Юридична компанія «ПІК»

ЯК РОЗБЛОКУВАТИ РАХУНОК

Розблокування рахунків під час війни, що потрібно для цього зробити і скільки часу потрібно на вирішення проблеми згідно з чинним законодавством.

Блокування карток у воєнний час змінилося, відновлено блокування банківських карток, згідно зі змінами в законі, з 06.05.2023 р. картка блокується і за погодженням з виконавцем боржник може використовувати тільки один рахунок, при цьому зняти з рахунку можна не більше двох мінімальних заробітних плат на місяць, на 01.05.2023 р. – це 13400 грн.

ДЗВОНІТЬ ПРЯМО ЗАРАЗ!

Дізнатися більше та отримати консультацію!

+38 095 150 05 01

+38 097 050 05 01

Розблокувати банківський рахунок

Щоб розблокувати рахунок у банку, у вас є кілька варіантів:

 • сплатити борг;
 • оскаржити в апеляційному порядку;
 • оскаржити виконавчий лист.

Відновлення доступу до банківського рахунку відбувається за рішенням суду або згідно з ухвалою, направленою до банку.

Після закриття провадження, що спричинило блокування, відновлення доступу до рахунку здійснюється в строк від 15 хвилин до декількох днів, якщо банк є учасником Автоматизованої Системи Виконавчого Провадження. В іншому випадку на розблокування може знадобитися кілька тижнів.

До відома! Щоб розблокувати рахунки в банку, можна оскаржити суму боргу або неправильне нарахування відсотків, також можна подати позов і оскаржити незаконне блокування за рішенням суду.

Як можна розблокувати картку

Як зняти блокування рахунку у банку, якщо виконавець наклав арешт на рахунок із цільовими коштами? Потрібно звернутися до органів виконавчої служби та надати документи, що підтверджують, що рахунок використовується виключно для нарахування цільових виплат:

 • довідку з бухгалтерії за місцем роботи чи навчання;
 • довідка із пенсійного фонду;
 • документ із органів соціального страхування.

Якщо рахунок не буде розблоковано, можна оскаржити рішення у судовому порядку.

Рада юридичної компанії «ПІК»

Зняти блокування рахунку складніше, ніж не допустити його. Якщо у вас утворився борг за кредитом, зверніться до юриста. Отримавши консультацію, можна буде вибрати рішення та зняти блокування.

Як розблокувати свій рахунок

Як розблокувати рахунок та повернути доступ до власних фінансів? Можна погасити борги за аліментами, штрафами, кредитами, комунальними послугами та ін. Також блокування може статися через підозру у відмиванні злочинних доходів або через стягнення для забезпечення судового рішення.

Якщо ви не можете самостійно вирішити фінансові проблеми, зверніться за допомогою до професіоналів. Фахівці юридичної компанії «ПІК» допоможуть відновити доступ до заблокованих рахунків та повернути фінанси.

Блокування кредитних карток!

Розблокування банківського рахунку! Онлайн консультація юриста. Ми знаємо рішення вашої проблеми з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотний дзвінок або консультацію юриста.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Оплатил 500 грн. Попросил провести консультацию в мессенджере, потому как не всегда удобно говорить по телефону. В течении двух дней ответили на все интересующие меня вопросы. Остался доволен, рекомендую.

  thumb paskivka
  03.02.2022

  5 star review  Благодарю компанию "Пик" и особенно Алёну Валерьевну за её профессионализм и подход к клиентам! Помогла решить проблемы с кредитами. Очень грамотный юрист!

  thumb Лора
  11.01.2022

  5 star review  Огромное спасибо компании за поддержку и предоставленные услуги. Порекомендовали друзья, теперь рекомендую я! Доверяйте решение своих проблем профессионалам из ЮК "ПИК"! Это того стоит!

  thumb Оксана Ефименко
  11.01.2022

  5 star review  Компания профессионалов. Особенно Виктория. Всё на высшем уровне, оперативно. Не бойтесь, реально закрывают вопросы. Спасибо большое! Рекомендую, если у вас есть проблемы.

  thumb Ярослав Базичев
  08.11.2021

  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн