Юридична компанія «ПІК»

ВІДКРИТО ВИКОНАВЧЕ ПРОВАДЖЕННЯ

Якщо відкрито виконавче провадження, як і де отримати інформацію про його початок, чим загрожує відкриття виконавчого провадження кредитному боржнику.

Виконавче провадження – це процес, що йде за судовим розглядом щодо несплати заборгованості.

ДЗВОНІТЬ ПРЯМО ЗАРАЗ!

Дізнатися більше та отримати консультацію!

+38 095 150 05 01

+38 097 050 05 01

Як дізнатися про відкриття виконавчого провадження

Як дізнатися чи відкрито виконавче провадження щодо вас, як боржника? Пропонується три основні варіанти:

 • перевірити єдиний реєстр боржників;
 • скористатися автоматизованою системою виконавчого провадження;
 • відвідати онлайн портал «Будинок юстиції».

Інформація, доступна в цих сервісах, чи відкрито провадження чи ні, а також надає дані про відділ ГІС в якому знаходиться виконавче провадження, його номер та іншу необхідну інформацію.

До відома! Дані про боржників, що входять до Єдиного реєстру, є відкритими та знаходяться на офіційному порталі Міністерства юстиції України.

Якщо відкрито виконавче провадження, що це означає

За наявності будь-яких видів заборгованостей кредитор, податкова служба або будь-який інший стягувач передають справу до суду. Якщо рішення суду буде на користь позивача, відбудеться відкриття виконавчого провадження проти боржника. Справу передадуть до виконавчої служби або приватного виконавця. Вони мають право накласти арешт на майно людини, реалізувати його з аукціону, заблокувати рахунки, зняти гроші в рахунок сплати боргу.

Судовий розгляд можливий без безпосередньої участі відповідача. Іноді боржник не знає, що проти нього відкрито виконавче провадження.

Рада юридичної компанії «ПІК»

При відкритті виконавчого провадження, боржнику надходить повідомлення про це, а також подробиці справи, інформація про способи оплати.

Що робити, якщо відкрито виконавче провадження за кредитом

Якщо відкрито виконавче провадження за кредитом, подальші дії можуть бути такими:

 • Нічого не робити. Якщо немає майна та офіційних доходів виконавець закриває провадження самостійно, арешти залишаться і вчинити якусь угоду в подальшому просто не вийде.
 • Сплатити борг, якщо згодні і немає претензій щодо суми стягнення.
 • Оскаржити стягнення чи виконавче провадження. Якщо не згодні із сумою боргу чи правомірністю стягнення.

Якщо боржник не виконує зобов’язання за договором добровільно, то заборгованість буде погашена в примусовому порядку. Це спричинить додаткові витрати. Якщо вам потрібна допомога фахівця, зверніться до компанії «ПІК». Наші кваліфіковані юристи нададуть допомогу у вирішенні проблеми з відкритим виконавчим провадженням.

Якщо відкрито виконавче провадження!

Виконавче провадження по кредиту! Онлайн консультація юриста. Ми знаємо, рішення вашої проблеми з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотний дзвінок або консультацію юриста.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Оплатил 500 грн. Попросил провести консультацию в мессенджере, потому как не всегда удобно говорить по телефону. В течении двух дней ответили на все интересующие меня вопросы. Остался доволен, рекомендую.

  thumb paskivka
  03.02.2022

  5 star review  Благодарю компанию "Пик" и особенно Алёну Валерьевну за её профессионализм и подход к клиентам! Помогла решить проблемы с кредитами. Очень грамотный юрист!

  thumb Лора
  11.01.2022

  5 star review  Огромное спасибо компании за поддержку и предоставленные услуги. Порекомендовали друзья, теперь рекомендую я! Доверяйте решение своих проблем профессионалам из ЮК "ПИК"! Это того стоит!

  thumb Оксана Ефименко
  11.01.2022

  5 star review  Компания профессионалов. Особенно Виктория. Всё на высшем уровне, оперативно. Не бойтесь, реально закрывают вопросы. Спасибо большое! Рекомендую, если у вас есть проблемы.

  thumb Ярослав Базичев
  08.11.2021

  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн