Юридична компанія «ПІК»

Суд по мікропозикам з МФО

Суд по мікропозикам з МФО, багато шукають інформацію в інтернеті з цього питання.

Це питання виникає у більшості боржників лише в разі виникнення простроченої заборгованості та коли за справу беруться колектора. В залежності від компанії, вам говорять про те, що на вас подали в суд на різних етапах. Деякі компанії говорять, що подадуть в суд як тільки з’явилося прострочення, інші, після того, як з вас нічого не вдалося отримати після довгих загроз вам і вашим родичам.

Що таке суд з МФО

Що таке суд? Як ви собі це уявляєте? Багато боржників думають, що це пов’язане з позбавленням волі, в’язницею або після того, як вас викликали в суд, у вас можуть відразу забрати майно. Насправді в Україні суд за кредитом може тривати роками, а ви брали кредит в МФО або через інтернет позики, не факт, що кредитор виграє процес, а тим більше отримає бажану суму. Важливий момент, що після того, як кредитор звернувся до суду, припиняються нарахування відсотків, штрафів і пені. Вам більше НІЧОГО НЕ НАРАХОВУЮТЬ, сума боргу фіксується в позовній заяві, а на суди все одно ходити потрібно. Ось чому більшість МФО в суд не подають, а намагаються отримати гроші просто фразою – ми подамо на вас в суд.

Які МФО подають в суд

Питання про те які МФО подають до суду виникає у багатьох боржників, особливо гостро воно стоїть у тих, хто має багато мікропозик. У нас є рекордсмени за кількістю мікропозик, навіть незрозуміло, як чоловік міг так багато напозичатися, на сьогодні рекорд 49 мікропозик у однієї людини. Як можна допомогти? Просто на одні переговори потрібно брати окрему людину. По суті питання, які МФО подають в суд, відповідаємо, близько 30% компаній, які видають кредити в Україні. Серед них і відомі, і регіональні компанії. Найпростіше подати в суд тій компанії, у якої є підписаний особисто вами кредитний договір на папері, сюди ж можна додати банківські договори, де ви знімаєте гроші з кредитної картки.

Що робити якщо подали в суд

Важливо: БУДЬ-ЯКИЙ КРЕДИТОР МОЖЕ ПОДАТИ В СУД. Користується він цим правом чи ні, закон дає таке право всім. Є випадки зворотного характеру, людина правда не оформляла і не брала кредит, це зробили шахраї, а з нього стягують борг через суд. Суд для того і існує, щоб сторони могли висловити претензії один до одного, а він прийняти рішення і з’ясувати хто з них прав. Це не страшно, і якщо на вас дійсно подали в суд за микропозикою, все, що вам потрібно це АДВОКАТ.

ДОКЛАДНІШЕ ДИВІТЬСЯ ТУТ: СУД

Не варто після слів, ми на вас до суду подамо, бігти куди очі дивляться і займати в інших компаніях гроші в кредит, щоб віддати кредит. Так, ви можете побити рекорд і у вас буде 50 мікропозик.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз

ТОП ПУБЛІКАЦІЙ
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить компанию ПИК и юриста Елену. Столкнулся в феврале с внушительной проблемой (долги родственника в 11 МФО с шестизначной суммой только по телу кредитов), обратился за помощью в ПИК. Корректно определили тактику, затем закрыли вопросы последовательно и с минимальными потерями. Сегодня получили справку о закрытии финального 11го кредита. Искренне рекомендую и желаю успехов!

  thumb Роман Городовой
  19.08.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить Олега Секрета за оказанную помощь. Наконец то наша семья освободилась от 2-х кредитов 2008 года. До обращения в компанию "Пик" обращались к нескольким юристам, но профессиональную помощь получили в "Пик". Желаем всех благ! Обязательно будем рекомендовать ваши услуги знакомым.

  thumb Юрий Нижник
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить благодарность юристу ЮК ПИК Егору за грамотную, квалифицированную помощь в моём деле. Благодаря его опыту был достигнут положительный результат. Спасибо!

  thumb Светлана Дорошенко
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить свою огромную благодарность компании ЮК ПИК и особенно Егору и Денису. Благодаря их опыту, высокому профессионализму, терпению и настойчивости они довели до конца и положительно завершили, как мне казалось уже безнадежным, мое дело. Если меня спросят, к какой юридической компании я рекомендовал бы обратиться за помощью - ЮК Пик.

  thumb Vasyl Albul
  25.07.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн