Юридична компанія «ПІК»

АРЕШТ НА КАРТІ ЯК ЗНЯТИ ГРОШІ

Як зняти гроші, якщо карта заарештована через заборгованість перед фінансовими установами, банками, МФО чи колекторами. Згідно із законом, картка боржника може бути заарештована в автоматичному режимі.

Незабаром до реєстру виконавчої служби будуть підключені всі фінансові установи країни, що дозволить накласти арешт на карти будь-якого банку відразу після початку виконавчого провадження.

Накладено арешт на карту чи можна зняти гроші

На арештовану карту продовжують приходити гроші: нараховується заробітна плата та інші виплати. У разі, якщо розмір заборгованості перевищує суму на карті, то всі кошти, що поступають, теж будуть заарештовані.

У громадян виникає закономірне питання, якщо карта заарештована чи можна зняти гроші? Перевести в готівку фінанси з заарештованої карти можна тільки в тому випадку, якщо баланс вище суми заборгованості. В іншому випадку нічого зняти не вийде.

До відома! Для того, щоб запобігти надходженню заробітної плати на заарештовану карту, потрібно звернутися до роботодавця із заявою про заміну рахунки для перерахування.

Накладено арешт на карту як зняти гроші

Якщо на карту наклали арешт, є кілька варіантів повернути їй активність:

 • Подати апеляцію. Зробити це потрібно не пізніше, ніж через п’ять днів після оголошення попереднього рішення;
 • Оскаржити рішення суду або напис нотаріуса;

Також відповідаючи на питання, якщо на карті арешт чи можна зняти гроші, можна запропонувати виконавцю списувати частину коштів із зарплати.

Рада юридичної компанії «ПІК»

Зняти арешт з карти можна кількома способами: повністю сплативши борг, отримавши розстрочку, оскарживши арешт в суді. При використанні останнього варіанту, доцільно заручитися підтримкою досвідченого юриста.

Як зняти з карти арештовані гроші

Як зняти гроші з заарештованої карти? Є кілька варіантів, але не всі вони можуть бути застосовані в кожній конкретній ситуації. Буває так, що отримати кошти з карти не вийде, поки вся заборгованість перед фінансовою організацією, комунальним підприємством або іншою структурою не буде погашена. Але навіть в цьому випадку, знадобиться не менше трьох днів для зняття арешту і можливості переведення в готівку грошей.

Якщо ви потрапили в скрутну ситуацію, коли потрібно терміново зняти гроші з заарештованої карти, вам не обійтися без допомоги кваліфікованих юристів. Звертайтеся в “ПІК”, ми в найкоротші терміни допоможемо з рішенням ваших проблем!

Як зняти арешт з картки?

Зняття арешту з банківської картки! Онлайн консультація юриста. Ми знаємо, рішення вашої проблеми з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотний дзвінок або консультацію юриста.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить компанию ПИК и юриста Елену. Столкнулся в феврале с внушительной проблемой (долги родственника в 11 МФО с шестизначной суммой только по телу кредитов), обратился за помощью в ПИК. Корректно определили тактику, затем закрыли вопросы последовательно и с минимальными потерями. Сегодня получили справку о закрытии финального 11го кредита. Искренне рекомендую и желаю успехов!

  thumb Роман Городовой
  19.08.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить Олега Секрета за оказанную помощь. Наконец то наша семья освободилась от 2-х кредитов 2008 года. До обращения в компанию "Пик" обращались к нескольким юристам, но профессиональную помощь получили в "Пик". Желаем всех благ! Обязательно будем рекомендовать ваши услуги знакомым.

  thumb Юрий Нижник
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить благодарность юристу ЮК ПИК Егору за грамотную, квалифицированную помощь в моём деле. Благодаря его опыту был достигнут положительный результат. Спасибо!

  thumb Светлана Дорошенко
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить свою огромную благодарность компании ЮК ПИК и особенно Егору и Денису. Благодаря их опыту, высокому профессионализму, терпению и настойчивости они довели до конца и положительно завершили, как мне казалось уже безнадежным, мое дело. Если меня спросят, к какой юридической компании я рекомендовал бы обратиться за помощью - ЮК Пик.

  thumb Vasyl Albul
  25.07.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн