Юридична компанія «ПІК»

Поради адвоката по мікрозаймам МФО

Спробуємо коротко дати вам розуміння того, що потрібно і чого не потрібно робити, коли у вас 2-5 або 25 кредитів в різних кредитних організаціях.

 • Перестати їх боятись, кредитні, як і інші відносини, регулюються законами України. Відповідайте на дзвінки колекторів, якщо ви маєте можливість говоріть. Що говорити і відповідати написано у нас на сайті, користуйтеся.
 • Якщо ви отримали гроші за кредитом на карту банку і на цю ж карту отримуєте заробітну плату або переводите гроші Можливо автоматичне списання коштів з вашої картки за договором між кредитором і банком, тому кредитну карту краще закрити або не перекладати на неї гроші. Відкрийте рахунок в іншому банку, якщо відбулося списання без вашого відома.
 • Навчіться записувати телефонні розмови, це дозволяють робити майже всі телефони і прямим текстом, коли дзвонить колектор, робіть паузу, кажіть, що ви будете записувати розмову і включайте запис, тільки після цього продовжуйте спілкування.
 • Теж саме навчіть робити і родичів, які можуть потрапити під удар по взятому вами кредиту, додатково фіксуйте номера телефонів, час дзвінків.
 • Якщо вам зателефонували з конкретною загрозою, наприклад: ми подали в суд, відразу повідомляєте адвокату. Ми фіксуємо і моніторимо факт подачі заяви або обману колекторської компанії.
 • Якщо у вас вже є рішення судів по кредиту, повідомляєте нам номер і дату, ми готуємо заяву в апеляцію або заяву на скасування заочного рішення.
 • Теж і з відкритим виконавчим провадженням, повідомляєте якщо вони є.
 • Адвокат спільно з вами промовляє стратегію по кожному кредиту, не не міняйте свою позицію, так весь наш труд піде нанівець.
 • Будь ласка, не передавайте стороннім особам, друзям інформацію з номером телефону адвоката, паролями та іншими радами як себе вести в тій чи іншій ситуації. Краще, дайте наш номер, кожні кредитні відносини індивідуальні, що підійде вам, іншим ні.
 • Останнє, зрозумійте, що процес виходу з вашого положення займе деякий час, швидко не зникнуть дзвінки і тиск колекторів, але згодом все зміниться, а головне, ми завжди на зв’язку. Будь-яке питання ви можете задати в чаті або, по необхідності, набрати.

Ваша юридична компанія “ПІК”Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз

ТОП ПУБЛІКАЦІЙ
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить компанию ПИК и юриста Елену. Столкнулся в феврале с внушительной проблемой (долги родственника в 11 МФО с шестизначной суммой только по телу кредитов), обратился за помощью в ПИК. Корректно определили тактику, затем закрыли вопросы последовательно и с минимальными потерями. Сегодня получили справку о закрытии финального 11го кредита. Искренне рекомендую и желаю успехов!

  thumb Роман Городовой
  19.08.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить Олега Секрета за оказанную помощь. Наконец то наша семья освободилась от 2-х кредитов 2008 года. До обращения в компанию "Пик" обращались к нескольким юристам, но профессиональную помощь получили в "Пик". Желаем всех благ! Обязательно будем рекомендовать ваши услуги знакомым.

  thumb Юрий Нижник
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить благодарность юристу ЮК ПИК Егору за грамотную, квалифицированную помощь в моём деле. Благодаря его опыту был достигнут положительный результат. Спасибо!

  thumb Светлана Дорошенко
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить свою огромную благодарность компании ЮК ПИК и особенно Егору и Денису. Благодаря их опыту, высокому профессионализму, терпению и настойчивости они довели до конца и положительно завершили, как мне казалось уже безнадежным, мое дело. Если меня спросят, к какой юридической компании я рекомендовал бы обратиться за помощью - ЮК Пик.

  thumb Vasyl Albul
  25.07.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн