Юридична компанія «ПІК»

Стягнення майна за позикою МФО

Багато колекторських компаній, та й самі фінансові компанії (МФО), які видають кредити, після того, як у вас виникли фінансові труднощі або ви пішли в прострочення, можуть повідомити вам, що все ваше майно конфіскують.

Хто стягує майно по мікропозикам

Давайте розберемося чи можуть забрати майно по кредиту в МФО, багатьох це цікавить і відповідь, як не сумно, так, це можливо. Кредит, оформлений через інтернет, практично не відрізняється від інших видів позик і при бажанні будь-яка кредитна компанія може домогтися арешту і продажу майна боржника. Таке право у кредитора є, погасити борг шляхом стягнення майна. Як ми вже писали, в суд дійсно подають близько 30% компаній, що працюють на ринку мікрокредитування в Україні. Решта користуються послугами колл-центрів або продають борги оптом, на інші компанії.

Як відбувається конфіскація майна за кредитом

Тепер давайте розберемося чи так легко забрати у вас квартиру, машину або інше майно. Найголовніше, у вас можуть забрати тільки те майно, яке належить вам особисто, по документам. Майно родичів, мами, тата, навіть якщо ви прописані в цій квартирі або будинку, забрати НЕ МОЖНА. Не можна забрати навіть тарілку з квартири, якщо квартира вам не належить.

Коли вам говорять, що заберуть або конфіскують ваше майно, швидше за все вас просто лякають. „Чому?” – запитаєте ви. Тому, що забрати майно законним способом не так просто. Отже, перейдемо до процедури стягнення:

Перша дія: СУД АБО ВИКОНАВЧИЙ НАПИС НОТАРІУСА

Друга дія: ВІДКРИТИ ВИКОНАВЧЕ ПРОВАДЖЕННЯ

Третя дія: ОПИС І АРЕШТ МАЙНА

Четверта дія: ОЦІНКА МАЙНА

П’ята дія: ПЕРЕДАЧА МАЙНА НА ТОРГИ

ДОКЛАДНІШЕ ДИВІТЬСЯ ТУТ: СУД

Майно забрати звичайно можуть, але про кожний з цих етапів вас зобов’язані повідомити письмово, вас повинні викликати в суд, виконавець описати і оцінити майно. Торги теж проходять в інтернеті, але і найголовніше, у вас воно повинно просто бути, це саме майно.

ЩОБ ПОЧАТИ РЕАЛІЗОВУВАТИ КВАРТИРУ, БОРГ ПО ОДНОМУ КРЕДИТУ(НЕ ПО ВСІХ РАЗОМ), ПОВИНЕН БУТИ НЕ МЕНШ 100 000 ГРН.

Кредитор повинен пройти довгий шлях, від подачі позовної заяви до суду, до реалізації її на торгах. Тому, коли вам говорять, що заберемо все, що у вас є, це далеко не факт, а скоріше один з факторів тиску на вас.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Оплатил 500 грн. Попросил провести консультацию в мессенджере, потому как не всегда удобно говорить по телефону. В течении двух дней ответили на все интересующие меня вопросы. Остался доволен, рекомендую.

  thumb paskivka
  03.02.2022

  5 star review  Благодарю компанию "Пик" и особенно Алёну Валерьевну за её профессионализм и подход к клиентам! Помогла решить проблемы с кредитами. Очень грамотный юрист!

  thumb Лора
  11.01.2022

  5 star review  Огромное спасибо компании за поддержку и предоставленные услуги. Порекомендовали друзья, теперь рекомендую я! Доверяйте решение своих проблем профессионалам из ЮК "ПИК"! Это того стоит!

  thumb Оксана Ефименко
  11.01.2022

  5 star review  Компания профессионалов. Особенно Виктория. Всё на высшем уровне, оперативно. Не бойтесь, реально закрывают вопросы. Спасибо большое! Рекомендую, если у вас есть проблемы.

  thumb Ярослав Базичев
  08.11.2021

  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн