Юридична компанія «ПІК»

Що говорити колекторам

Найголовніше, що потрібно навчитися робити! Перестати боятися погроз колекторів по телефону, це просто люди які працюють на роботі. Прості дівчатка і хлопчики, молоді і не дуже, за їх словами майже ніколи немає дій, вони не страшні.

Що говорити колекторам, коли ви уклали договір з компанією ПІК, коротко ми даємо вам кілька варіантів відповідей, ви повинні використовувати різні. Ми постараємося мінімізувати тиск на вас з їх боку.

Тепер у вас є адвокат, який займається всіма вашими кредитами, ви повинні переконати їх, що з вами говорити марно. Ви ні в якому разі не даєте термінів, коли ви можете заплатити.

Що не можна говорити колекторам

 • Добре я буду шукати гроші;
 • Я постараюся заплатити завтра, наступного тижня, в наступному місяці;
 • Тільки не дзвоніть мамі;
 • Тільки не дзвоніть на роботу;
 • Тільки не пишіть знайомим.

Всі ці фрази говорять про те, чого ви боїтеся і дають надію, що після повторного дзвінка через тиждень ви заплатите якусь частину боргу.

Що говорити колектору по телефону

ПРИКЛАД №1

Колектор. – Доброго дня. Ви коли збираєтеся сплатити борг?

Ви. – Добрий день, у мене немає можливості більше оплачувати кредит.

Коллектор. – Як це немає? Ви винні нам гроші, якщо не сплатите то ми ……. загрози (слухаєте не перебиваючи).

Ви. – Вибачте, я все розумію, я уклав договір з юридичною компанією “ПІК”, всі претензії ви можете озвучити їм, можу дати вам їх номер телефону.

Колектор. – Який договір, тобі … .. загрози, ми зробимо … .. загрози.

Ви. – Так, я розумію відповідальність за несплату по кредиту, ще раз повторюю, у мене є адвокат, він займається моїм боргом, можу дати його телефон.

Колектор. – Добре давайте телефон або другий варіант … … знову загрози

Ви. – Вибачте, я вам все сказав. Відключаєте виклик.

Якщо вдасться переконати колекторів зателефонувати на номер телефону компанії, ми промовляємо спочатку з ними, а потім з вами умови мирової угоди і, якщо дві сторони це влаштує, закриваємо кредит.

ПРИКЛАД №2

Колектор. – Ви коли заплатите борг?

Ви. – Вибачте, у мене немає можливості платити.

Колектор. – Ми зараз …… загрози і ти знайдеш можливість!

Ви. – Я розумію відповідальність за несплату і уклав договір з юридичною компанією “ПІК” , вони тепер будуть займатися моїми проблемами. Вам дати їх номер?

Колектор. – Який договір? Загрози …… (погрожую сильно вам, сім’ї, дітям)

Ви. – Вибачте, я буду змушений звернутися в поліцію заявою, для встановлення вашої особистості. Ви погрожуєте мені особисто, я вас не знаю, у нас з вами немає ніяких кредитних відносин, я вам нічого не винен. Будете відповідати за законом.

До побачення.

Відключити виклик.

Ось приклади того, як ви повинні говорити, ні в якому разі не грубити і не плакати, не просити зрозуміти і якось увійти в ваше становище. У вас є адвокат, ви нічого не вирішуєте.

ДОКЛАДНІШЕ ДИВІТЬСЯ ТУТ: КОЛЕКТОР

Будь ласка, записуйте і скидайте розмови з колекторами нам, будь-яким зручним для вас способом. Ми будемо аналізувати і давати поради.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Оплатил 500 грн. Попросил провести консультацию в мессенджере, потому как не всегда удобно говорить по телефону. В течении двух дней ответили на все интересующие меня вопросы. Остался доволен, рекомендую.

  thumb paskivka
  03.02.2022

  5 star review  Благодарю компанию "Пик" и особенно Алёну Валерьевну за её профессионализм и подход к клиентам! Помогла решить проблемы с кредитами. Очень грамотный юрист!

  thumb Лора
  11.01.2022

  5 star review  Огромное спасибо компании за поддержку и предоставленные услуги. Порекомендовали друзья, теперь рекомендую я! Доверяйте решение своих проблем профессионалам из ЮК "ПИК"! Это того стоит!

  thumb Оксана Ефименко
  11.01.2022

  5 star review  Компания профессионалов. Особенно Виктория. Всё на высшем уровне, оперативно. Не бойтесь, реально закрывают вопросы. Спасибо большое! Рекомендую, если у вас есть проблемы.

  thumb Ярослав Базичев
  08.11.2021

  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн