Юридична компанія «ПІК»

Як зняти арешт з карти

Кредитні та інші банківські картки — одна з прикмет нашого часу. Безготівкові розрахунки розповсюджуються все ширше. Гроші люди зберігають на рахунках, а карта — ключ для їх використання. Велика частина підприємств розраховується з працівниками перерахуванням грошей на їх карти. На карткові рахунки перераховуються пенсії і різні державні допомоги. Якщо ж рахунок знаходиться під арештом, скористатися грошима, які знаходяться на ній, неможливо. З’ясуємо, як зняти арешт з вашої кредитної картки.

ЧИТАТИ ЩЕ: ЗНЯТИ АРЕШТ З БАНКІВСЬКОЇ КАРТИ

Як заарештовують карткові рахунки

Відразу обмовимося, що пластикові прямокутники, що представляють собою власне карту, ніхто не заарештовує і не вилучає. Арешт накладається саме на рахунок, і карта перестає бути ключем від ваших грошей.

Взагалі, банки зобов’язані забезпечити безперешкодний доступ власників до власних грошей, але є застереження: ця вимога виконується до тих пір, поки немає законних підстав цей доступ перекрити. Законна підстава одне — арешт, накладений на рахунок. Але накласти арешт можуть дві різні інстанції:

 • Арешт рахунку за рішенням суду — міра забезпечення по майнових позовах. Звернувшись в суд, позивач побоюється, що відповідач може приховати належне йому майно, в тому числі і гроші на банківських рахунках, ще до того, як рішення буде винесено. Тоді стягнути належну буде вкрай складно. Суд, якщо визнає це за потрібне, може накласти арешт. Оформляють його постановою суду.
 • Арешт рахунку виконавчою службою відбувається, коли судове рішення про примусове стягнення боргу вже винесено або кредитором отриманий виконавчий напис нотаріуса. Другий варіант швидше, простіше і дешевше, саме так зазвичай і діють кредитори. Виконавці відкривають провадження. В рамках провадження може бути арештоване майно боржника, а саме кошти на картці.

Саме рахунки заарештовують у першу чергу, тому що гроші стягнути простіше всього. Задоволення претензій за рахунок іншого майна вимагає його конфіскації та розпродажі на торгах, що здійснити більш складно.

Багатьох цікавить, куди йдуть арештовані гроші. Якщо кошти заарештовано постановою суду, як захід забезпечення, вони не йдуть нікуди. Ними просто не можна скористатися, передбачає неможливість їх переміщення. Після винесення рішення про стягнення боргу, відповідачу дається час на добровільну виплату. Після закінчення строку, заарештовані засоби стають конфіскованими, тільки після цього ними погашаються претензії кредиторів. При накладенні арешту за виконавчим написом або рішенням суду, наявні на рахунках кошти списуються на користь кредитора до задоволення його претензій. Якщо коштів не вистачило, будуть списуватися на користь кредитора і знову надходять на рахунки.

ДОКЛАДНІШЕ ДИВІТЬСЯ ТУТ: АРЕШТ КАРТИ

Що робити, якщо картка арештована

Під час арешту рахунків, боржник може залишитися в буквальному сенсі без копійки. Навіть якщо цього не відбулося, свої гроші потрібно захищати. Для цього потрібно домогтися зняття арешту. Арешт, накладений судом, можна оскаржити в апеляційній інстанції. Якщо гроші арештовані виконавчою службою, постанова може бути скасована виконавцем, за допомогою написання скарги або судом. Щоб домогтися такого рішення, потрібно мати юридичні знання і досвід їх застосування для захисту прав боржника. Велика частина українців, без допомоги адвоката, з цим завданням не впорається.

Зверніться в юридичну компанію ПІК. Захист прав боржників – основний профіль діяльності працівників цієї компанії. Вивчивши обставини справи, юристи ПІК зуміють вам запропонувати варіанти дій, для зняття арешту з карткових рахунків.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить компанию ПИК и юриста Елену. Столкнулся в феврале с внушительной проблемой (долги родственника в 11 МФО с шестизначной суммой только по телу кредитов), обратился за помощью в ПИК. Корректно определили тактику, затем закрыли вопросы последовательно и с минимальными потерями. Сегодня получили справку о закрытии финального 11го кредита. Искренне рекомендую и желаю успехов!

  thumb Роман Городовой
  19.08.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить Олега Секрета за оказанную помощь. Наконец то наша семья освободилась от 2-х кредитов 2008 года. До обращения в компанию "Пик" обращались к нескольким юристам, но профессиональную помощь получили в "Пик". Желаем всех благ! Обязательно будем рекомендовать ваши услуги знакомым.

  thumb Юрий Нижник
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить благодарность юристу ЮК ПИК Егору за грамотную, квалифицированную помощь в моём деле. Благодаря его опыту был достигнут положительный результат. Спасибо!

  thumb Светлана Дорошенко
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить свою огромную благодарность компании ЮК ПИК и особенно Егору и Денису. Благодаря их опыту, высокому профессионализму, терпению и настойчивости они довели до конца и положительно завершили, как мне казалось уже безнадежным, мое дело. Если меня спросят, к какой юридической компании я рекомендовал бы обратиться за помощью - ЮК Пик.

  thumb Vasyl Albul
  25.07.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн