Юридична компанія «ПІК»

У вас кредит, що говорити сім’ї

Якщо у вас пішли прострочення або багато кредитів, так званих мікропозик, то звичайно після цього колектора беруться не тільки за вас, але і за вашу сім’ю. Здійснення психологічного тиску на боржника, з метою отримати оплату боргу, це ціла колекторська наука. Кожна компанія, яка видає позики, розробила і свою стратегію “як вибити борг по мікропозикам”

Умовно поділимо родичів на три групи і опишемо, що може статися і як їм себе вести.

Перша група – батьки боржника, мама і тато. Тут більшість дзвінків і виїздів найбільш ефективні, вони не можуть кинути дитину в біді і є випадки, коли мама оплачує кредит за свою дитину, а він про це навіть не знає. Коллектора кажуть, що він шахрай, шо його в тюрму посадять, і вже цього досить. Батьки платят. Щоб цього не сталося, пояснюємо, що у вас є адвокат, навіть не адвокат, а ціла юридична компанія “ПІК”, проблема під контролем, все нормально, не хвилюйтеся. Якщо хтось дзвонив або приїжджав, нехай телефонують вам. Ще раз повторимо. У ваших родичів ЗАБРАТИ НЕ МОЖУТЬ НІЧОГО, навіть якщо ви прописані в квартирі, ви не є її власником. Пускати до будинку нікого не потрібно, зайти стороннім в вашу квартиру можна тільки за рішенням суду, або слідчому за постановою прокурора на обшук.

Друга група – брати, сестри і далекі родичі. Можуть знайти навіть дядька і тітку, особливо якщо ви поміняли телефон. Додзвонитися і історія така.

Питання від колекторів:

– Ви знаєте таку то людину? Можете дати номер?

– Ні, навіщо вам?

– А ви знаєте, що його розшукує поліція за фактом шахрайства?

Ця фраза наводить “жах” на родичів боржника і вся сім’я вже знає про борг, всі займають гроші на погашення кредиту.

Тому, телефон краще не міняти, а родичів краще попередити, що можуть подзвонити.

Що відповісти? Так, я знаю про проблеми у нього з кредитом, вибачте, у вас є номер, телефонуйте, я вам допомогти нічим не можу.

Третя група найбільш вразлива – діти і люди похилого віку, бабусі й дідусі. Тут зрозуміло, що нічого толком пояснити не можна, просто міняємо телефон, під будь-яким приводом. Просто міняємо номер, якщо колекторам вдалося знайти новий номер, міняємо знову.

ДОКЛАДНІШЕ ДИВІТЬСЯ ТУТ: АДВОКАТЗалишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Оплатил 500 грн. Попросил провести консультацию в мессенджере, потому как не всегда удобно говорить по телефону. В течении двух дней ответили на все интересующие меня вопросы. Остался доволен, рекомендую.

  thumb paskivka
  03.02.2022

  5 star review  Благодарю компанию "Пик" и особенно Алёну Валерьевну за её профессионализм и подход к клиентам! Помогла решить проблемы с кредитами. Очень грамотный юрист!

  thumb Лора
  11.01.2022

  5 star review  Огромное спасибо компании за поддержку и предоставленные услуги. Порекомендовали друзья, теперь рекомендую я! Доверяйте решение своих проблем профессионалам из ЮК "ПИК"! Это того стоит!

  thumb Оксана Ефименко
  11.01.2022

  5 star review  Компания профессионалов. Особенно Виктория. Всё на высшем уровне, оперативно. Не бойтесь, реально закрывают вопросы. Спасибо большое! Рекомендую, если у вас есть проблемы.

  thumb Ярослав Базичев
  08.11.2021

  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн