Юридична компанія «ПІК»

Суд по мікропозикам з МФО

Суд по мікропозикам з МФО, багато шукають інформацію в інтернеті з цього питання.

Це питання виникає у більшості боржників лише в разі виникнення простроченої заборгованості та коли за справу беруться колектора. В залежності від компанії, вам говорять про те, що на вас подали в суд на різних етапах. Деякі компанії говорять, що подадуть в суд як тільки з’явилося прострочення, інші, після того, як з вас нічого не вдалося отримати після довгих загроз вам і вашим родичам.

Що таке суд з МФО

Що таке суд? Як ви собі це уявляєте? Багато боржників думають, що це пов’язане з позбавленням волі, в’язницею або після того, як вас викликали в суд, у вас можуть відразу забрати майно. Насправді в Україні суд за кредитом може тривати роками, а ви брали кредит в МФО або через інтернет позики, не факт, що кредитор виграє процес, а тим більше отримає бажану суму. Важливий момент, що після того, як кредитор звернувся до суду, припиняються нарахування відсотків, штрафів і пені. Вам більше НІЧОГО НЕ НАРАХОВУЮТЬ, сума боргу фіксується в позовній заяві, а на суди все одно ходити потрібно. Ось чому більшість МФО в суд не подають, а намагаються отримати гроші просто фразою – ми подамо на вас в суд.

Які МФО подають в суд

Питання про те які МФО подають до суду виникає у багатьох боржників, особливо гостро воно стоїть у тих, хто має багато мікропозик. У нас є рекордсмени за кількістю мікропозик, навіть незрозуміло, як чоловік міг так багато напозичатися, на сьогодні рекорд 49 мікропозик у однієї людини. Як можна допомогти? Просто на одні переговори потрібно брати окрему людину. По суті питання, які МФО подають в суд, відповідаємо, близько 30% компаній, які видають кредити в Україні. Серед них і відомі, і регіональні компанії. Найпростіше подати в суд тій компанії, у якої є підписаний особисто вами кредитний договір на папері, сюди ж можна додати банківські договори, де ви знімаєте гроші з кредитної картки.

Що робити якщо подали в суд

Важливо: БУДЬ-ЯКИЙ КРЕДИТОР МОЖЕ ПОДАТИ В СУД. Користується він цим правом чи ні, закон дає таке право всім. Є випадки зворотного характеру, людина правда не оформляла і не брала кредит, це зробили шахраї, а з нього стягують борг через суд. Суд для того і існує, щоб сторони могли висловити претензії один до одного, а він прийняти рішення і з’ясувати хто з них прав. Це не страшно, і якщо на вас дійсно подали в суд за микропозикою, все, що вам потрібно це АДВОКАТ.

ДОКЛАДНІШЕ ДИВІТЬСЯ ТУТ: СУД

Не варто після слів, ми на вас до суду подамо, бігти куди очі дивляться і займати в інших компаніях гроші в кредит, щоб віддати кредит. Так, ви можете побити рекорд і у вас буде 50 мікропозик.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Оплатил 500 грн. Попросил провести консультацию в мессенджере, потому как не всегда удобно говорить по телефону. В течении двух дней ответили на все интересующие меня вопросы. Остался доволен, рекомендую.

  thumb paskivka
  03.02.2022

  5 star review  Благодарю компанию "Пик" и особенно Алёну Валерьевну за её профессионализм и подход к клиентам! Помогла решить проблемы с кредитами. Очень грамотный юрист!

  thumb Лора
  11.01.2022

  5 star review  Огромное спасибо компании за поддержку и предоставленные услуги. Порекомендовали друзья, теперь рекомендую я! Доверяйте решение своих проблем профессионалам из ЮК "ПИК"! Это того стоит!

  thumb Оксана Ефименко
  11.01.2022

  5 star review  Компания профессионалов. Особенно Виктория. Всё на высшем уровне, оперативно. Не бойтесь, реально закрывают вопросы. Спасибо большое! Рекомендую, если у вас есть проблемы.

  thumb Ярослав Базичев
  08.11.2021

  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн