Юридична компанія «ПІК»

Кредит продали у вас новий колектор

Нічого не бачу, нічого не чую, нічого нікому не скажу. Ваш кредит продали колекторській компанії, як себе вести з новим кредитором? Виходимо з того, що у вас є адвокат і договір з компанією “ПІК”. Всі бачили американські фільми, де умовний злочинець каже: “Я не буду нічого говорити без свого АДВОКАТА”. Це ваш випадок, ви не будете нічого говорити самостійно.

Не вступаєте в жодні переговори з новим кредитором, кажете, що у вас є адвокат. Передаєте інформацію нашої компанії.

Зрозуміти, що кредит вже проданий можна, отримавши дзвінок або повідомлення про заміну кредитора. Повірте, вас швидко знайде колекторська компанія, коли купить ваш борг. За часом це приблизно до шести місяців після неплатежів по кредиту, тієї компанії, де ви його оформили, його продадуть. Другий спосіб, зайти в особистий кабінет, де ви побачите відсутність боргу, а можливо і сам кабінет буде видалений, не зможете навіть увійти.

Коли у вас змінився кредитор, кредит проданий, відразу повідомити своєму адвокату компанію яка купила ваш борг.

Чи можна самостійно домовитися з новим кредитором про списання частини боргу, коли вони зателефонують? Ні, не варто навіть намагатися, це колекторська компанія. Обдурити, заплутати, залякати і забрати у вас якомога більше грошей – сенс їх роботи. Тим більше не варто вступати в переговори після того, як в переговори вступив ваш адвокат. Як зазвичай відбувається, колектора надають максимальний тиск і пропонують домовитися самостійно за якусь суму і кажуть, що у вас не буде боргу !!! Так, боргу не буде, а кредит залишиться, борг з’явиться пізніше і повірте, борг з вас виб’ють.

З колекторами не можна домовитися самостійно, ви для них жертва, мішок з грошима, боржник. Навіть якщо вам здається, що ви отримали знижку по акції, в більшості випадків це відвертий обман, щоб отримати з вас гроші. Найгірше, що зробивши оплату новому кредитору, ви визнаєте борг за цим кредитом.

Закривши кредит повністю, ви повинні отримати довідку. Який це має бути папір? Це ні в якому разі не довідка про відсутність заборгованості на конкретну дату. Довідки бувають різні, в залежності від компанії кредитора, основне, що має бути зазначено, це те, що зобов’язання за кредитним договором виконані в повному обсягі і сторони претензій не мають. Що стосується діючих кредитів, більшість компаній ніяких довідок не видають, відсутністю заборгованості є інформація в особистому кабінеті. У будь-якому випадку, при погашенні боргу повністю, обов’язково проконсультуйтеся з адвокатом.

У разі повного погашення кредиту узгоджуйте дії з адвокатом компанії. Не платіть нічого без консультації.

ДОКЛАДНІШЕ ДИВІТЬСЯ ТУТ: КОЛЕКТОР

Повірте, варіацій виманити у вас гроші у колекторів дуже багато. Всілякі акції, списання, пропозиції дня, тижня, місяця з конкретним терміном по оплаті, все дуже вигідно але безперспективно. Вас обдурять, заберуть гроші і переступлять, забудуть про вас на місяць або два і знову почнуть вимагати борг.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз

ТОП ПУБЛІКАЦІЙ
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить компанию ПИК и юриста Елену. Столкнулся в феврале с внушительной проблемой (долги родственника в 11 МФО с шестизначной суммой только по телу кредитов), обратился за помощью в ПИК. Корректно определили тактику, затем закрыли вопросы последовательно и с минимальными потерями. Сегодня получили справку о закрытии финального 11го кредита. Искренне рекомендую и желаю успехов!

  thumb Роман Городовой
  19.08.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить Олега Секрета за оказанную помощь. Наконец то наша семья освободилась от 2-х кредитов 2008 года. До обращения в компанию "Пик" обращались к нескольким юристам, но профессиональную помощь получили в "Пик". Желаем всех благ! Обязательно будем рекомендовать ваши услуги знакомым.

  thumb Юрий Нижник
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить благодарность юристу ЮК ПИК Егору за грамотную, квалифицированную помощь в моём деле. Благодаря его опыту был достигнут положительный результат. Спасибо!

  thumb Светлана Дорошенко
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить свою огромную благодарность компании ЮК ПИК и особенно Егору и Денису. Благодаря их опыту, высокому профессионализму, терпению и настойчивости они довели до конца и положительно завершили, как мне казалось уже безнадежным, мое дело. Если меня спросят, к какой юридической компании я рекомендовал бы обратиться за помощью - ЮК Пик.

  thumb Vasyl Albul
  25.07.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн