
Юридична компанія «ПІК»
ВІДКРИТО ВИКОНАВЧЕ ПРОВАДЖЕННЯ

Якщо відкрито виконавче провадження, як і де отримати інформацію про його початок, чим загрожує відкриття виконавчого провадження кредитному боржнику.
Виконавче провадження – це процес, що йде за судовим розглядом щодо несплати заборгованості.
ДЗВОНІТЬ ПРЯМО ЗАРАЗ!
Дізнатися більше та отримати консультацію!
+38 095 150 05 01
+38 097 050 05 01
Як дізнатися про відкриття виконавчого провадження
Як дізнатися чи відкрито виконавче провадження щодо вас, як боржника? Пропонується три основні варіанти:
- перевірити єдиний реєстр боржників;
- скористатися автоматизованою системою виконавчого провадження;
- відвідати онлайн портал «Будинок юстиції».
Інформація, доступна в цих сервісах, чи відкрито провадження чи ні, а також надає дані про відділ ГІС в якому знаходиться виконавче провадження, його номер та іншу необхідну інформацію.
До відома! Дані про боржників, що входять до Єдиного реєстру, є відкритими та знаходяться на офіційному порталі Міністерства юстиції України.
Якщо відкрито виконавче провадження, що це означає
За наявності будь-яких видів заборгованостей кредитор, податкова служба або будь-який інший стягувач передають справу до суду. Якщо рішення суду буде на користь позивача, відбудеться відкриття виконавчого провадження проти боржника. Справу передадуть до виконавчої служби або приватного виконавця. Вони мають право накласти арешт на майно людини, реалізувати його з аукціону, заблокувати рахунки, зняти гроші в рахунок сплати боргу.
Судовий розгляд можливий без безпосередньої участі відповідача. Іноді боржник не знає, що проти нього відкрито виконавче провадження.
Рада юридичної компанії «ПІК»
При відкритті виконавчого провадження, боржнику надходить повідомлення про це, а також подробиці справи, інформація про способи оплати.
Що робити, якщо відкрито виконавче провадження за кредитом
Якщо відкрито виконавче провадження за кредитом, подальші дії можуть бути такими:
- Нічого не робити. Якщо немає майна та офіційних доходів виконавець закриває провадження самостійно, арешти залишаться і вчинити якусь угоду в подальшому просто не вийде.
- Сплатити борг, якщо згодні і немає претензій щодо суми стягнення.
- Оскаржити стягнення чи виконавче провадження. Якщо не згодні із сумою боргу чи правомірністю стягнення.
Якщо боржник не виконує зобов’язання за договором добровільно, то заборгованість буде погашена в примусовому порядку. Це спричинить додаткові витрати. Якщо вам потрібна допомога фахівця, зверніться до компанії «ПІК». Наші кваліфіковані юристи нададуть допомогу у вирішенні проблеми з відкритим виконавчим провадженням.