Юридична компанія «ПІК»

ПОВІСТКА ДО СУДУ ПО КРЕДИТУ

банк подал в суд за неуплату кредита

Прийшла повістка до суду по кредиту, ситуація, яка може поставити в глухий кут багатьох, тим більше, що суд сприймається громадянами, як вирок.

Наявність проблемних кредитів в банках погіршує їх рейтинг і позбавляє доступу до державної допомоги НБУ. Банки і колекторські компанії активізувалися і кількість позовів тільки збільшується.

Прийшла повістка з суду по кредиту

Повістка до суду за несплату кредиту спрямована боржникові з суду, саме суд направляє повістки, говорить про відкриття судового провадження. Позичальнику варто побоюватися того, що суд стане на сторону кредитора. Кредитна установа, видавши гроші, свої зобов’язання за договором виконала повністю. Позичальник же взятих на себе зобов’язань не виконує.

Ситуація по більшості кредитних боргів “запущена”, борги накопичувалися, якщо не роками, то місяцями. Довести в суді свою правоту – завдання вашого адвоката.

До відома! Відсутність боржника або його представника, на судових засіданнях, призведе до задоволенню будь-яких вимог кредитора.

Якщо вам прийшла повістка до суду по кредиту

Тому, якщо прийшла повістка до суду по кредиту, можна вважати, що банк обов’язково отримує рішення на свою користь. Наявність судового рішення несе для позичальника наступні загрози:

 • Арешт майна. Багато хто вважає, що стягнення боргу обмежується тільки заставою, це не так. Арешт, зазвичай, накладають на все майно. Це робить неможливим його відчуження, а іноді і перешкоджає використанню майна.
 • Продаж майна з метою погашення боргу. Кредитори вправі використовувати на погашення боргу будь-яке майно боржника. Це означає, що на продаж виставлять в першу чергу найбільш ліквідне майно боржника, а не те, яке йому б хотілося. З урахуванням того, що на заборгованість нараховані штрафи та пені, перспектива повністю втратити майно і ще залишитися боржником цілком реальна.

Рада юридичної компанії «ПІК»

Тільки своєчасна допомога юристів може мінімізувати втрати боржника. Позов кредитора потрібно вивчити і подати зустрічний позов, на це потрібен час.

Що робити якщо прийшла повістка в суд за несплату кредиту

Що робити, якщо прийшла повістка до суду по кредиту, питання, що має однозначну відповідь – шукайте адвоката і готуйтеся до судових слухань. Якщо не виходить вчасно вносити платежі по кредиту і утворився борг, обов’язково зверніться за допомогою до юристів. Проаналізувавши вашу конкретну ситуацію, вони дадуть поради, як вийти з неї з найменшими втратами.

Коли справа дійшла до суду, ситуацію ще можна змінити на свою користь. Програний суд приведе до арешту, реалізації майна боржника та іншим супутнім проблемам. Не можна ігнорувати повістки з суду маючи борг по кредиту, вам просто потрібен хороший адвокат.

Суд по кредиту!

Оскаржити рішення суду по кредиту! Онлайн консультація юриста. Ми знаємо, рішення вашої проблеми з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовте зворотний дзвінок або консультацію юриста.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить компанию ПИК и юриста Елену. Столкнулся в феврале с внушительной проблемой (долги родственника в 11 МФО с шестизначной суммой только по телу кредитов), обратился за помощью в ПИК. Корректно определили тактику, затем закрыли вопросы последовательно и с минимальными потерями. Сегодня получили справку о закрытии финального 11го кредита. Искренне рекомендую и желаю успехов!

  thumb Роман Городовой
  19.08.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить Олега Секрета за оказанную помощь. Наконец то наша семья освободилась от 2-х кредитов 2008 года. До обращения в компанию "Пик" обращались к нескольким юристам, но профессиональную помощь получили в "Пик". Желаем всех благ! Обязательно будем рекомендовать ваши услуги знакомым.

  thumb Юрий Нижник
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить благодарность юристу ЮК ПИК Егору за грамотную, квалифицированную помощь в моём деле. Благодаря его опыту был достигнут положительный результат. Спасибо!

  thumb Светлана Дорошенко
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить свою огромную благодарность компании ЮК ПИК и особенно Егору и Денису. Благодаря их опыту, высокому профессионализму, терпению и настойчивости они довели до конца и положительно завершили, как мне казалось уже безнадежным, мое дело. Если меня спросят, к какой юридической компании я рекомендовал бы обратиться за помощью - ЮК Пик.

  thumb Vasyl Albul
  25.07.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн