Юридична компанія «ПІК»

ЯК РОЗБЛОКУВАТИ КАРТУ ПРИВАТБАНКУ

Як розблокувати картку Приватбанку, яким чином це можна зробити і скільки знадобиться часу для того, щоб зняти арешт з картки Приватбанку.

Розкажемо саме про те, як розблокувати картку Приватбанку через арешт, адже банк блокує кошти і з інших причин, з якими ви можете розібратися самостійно, зателефонувавши до банку або надавши необхідні документи для підтвердження походження коштів.

ДЗВОНІТЬ ПРЯМО ЗАРАЗ!

Дізнатися більше та отримати консультацію!

+38 095 150 05 01

+38 097 050 05 01

Чи можна розблокувати картку Приватбанку

Як розблокувати картку Приват та отримати доступ до коштів на рахунку? Рахунок у Приватбанку може бути заарештований автоматично, банк державний і першим підключився до Автоматизованої Системи, таким чином органи, які мають право арешту рахунків, виносять постанову про це та направляють її до банку, співробітники Приватбанку блокують рахунки та гроші, що перебувають на них. Отже, у громадян виникають такі питання:

 • як розблокувати зарплатну картку Приватбанку;
 • як розблокувати картку для виплат Приватбанку;
 • як розблокувати кредитну картку Приватбанку;
 • як розблокувати соціальну картку Приватбанку;
 • як розблокувати пенсійну картку Приватбанку

Відразу наголосимо на тому, що на даний момент в Україні діє військовий стан і, згідно з постановою КМУ, Приватбанк, як і інші банки, не повинен блокувати рахунок, навіть у разі арешту. Стягнення з боржника суми у розмірі менш як сто тис. грн. не передбачає санкції повного блокування рахунку у Приватбанку. Тому, зясувавши обставини, можна розблокувати картку Приватбанку, написавши заяву до банку чи на ім’я виконавця, який направив постанову.

Важливо! Приватбанк блокує рахунок, а не кредитну, пенсійну чи соціальну картку, розблокувати виплати можна звернувшись до виконавця.

Як зняти арешт з картки Приватбанку

Як зняти арешт з рахунку Приватбанку, адже блокується саме рахунок, на який можуть приходити як зарплата, пенсія, так і соціальні виплати. Для того щоб зняти арешт рахунку в Приваті потрібно:

 • з’ясувати, хто заарештував рахунок;
 • який виконавчий документ був причиною;
 • ознайомитись з виконавчим провадженням, рішенням суду;
 • подати позов чи заяву;
 • проконтролювати розгляд.

Найчастіше арешт рахунку в Приватбанку відбувається без попередження. Причина в тому, що до арешту власник рахунку може зняти з нього гроші та претензії кредиторів буде задовольнити складніше. Якщо ваш рахунок заарештовано без достатніх підстав, доведеться звертатися за допомогою до юристів та знімати арешт з рахунку Приватбанку у встановленому законом порядку.

Рада юридичної компанії “ПІК”

У воєнний час блокування рахунків частково обмежене, але статус “арешту” в системі Приватбанку буде надано вашому рахунку, як тільки скасують військовий стан або внесуть зміни до закону, рахунок заблокують, тому потрібно займатися зняттям арешту зараз.

Розблокування картки Приватбанку

Для того, щоб зняли арешт із рахунку Приватбанку, потрібні підстави. Такими підставами може бути скасування постанови про арешт або повне виконання вимог виконавчого провадження. Таким чином, розблокувати картку Приватбанку можна тоді, коли борг погашено або ви домоглися скасування ухвали про арешт через суд.

Якщо Приватбанк заарештував рахунок, на який надходить зарплата, або це зробила інша фінансова установа, слід з’ясувати, хто наклав арешт та ознайомитись з виконавчим провадженням. Можна виконати вимоги кредитора чи іншого органу та зняти арешт чи оскаржити арешт, для цього доведеться звертатися до суду. Найкраще, як зняти арешт із картки Приватбанку, знають юристи, просто зверніться до них за допомогою.

Як розблокувати картку Приватбанку?

Розблокування картки Приватбанку! Онлайн консультація юриста. Ми знаємо, рішення вашої проблеми з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотний дзвінок або консультацію юриста.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Оплатил 500 грн. Попросил провести консультацию в мессенджере, потому как не всегда удобно говорить по телефону. В течении двух дней ответили на все интересующие меня вопросы. Остался доволен, рекомендую.

  thumb paskivka
  03.02.2022

  5 star review  Благодарю компанию "Пик" и особенно Алёну Валерьевну за её профессионализм и подход к клиентам! Помогла решить проблемы с кредитами. Очень грамотный юрист!

  thumb Лора
  11.01.2022

  5 star review  Огромное спасибо компании за поддержку и предоставленные услуги. Порекомендовали друзья, теперь рекомендую я! Доверяйте решение своих проблем профессионалам из ЮК "ПИК"! Это того стоит!

  thumb Оксана Ефименко
  11.01.2022

  5 star review  Компания профессионалов. Особенно Виктория. Всё на высшем уровне, оперативно. Не бойтесь, реально закрывают вопросы. Спасибо большое! Рекомендую, если у вас есть проблемы.

  thumb Ярослав Базичев
  08.11.2021

  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн