Юридична компанія «ПІК»

Як ми закриваємо кредити

dogovor-s-yuridicheskoy-kompaniyey

Ви уклали договір, на захист від МФО, з юридичною компанією “ПІК”. По-перше, ми хочемо подякувати Вам за те, що обрали нашу компанію і розповісти Вам про етапи, умови співпраці і порядок закриття кредиту МФО.

Головне! Ми навчимо Вас не боятися. Розповімо Вам як оборонятися. Попередимо про те, що трапиться або пояснимо, що трапилося. Вони порушують закон, роблять з Вас безправну істоту. Ми знаємо, що вони можуть, а що ні. Вірте! Без віри не буває ПЕРЕМОГИ.

Перший етап. Ознайомлення з вашими кредитами.

Ми відправляємо вам електронну форму, ви її заповнюєте, так ми отримуємо дані, потрібні нам для роботи. За необхідності, адвокат може запросити у Вас додаткову інформацію щодо наявних кредитів.

Другий етап. Встановлення переадресації.

Встановити переадресацію на телефон компанії, таким чином ви виключаєте фактор психологічного тиску на Вас з боку МФО.

Третій етап. Добровільне погашення.

Ви спільно з адвокатом вирішуєте за якими кредитами ви продовжуйте оплачувати. Це ті кредити, за якими у Вас не було прострочення або сума боргу по кредиту може бути оплачена без настання прострочення згідно з графіком.

Четвертий етап. Визначення майнового стану боржника.

Важливий етап. Наявність у Вас майна, на яке може бути накладеним арешт. Рухомого і нерухомого (автомобіля, квартири, земельної ділянки, кімнати, земельного паю, можливості отримання майна у спадок в середньостроковій перспективі) зареєстровано у вашій власності по реєстру. Наявність офіційного працевлаштування на постійній основі. Майно батьків, а також майно за місцем прописки не може бути стягнено з боржника навіть за наявності рішення суду на користь кредитора.

П’ятий етап. Попередження вразливостей.

Проведення застережливих заходів із старими батьками (заміна номера телефону, пояснення), з колегами на роботі, родичами, сусідами, соціальними мережами. Від того як ви налаштуєте своє оточення залежить і відсоток тиску, який кредитор зможе вам надати за допомогою дзвінків і погроз на адресу боржника та його знайомих.

Шостий етап. Персональні дані.

Заява на відгук обробки персональних даних боржника. За тим МФО, де відбулося неправомірне використання і поширення персональних даних.

Сьомий етап. Написання скарги в Нацбанк.

Скарга на неправомірні дії компанії кредитора регулятору діяльності фінансових компаній. Необхідність подачі визначить адвокат.

Восьмий етап. Контроль поточної ситуації.

Поточна робота в рамках чинного договору. Не секрет, що більшість МФО користуються незнанням людей своїх прав і законів. Залякування боржника судом, виконавчою службою, виїзною групою, поліцією і кримінальними справами призводять до негативних наслідків. Контроль СМС повідомлень, активних судових процесів, виконавчих проваджень.

Етап дев’ятий. Реструктуризація.

Розгляд пропозицій від компанії кредитора в реструктуризації кредиту або заборгованості по кредиту. Визначення доцільності, способу і строків по реструктуризації кредитної заборгованості. Написання заяв на адресу кредитора з пропозицією про реструктуризацію. Заяви пишуться в кількості, встановленій Вашим адвокатом, оформлення реструктуризації несе додаткове фінансове навантаження на бюджет боржника.

Етап десятий. Досудове врегулювання.

Написання пропозицій компанії кредитору із зазначенням термінів і суми погашення кредитної заборгованості в порядку досудового врегулювання спору за кредитом. Може також регулюватися в усному порядку в процесі переговорів сторін.

Заяви пишуться від імені і з урахуванням пропозиції боржника по конкретному кредиту із зазначенням суми і терміну погашення.

Етап одинадцятий. Судовий процес.

Умови кредитних договорів, підписаних Вами, є кабальними. Договори прописані так, що роблять з боржника безстрокового заручника. Компанія бере участь у судових процесах ініційованих як кредитором, так і самим боржником. На жаль, подача позовної заяви на зменшення, списання частини боргу НЕ є можливою. На сьогоднішній день позовна заява від боржника подається тільки у разі визнання кредитного договору недійсним в цілому. Оплата послуг: від позовних заяв та послуги адвокатів в суді, оплачуються окремо за домовленістю сторін або за фіксованою ціною на сайті компанії.

Етап дванадцятий. Викуп у колекторів.

Узгодження ціни і умов викупу або погашення вашого кредиту, якщо він був відступлений (проданий), первинним кредитором на іншу фінансову компанію.

Етап тринадцятий. Заяви в поліцію.

Написання заяв в поліцію на неправомірні дії колекторів, невстановлених осіб. Важливо наявність доказів. Оплачується окремо, згідно встановленої на сайті компанії ціни. Вартість супроводу кримінального провадження обмовляється окремо.

Порядок дій може змінюватися в залежності від потреби клієнта і на розсуд адвоката компанії.

Шановні клієнти. Позбутися від кредиту, телефонних дзвінків, тиску дуже непросто. Нами напрацьовано великий досвід із захисту боржників. Від Вас потрібно: НЕ ПАНІКУВАТИ, ТЕРПІННЯ, ДОТРИМАННЯ ПОРАД І ІНСТРУКЦІЙ ВАШОГО АДВОКАТА.

ВАЖЛИВО: Загрози з боку колекторів несуть мінімальну шкоду боржнику, а ось ваші панічні і помилкові рішення, пролонгації договору, часткові оплати роблять з Вас – ВІЧНОГО БОРЖНИКА.

ДОКЛАДНІШЕ ДИВІТЬСЯ ТУТ: АДВОКАТ

РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО. Ваша юридична компанія “ПІК”Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз

ТОП ПУБЛІКАЦІЙ
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить компанию ПИК и юриста Елену. Столкнулся в феврале с внушительной проблемой (долги родственника в 11 МФО с шестизначной суммой только по телу кредитов), обратился за помощью в ПИК. Корректно определили тактику, затем закрыли вопросы последовательно и с минимальными потерями. Сегодня получили справку о закрытии финального 11го кредита. Искренне рекомендую и желаю успехов!

  thumb Роман Городовой
  19.08.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить Олега Секрета за оказанную помощь. Наконец то наша семья освободилась от 2-х кредитов 2008 года. До обращения в компанию "Пик" обращались к нескольким юристам, но профессиональную помощь получили в "Пик". Желаем всех благ! Обязательно будем рекомендовать ваши услуги знакомым.

  thumb Юрий Нижник
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить благодарность юристу ЮК ПИК Егору за грамотную, квалифицированную помощь в моём деле. Благодаря его опыту был достигнут положительный результат. Спасибо!

  thumb Светлана Дорошенко
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить свою огромную благодарность компании ЮК ПИК и особенно Егору и Денису. Благодаря их опыту, высокому профессионализму, терпению и настойчивости они довели до конца и положительно завершили, как мне казалось уже безнадежным, мое дело. Если меня спросят, к какой юридической компании я рекомендовал бы обратиться за помощью - ЮК Пик.

  thumb Vasyl Albul
  25.07.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн