img Заборона виїзду за кордон боржникам банків✔️арешти | «ПІК»
FB Twitter Pinterest YouTube

Чи заборонять виїзд за кордон при наявності кредиту

Багато позичальників побоюються, що виїзд за кордон їм буде заборонений. Ці побоювання не безпідставні, банки дійсно перекривають виїзд своїм боржникам, для забезпечення повернення кредиту. Але така заборона стосується не всіх позичальників. З’ясуємо, як відбувається заборона виїзду за кордон боржникам банків, і що робити, якщо вас не випускають за кордон за борги.

ЧИТАТИ ЩЕ: Арешт нерухомого майна

Накладення заборони на виїзд за кордон за борги

Сама наявність кредиту перешкодою для виїзду за кордон не є. Проблеми можуть виникнути при наявній заборгованості по виплаті кредитів. Процес накладення заборони на виїзд за кордон вимагає тривалої процедури:

 • Банк звертається до суду з позовом про примусове стягнення боргу та домагається позитивного рішення.
 • За заявою банку, виконавча служба збуджує виконавче провадження і звертається до суду, з проханням накласти заборону на закордонні виїзди, як захід забезпечення виконання попереднього рішення суду.
 • Тільки після винесення судом такого рішення та внесення його в базу даних прикордонників, заборона виїзду за кордон боржникам банків стає реальністю.
 • До цього моменту, навіть маючи заборгованості по виплатах кредиту, виїжджати за кордон можна.

ЧИТАТИ ЩЕ: Автомобіль заарештований за борги

Що робити, якщо вас перестали випускати за кордон за борги

Якщо стало відомо, що вас внесли в базу даних прикордонників і виїзд за кордон заборонений, потрібно діяти. При наявності боргу, єдиний спосіб вирішення проблеми – повністю розрахуватися по заборгованості. Після цього, потрібно звернутися до виконавця,що накладає заборону, з документами, підтверджуючими, що борг погашений. Він зніме міру забезпечення, вас виключать з прикордонної бази та поїздки за кордон знову стануть можливими.

Правда, цей процес займе деякий час. Якщо ви дізнаєтеся про заборону на кордоні – поїздка не відбудеться. Перевірити наявність заборони можна тільки звернувшись до прикордонної служби із запитом. Очікування відповіді займе кілька днів.

Якщо заборону виїзду за кордон боржникам банків накладено незаконно, або ви взагалі потрапили в базу даних прикордонників помилково, домагатися можливості залишати країну доведеться через суд. Рекомендуємо, в цьому випадку, найняти адвоката, для захисту ваших прав.

Проблемний кредит, іпотека, позика МФО. Реєстр боржників,
арешт нерухомості та автомобіля. Ми займаємося боргами.
Юридична допомога.

Ваша юридична компанія “ПІК”
Зв’язатися з нами можна за тел:

+38 095 150 05 01

+38 097 050 05 01 

✅ Для запису на консультацію і отримання допомоги:

 1. Списанню боргу за кредитом
 2. Захист від колекторів і фінансових компаній
 3. Зняттю арештів і видалення з реєстру боржників
 4. Виконавчим і судовим провадженням

Та інших питань

➡ Тисніть по номеру: (097) 050 05 01 або (095) 150 05 01

Залишити заявку

Задайте питання прямо зараз

Відгуки в Google про нас

 • review rating 5  Пользуюсь услугами компании. Очень довольна качеством услуг и отношением коллектива. Очень рекомендую.

  thumb Василиса Еременко
  4/21/2020

  review rating 5  Огромное спасибо компании Пик и отдельная благодарность Егору Повстяному, к которому мы обращались с нашими проблемами, за высокий профессионализм, внимание, понимание и нахождение наилучших решений в наших непростых вопросах и доведение их до победного конца!

  thumb vitalii zhihunov
  4/20/2020

  review rating 5  Очень рекомендую компанию "ПИК". Быстро, профессионально, клиенториентированно! Благодарна за юридическую помощь, комплексное решение вопроса и просто за человечность!

  thumb Ірина Калініченко
  2/10/2020

  review rating 5  Спасибо, помогли решить вопрос с Альфа банком уже довели до продажи квартиры. Юристы остановили аукцион на СЕТАМ, до этого связался с мошенниками, обещали договориться с банком, что куплю сам дешево.Сделал предоплату и чуть без квартиры не остался.

  thumb Oлег В
  2/05/2020
 • review rating 5  Отличная компания! Помогли решить вопрос по закрытию ипотечного кредита в ликвидируещем банке. Профессиональный подход. Полное юридическое сопровождение. Особая благодарность Егору,Николаю и Елене юристы с которыми приятно было сотрудничать! ЮК ПИК это настоящие профессионалы! Рекомендую всем у кого есть проблемы с кредитами!

  thumb Роман Думанов
  1/28/2020

  review rating 5  Рекомендую. Был арест на автомобиле, брал по доверенности с хозяином связи не осталось, еще и с другой области он был. Юристы решили дистанционно, даже ехать не пришлось, правда был арест по штрафам и пришлось оплатить за того парня, но машину смог с учета снять и на себя оформить

  thumb Александр Осыка
  1/24/2020

  review rating 5  Хочу выразить свою благодарность Егору и Николаю, за помощь в выкупе кредита на аукционе. Ребята профи своего дела. Всё чётко, ответственно и главное - результативно! Советую!!

  thumb Светлана
  9/14/2019

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Будь ласка, поставте оцінку статті

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (Пока оценок нет)
Loading...
Читати більше
Отримати додаткову консультаціюНатискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
Заповніть форму для того, щоб дізнатися за скільки можна зняти арешт


Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
img