накладав. Потрібно з’ясувати, хто наклав арешт та оскаржити його дії. Дізнатися про це можна в самому Приватбанку, перевірити наявність провадження в Реєстрі боржників або в додатку “ДІЯ”.
Далі клієнт банку може діяти самостійно: сплатити штраф, борг, визнаний боржником справедливим, аліменти та інше і блокування рахунку буде знято. У разі, коли позичальник не погоджується із сумою боргу, рішення суду було отримано і без присутності боржника на засіданні (заочне рішення), виконавець діяв із порушеннями – потрібно звертатися за допомогою до юриста.
Для захисту своїх прав зверніться до юридичної компанії ПІК. Фахівці компанії 10 років захищають боржників та зможуть запропонувати стратегію звільнення рахунків з-під арешту та зняття блокування.