Юридична компанія «ПІК»

Блокування карт Приватбанку

«Приватбанк заблокував рахунок що робити» такий запит українці часто розміщують в пошукових системах мережі інтернет. Приватбанк один з найбільших банків України, що є власником третини всіх рахунків приватних осіб. Тому він і згадується в пошукових запитах, частіше за інших фінансових установ. Причини блокування картки Приватбанку і інших українських банків можуть бути різними – від підозрілих операцій за рахунком, до відключення від віддаленого обслуговування, за заявою власника карти. Найчастіше ж, причина блокування рахунку – його арешт. З’ясуємо, чому таке трапляється і, що робити, якщо таке сталося.

ЧИТАТИ ЩЕ: ПРИВАТБАНК АРЕШТ РАХУНКІВ

Чому арештовують рахунки

Арешт майна, в тому числі і рахунків в банку, є заходом забезпечення інтересів третіх осіб у майновому спорі. Список тих, хто може ініціювати арешт досить широкий:

 • Суд, якщо майно є предметом спору.
 • Слідчі органи, у кримінальній виробництву.
 • Органи соціального піклування, якщо власник не виконує обов’язків перед утриманцями.
 • Інші особи і організації.

Найчастіше ініціатором арешту рахунків є державний чи приватний виконавець. Порушивши виконавче провадження, про примусове стягнення боргу, він прагне до його виконання. Блокування рахунків боржника, в цьому випадку, цілком логічне і законне рішення. Задовольнити вимоги кредитора за рахунок грошей боржника найпростіше. Тому рахунки і заарештовують в першу чергу. Друге питання, що виконавці часто заарештують всі засоби без розбору, в тому числі і зарплатні рахунки, позбавляючи боржника коштів для існування. Якщо заблокували карту Приватбанку, в першу чергу, варто згадати, чи немає у вас непогашених кредитів, термін платежу за якими минув.

ДОКЛАДНІШЕ ДИВІТЬСЯ ТУТ: НЕ МОЖУ ЗНЯТИ ГРОШІ З КАРТКИ ПРИВАТБАНКУ

Що робити, якщо рахунок арештований

Арешт банківських рахунків може позбавити приватна особа грошей на життя, а організацію – можливості здійснювати діяльність. Згодом, гроші можуть бути списані на користь кредиторів, і повернути їх стане вкрай важко. Тому, як тільки рахунок заблокували і стало відомо, що причина цього накладений арешт, потрібно негайно зайнятися звільненням грошей від забезпечувальних заходів.

Зняти арешт з рахунку можна через суд. Для цього слід подати туди правильно складену позовну заяву, сформувати юридичну позицію, зібрати докази на вашу користь і відстояти свої погляди в ході судових засідань.

Практика показує, що домогтися такого результату більшість українців самостійно не можуть. У них не вистачає юридичних знань і відсутня можливість участі в судових процесах, без адвоката. Слід найняти адвоката.

Зверніться в юридичну компанію ПІК. Її співробітники спеціалізуються на захисті прав боржників і відмінно знають, як розблокувати рахунок в Приватбанку і інших фінансових установах.



Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз




Отзывы о нас в Google


  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить компанию ПИК и юриста Елену. Столкнулся в феврале с внушительной проблемой (долги родственника в 11 МФО с шестизначной суммой только по телу кредитов), обратился за помощью в ПИК. Корректно определили тактику, затем закрыли вопросы последовательно и с минимальными потерями. Сегодня получили справку о закрытии финального 11го кредита. Искренне рекомендую и желаю успехов!

  thumb Роман Городовой
  19.08.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить Олега Секрета за оказанную помощь. Наконец то наша семья освободилась от 2-х кредитов 2008 года. До обращения в компанию "Пик" обращались к нескольким юристам, но профессиональную помощь получили в "Пик". Желаем всех благ! Обязательно будем рекомендовать ваши услуги знакомым.

  thumb Юрий Нижник
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить благодарность юристу ЮК ПИК Егору за грамотную, квалифицированную помощь в моём деле. Благодаря его опыту был достигнут положительный результат. Спасибо!

  thumb Светлана Дорошенко
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить свою огромную благодарность компании ЮК ПИК и особенно Егору и Денису. Благодаря их опыту, высокому профессионализму, терпению и настойчивости они довели до конца и положительно завершили, как мне казалось уже безнадежным, мое дело. Если меня спросят, к какой юридической компании я рекомендовал бы обратиться за помощью - ЮК Пик.

  thumb Vasyl Albul
  25.07.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн