Юридична компанія «ПІК»

ЯК РОЗБЛОКУВАТИ БАНКІВСЬКИЙ РАХУНОК

Як розблокувати рахунок у банку, що потрібно для цього зробити і скільки часу потрібно на вирішення проблеми згідно з чинним законодавством.

Наявність певних підстав дозволяють банкам блокувати поточні рахунки клієнтів. Єдиний вид дозволених списань у такій ситуації – за виконавчими листами.

ДЗВОНІТЬ ПРЯМО ЗАРАЗ!

Дізнатися більше та отримати консультацію!

+38 095 150 05 01

+38 097 050 05 01

Розблокувати банківський рахунок

Щоб розблокувати рахунок у банку, у вас є кілька варіантів:

 • сплатити борг;
 • оскаржити в апеляційному порядку;
 • оскаржити виконавчий лист.

Відновлення доступу до банківського рахунку відбувається за рішенням суду або згідно з ухвалою, направленою до банку.

Після закриття провадження, що спричинило блокування, відновлення доступу до рахунку здійснюється в строк від 15 хвилин до декількох днів, якщо банк є учасником Автоматизованої Системи Виконавчого Провадження. В іншому випадку на розблокування може знадобитися кілька тижнів.

До відома! Щоб розблокувати рахунки в банку, можна оскаржити суму боргу або неправильне нарахування відсотків, також можна подати позов і оскаржити незаконне блокування за нотаріальним написом.

Зняти блокування з рахунків

Як зняти блокування рахунку у банку, якщо виконавець наклав арешт на рахунок із цільовими коштами? Потрібно звернутися до органів виконавчої служби та надати документи, що підтверджують, що рахунок використовується виключно для нарахування цільових виплат:

 • довідку з бухгалтерії за місцем роботи чи навчання;
 • довідка із пенсійного фонду;
 • документ із органів соціального страхування.

Якщо рахунок не буде розблоковано, можна оскаржити рішення у судовому порядку.

Рада юридичної компанії «ПІК»

Зняти блокування рахунку складніше, ніж не допустити його. Якщо у вас утворився борг за кредитом, зверніться до юриста. Отримавши консультацію, можна буде вибрати рішення та зняти блокування.

Як розблокувати свій рахунок

Як розблокувати рахунок у банку та повернути доступ до власних фінансів? Можна погасити борги за аліментами, штрафами, кредитами, комунальними послугами та ін. Також блокування може статися через підозру у відмиванні злочинних доходів або через стягнення для забезпечення судового рішення.

Якщо ви не можете самостійно вирішити фінансові проблеми, зверніться за допомогою до професіоналів. Фахівці юридичної компанії «ПІК» допоможуть відновити доступ до заблокованих рахунків та повернути фінанси.

Блокування кредитних карток!

Розблокування банківського рахунку! Онлайн консультація юриста. Ми знаємо рішення вашої проблеми з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотний дзвінок або консультацію юриста.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить компанию ПИК и юриста Елену. Столкнулся в феврале с внушительной проблемой (долги родственника в 11 МФО с шестизначной суммой только по телу кредитов), обратился за помощью в ПИК. Корректно определили тактику, затем закрыли вопросы последовательно и с минимальными потерями. Сегодня получили справку о закрытии финального 11го кредита. Искренне рекомендую и желаю успехов!

  thumb Роман Городовой
  19.08.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить Олега Секрета за оказанную помощь. Наконец то наша семья освободилась от 2-х кредитов 2008 года. До обращения в компанию "Пик" обращались к нескольким юристам, но профессиональную помощь получили в "Пик". Желаем всех благ! Обязательно будем рекомендовать ваши услуги знакомым.

  thumb Юрий Нижник
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить благодарность юристу ЮК ПИК Егору за грамотную, квалифицированную помощь в моём деле. Благодаря его опыту был достигнут положительный результат. Спасибо!

  thumb Светлана Дорошенко
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить свою огромную благодарность компании ЮК ПИК и особенно Егору и Денису. Благодаря их опыту, высокому профессионализму, терпению и настойчивости они довели до конца и положительно завершили, как мне казалось уже безнадежным, мое дело. Если меня спросят, к какой юридической компании я рекомендовал бы обратиться за помощью - ЮК Пик.

  thumb Vasyl Albul
  25.07.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн