Юридична компанія «ПІК»

ЯК ЗНЯТИ ГРОШІ З КАРТКИ ЯКЩО НАКЛАДЕНО АРЕШТ

Як перевести гроші з заарештованої картки, одразу відповімо, щоб ви не витрачали час на пошук, всі адвокати, юристи та закон кажуть, що перевести, вивести чи зняти гроші, якщо накладено арешт на картку – не можна.

В Україні відновлено блокування банківських карток, згідно зі змінами в законі, з 06.05.2023 р. рахунок боржника блокується і за погодженням з виконавцем боржник може використовувати тільки один рахунок, при цьому зняти з рахунку можна не більше двох мінімальних заробітних плат на місяць, на 01.05.2023 р. – це 13400 грн.

ДЗВОНІТЬ ПРЯМО ЗАРАЗ!

Дізнатися більше та отримати консультацію!

+38 095 150 05 01

+38 097 050 05 01

Чи можна зняти гроші з картки, якщо на ній арешт

На арештовану карту продовжують приходити гроші: нараховується заробітна плата та інші виплати. У разі, якщо розмір заборгованості перевищує суму на карті, то всі кошти, що поступають, теж будуть заарештовані.

У громадян виникає закономірне питання, якщо карта заарештована чи можна зняти гроші? Перевести в готівку фінанси з заарештованої карти можна тільки в тому випадку, якщо баланс вище суми заборгованості. В іншому випадку нічого зняти не вийде.

До відома! Для того, щоб запобігти надходженню заробітної плати на заарештовану карту, потрібно звернутися до роботодавця із заявою про заміну рахунки для перерахування.

Накладено арешт на карту як зняти гроші

Якщо на карту наклали арешт, є кілька варіантів повернути їй активність:

 • Подати апеляцію. Зробити це потрібно не пізніше, ніж за п’ятнадцять днів після отримання попереднього рішення;
 • Оскаржити рішення суду або напис нотаріуса;

Також відповідаючи на питання, якщо на карті арешт чи можна зняти гроші, можна запропонувати виконавцю списувати частину коштів із зарплати.

Рада юридичної компанії «ПІК»

Зняти арешт з карти можна кількома способами: повністю сплативши борг, отримавши розстрочку, оскарживши арешт в суді. При використанні останнього варіанту, доцільно заручитися підтримкою досвідченого юриста.

Як зняти з карти арештовані гроші

Як зняти гроші з заарештованої карти? Є кілька варіантів, але не всі вони можуть бути застосовані в кожній конкретній ситуації. Буває так, що отримати кошти з карти не вийде, поки вся заборгованість перед фінансовою організацією, комунальним підприємством або іншою структурою не буде погашена. Але навіть в цьому випадку, знадобиться не менше трьох днів для зняття арешту і можливості переведення в готівку грошей.

Якщо ви потрапили в скрутну ситуацію, коли потрібно терміново зняти гроші з заарештованої карти, вам не обійтися без допомоги кваліфікованих юристів. Звертайтеся в “ПІК”, ми в найкоротші терміни допоможемо з рішенням ваших проблем!

Як зняти арешт з картки?

Зняття арешту з банківської картки! Онлайн консультація юриста. Ми знаємо, рішення вашої проблеми з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотний дзвінок або консультацію юриста.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Оплатил 500 грн. Попросил провести консультацию в мессенджере, потому как не всегда удобно говорить по телефону. В течении двух дней ответили на все интересующие меня вопросы. Остался доволен, рекомендую.

  thumb paskivka
  03.02.2022

  5 star review  Благодарю компанию "Пик" и особенно Алёну Валерьевну за её профессионализм и подход к клиентам! Помогла решить проблемы с кредитами. Очень грамотный юрист!

  thumb Лора
  11.01.2022

  5 star review  Огромное спасибо компании за поддержку и предоставленные услуги. Порекомендовали друзья, теперь рекомендую я! Доверяйте решение своих проблем профессионалам из ЮК "ПИК"! Это того стоит!

  thumb Оксана Ефименко
  11.01.2022

  5 star review  Компания профессионалов. Особенно Виктория. Всё на высшем уровне, оперативно. Не бойтесь, реально закрывают вопросы. Спасибо большое! Рекомендую, если у вас есть проблемы.

  thumb Ярослав Базичев
  08.11.2021

  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн