ПРОБЛЕМНИЙ КРЕДИТ?
НЕ МОЖЕТЕ ЗНАЙТИ ВИХІД?

За 2017 рік позбавили наших клієнтів від 140 кредитів і боргів на суму

170 734 554 грн

Виберіть, будь-ласка, у якому банку у вас кредит

Банк працює

Банк в стадії ліквідації

Закрити кредит - головний біль багатьох українців на сьогоднішній день. Як це зробити, не маючи необхідних коштів, які використовувати важелі для узгодження спірних питань з банками, колекторськими компаніями, мало хто знає. Що буде з заставним майном, якщо кредит оформлений в банку, який вже не працює, а в даний момент його активами розпоряджається Фонд гарантування.

Юридична компанія "ПІК" - ми аналізуємо і вивчаємо кожне кредитне справа клієнта, готуємо схему щодо погодження ціни, викуповуємо кредити з дисконтом без штрафів, пені та готові відповісти на всі питання позичальників.

"Проблемний" кредит. Чи потрібна юридична допомога?

До 2014 року банківська система України поповнювала свої активи величезною кількістю кредитних договорів. Вони, в свою чергу, характеризувалися досить високими процентними ставками. Але позичальники охоче підписували документи, так як економічний стан в країні дозволяло сподіватися на те, що кредит буде закритий своєчасно.

Про жалюгідний результат говорити не доводиться - він відомий і вводить в стан зневіри і паніки багатьох громадян країни. Отже, головні питання боржників:

Проблемні позики і робота з ними в інтересах позичальника - доля юридичних компаній, що спеціалізуються виключно на вирішенні ряду задач по непрацюючим кредитами. Самостійно узгодити питання можна тільки з чинним банком. Діючі комерційні структури готові йти на переговори і закривати непрацюючі позики. Але домовитися про значне зниження суми - дисконті, списання всіх штрафів і пені може тільки людина, що орієнтується в юридичних тонкощах. Тобто, юрист, який спираючись на реальні фактори, переконає на переговорах банк значно знизити ціну. Розмір дисконту залежить від багатьох обставин і визначається індивідуально для кожного кредиту.

Проблеми з викупу кредиту у банку на ліквідації

Банкрутство великої кількості банків привело до того, що права вимоги по кредиту банків в стадії ліквідації продаються на електронних торгах. Не секрет, що на аукціонах відзначається активізація діяльності факторингових компаній. Ці фірми попередньо перевіряють всю інформацію як по заставної нерухомості, так і моніторять боржника. Не тільки його офіційні дані, фінансові можливості.

Перш ніж придбати виставлений лот, вони вже точно знають подальші свої дії: відібрати предмет застави без всякого компромісу з боржником або зобов'язати позичальника оплатити повністю кредит з усіма штрафами.

Викуп боргу у банку через Prozorro

Кожен неплатник може викупити свій кредит на електронних торгах. Здійснити покупку лота з правом вимоги по позиці самим боржником заборонено законом. Але зробити це через третю особу цілком правомірно.

Викуп боргу на аукціоні - своєрідна гра. Самі торги проходять за голландською моделі, і підготуватися до них потрібно грунтовно. Якщо будуть зроблені помилки, і викупити позику не вдасться, закон в майбутньому у всіх спірних питаннях, судових розглядах встане на сторону нового власника прав вимоги. Як швидко боржник залишиться без заставного майна - всього лише питання часу.

Для участі на торгах Prozorro допомогу юристів необхідна для мінімізації ризиків викупу прав вимоги іншим інтерессантом. Робота фахівців полягає в:

Увага!

  1. Нотаріально оформити угоду буде неможливо, і торги визнають недійсними, коли документи на права переуступки оформлені неправильно, без дотримання необхідних термінів, не підготовлені всі документи.
  2. Якщо під час процедури реєстрації були допущені помилки, система Prozorro закриває доступ зацікавленій особі до торгів.
  3. Для покупки кредиту на "голландському" аукціоні найголовніше - встановити ціноутворення лота, виходячи з усіх можливих факторів. Точно визначити його перед торгами - значить виграти аукціон.

Обтяжені непрацюючим кредитом? Не витрачайте час даремно! Кредит нікуди не випарується і не зникне. Заплатити або залишитися без майна рано чи пізно доведеться.

Звертайтеся за сприянням до юристів. Ми працюємо над тим, щоб ви позбулися боргу і при цьому заплатили якомога менше.