Юридична компанія «ПІК»

БЛОКУВАННЯ РАХУНКІВ В УКРАЇНІ

Блокування рахунку в банку означає, що громадяни втрачають доступ до своїх фінансів – пенсія, соцвиплати і зарплата можуть бути заблоковані. Кому доступне блокування і як вирішити цю проблему?

Блокування банківського рахунку

Для початку розберемося, як відбувається блокування банківських рахунків.

 • Виконавець формує в системі постанову про арешт і банк отримує її в електронному вигляді – блокується рахунок боржника.
 • Виконавець формує запит про стан рахунку, щоб дізнатися, які суми є на рахунках боржника.
 • Після того, як потрібна сума знайдена, відбувається формування постанови про списання.
 • Банк отримує вимогу про списання грошей з рахунку.
 • Отримавши відповідні реквізити, фінансова організація переводить кошти на рахунки виконавця, а він в свою чергу направляє гроші стягувачу.

До відома! Якщо банківський рахунок заблоковано, клієнт повинен отримати повідомлення з банку. Також інформація доступна в Єдиному Реєстрі Боржників.

Рахунки заблоковані

Блокування може бути накладене не тільки на грошові кошти на банківському рахунку, а й на операції, які здійснюються по ньому. Блокування рахунків банками відбувається по безлічі причин. Найбільш поширені:

 • прострочення за кредитами;
 • заборгованості по комунальних платежах;
 • борги з аліментів і штрафів;
 • підозри щодо відмивання грошей.

Зазвичай блокування здійснюється в день винесення постанови. Якщо постанова надійшла в неопераційної час, то блокування відбудеться в найближчий робочий день.

Рада юридичної компанії «ПІК»

Термін, на який може бути заблокований рахунок, не регламентований. Єдине обмеження – період дії договору з фінансовою організацією.

Заблоковані рахунки в банку

Блокування рахунку з наступним списанням грошей здійснюється виключно за рішенням суду або виконавчим написом, в обсязі, зазначеному в документі. Списані кошти перераховуються виконавчу службу (приватному виконавцю), після чого потрапляють “до рук” стягувача боргу.

Заблокували рахунок, що робити і як бути, якщо ви особисто або ваші знайомі, потрапили в таку ситуацію. Те, що ви шукайте в інтернеті відповідь на це питання, вже добре, головне не сидіти склавши руки. Гроші з заблокованого рахунку незабаром почнуть списувати, ось, головна мета блокування рахунку.

Вам потрібна консультація юриста. Способів розблокувати рахунок просто зателефонувавши в банк – немає. Потрібно проаналізувати ситуацію, з’ясувати причину блокування, перевірити підстави за якими рахунок був заблокований. Юридична компанія “ПІК” допоможе розібратися і розблокувати рахунок в стислі терміни.

Блокування кредитних карток!

Розблокування банківського рахунку! Онлайн консультація юриста. Ми знаємо рішення вашої проблеми з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотний дзвінок або консультацію юриста.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить компанию ПИК и юриста Елену. Столкнулся в феврале с внушительной проблемой (долги родственника в 11 МФО с шестизначной суммой только по телу кредитов), обратился за помощью в ПИК. Корректно определили тактику, затем закрыли вопросы последовательно и с минимальными потерями. Сегодня получили справку о закрытии финального 11го кредита. Искренне рекомендую и желаю успехов!

  thumb Роман Городовой
  19.08.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить Олега Секрета за оказанную помощь. Наконец то наша семья освободилась от 2-х кредитов 2008 года. До обращения в компанию "Пик" обращались к нескольким юристам, но профессиональную помощь получили в "Пик". Желаем всех благ! Обязательно будем рекомендовать ваши услуги знакомым.

  thumb Юрий Нижник
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить благодарность юристу ЮК ПИК Егору за грамотную, квалифицированную помощь в моём деле. Благодаря его опыту был достигнут положительный результат. Спасибо!

  thumb Светлана Дорошенко
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить свою огромную благодарность компании ЮК ПИК и особенно Егору и Денису. Благодаря их опыту, высокому профессионализму, терпению и настойчивости они довели до конца и положительно завершили, как мне казалось уже безнадежным, мое дело. Если меня спросят, к какой юридической компании я рекомендовал бы обратиться за помощью - ЮК Пик.

  thumb Vasyl Albul
  25.07.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн