Юридична компанія «ПІК»

Виїзна група МФО

У вас є борг і до вас їде виїзна група МФО, фраза, яка наводить жах на боржника і його родичів. Їдуть або не їдуть і що робити вам як боржнику.

Скажемо відразу, що особистий контакт з боржником не практикується більшістю колекторських компаній, як дуже витратний спосіб “вибивання боргів”. Хоча в розмові з вами це може згадуватися. Але є так звана група ризику, де тиск на боржника має дуже великий вплив і багато колекторів цим користуються. Це батьки боржника, дорослі люди, які бояться за свою дитину і сусіди за місцем проживання батьків. Тут ефект максимальний, до вас їхати особливого сенсу немає.

Тому вам потрібно зосередитися на тому, щоб дохідливо пояснити мамі і татові, що вас не посадять до в’язниці і нічого поганого з вами не станеться, що у вас є адвокат. Якщо до вас приїхали, немає нічого страшного, попросіть показати документи і доручення від тієї компанії, яку вони представляють. Починають грубіянити, погрожувати, знімемо на телефон все, що відбувається, пишемо заяву в поліцію.

ДОКЛАДНІШЕ ДИВІТЬСЯ ТУТ: КОЛЕКТОР

Отже підсумуємо. Виїзна група колекторської компанії МФО, пугалка для вас і реальність для ваших батьків, сказати, що цього не станеться з вами і вашою родиною ми не можемо. Відбутися може, але в цьому немає нічого страшного, навіть якщо вони виглядають загрозливо, повірте, в тюрму за ваші 5 000 грн. ніхто з них не хоче, бити вас точно не стануть, а створивши паніку, ви заплатите, і тоді звичайно будуть приїжджати постійно, а ви будете боятися і платити.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Оплатил 500 грн. Попросил провести консультацию в мессенджере, потому как не всегда удобно говорить по телефону. В течении двух дней ответили на все интересующие меня вопросы. Остался доволен, рекомендую.

  thumb paskivka
  03.02.2022

  5 star review  Благодарю компанию "Пик" и особенно Алёну Валерьевну за её профессионализм и подход к клиентам! Помогла решить проблемы с кредитами. Очень грамотный юрист!

  thumb Лора
  11.01.2022

  5 star review  Огромное спасибо компании за поддержку и предоставленные услуги. Порекомендовали друзья, теперь рекомендую я! Доверяйте решение своих проблем профессионалам из ЮК "ПИК"! Это того стоит!

  thumb Оксана Ефименко
  11.01.2022

  5 star review  Компания профессионалов. Особенно Виктория. Всё на высшем уровне, оперативно. Не бойтесь, реально закрывают вопросы. Спасибо большое! Рекомендую, если у вас есть проблемы.

  thumb Ярослав Базичев
  08.11.2021

  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн