Юридична компанія «ПІК»

ПРИЙШЛА ПОВІСТКА ДО СУДУ ЗА КРЕДИТОМ ЩО РОБИТИ

банк подал в суд за неуплату кредита

Повістка до суду по кредиту – це документ, що є повідомленням, надісланим суддею, заявнику, а також іншим сторонам, які беруть участь у судовому розгляді. Воно не містить деталі позову, що вказують на причину судового розгляду, а лише час, місце та слухання. У випадках, пов’язаних з кредитними боргами, порядок денний не може також містити інформацію про суму боргу, прострочення та інші судові вимоги. Банки та колекторські компанії активізувалися і кількість позовів, а відповідно й повісток до суду за кредитами тільки збільшується.

ДЗВОНІТЬ ПРЯМО ЗАРАЗ!

Дізнатися більше та отримати консультацію!

+38 095 150 05 01

+38 097 050 05 01

Прийшла повістка з суду по кредиту

Повістка до суду за несплату кредиту спрямована боржникові з суду, саме суд направляє повістки, говорить про відкриття судового провадження. Позичальнику варто побоюватися того, що суд стане на сторону кредитора. Кредитна установа, видавши гроші, свої зобов’язання за договором виконала повністю. Позичальник же взятих на себе зобов’язань не виконує.

Ситуація по більшості кредитних боргів “запущена”, борги накопичувалися, якщо не роками, то місяцями. Довести в суді свою правоту – завдання вашого адвоката.

До відома! Відсутність боржника або його представника, на судових засіданнях, призведе до задоволенню будь-яких вимог кредитора.

Якщо вам прийшла повістка до суду по кредиту

Тому, якщо прийшла повістка до суду по кредиту, можна вважати, що банк обов’язково отримує рішення на свою користь. Наявність судового рішення несе для позичальника наступні загрози:

 • Арешт майна. Багато хто вважає, що стягнення боргу обмежується тільки заставою, це не так. Арешт, зазвичай, накладають на все майно. Це робить неможливим його відчуження, а іноді і перешкоджає використанню майна.
 • Продаж майна з метою погашення боргу. Кредитори вправі використовувати на погашення боргу будь-яке майно боржника. Це означає, що на продаж виставлять в першу чергу найбільш ліквідне майно боржника, а не те, яке йому б хотілося. З урахуванням того, що на заборгованість нараховані штрафи та пені, перспектива повністю втратити майно і ще залишитися боржником цілком реальна.

Рада юридичної компанії «ПІК»

Тільки своєчасна допомога юристів може мінімізувати втрати боржника. Позов кредитора потрібно вивчити і подати зустрічний позов, на це потрібен час.

Що робити якщо прийшла повістка в суд за несплату кредиту

Що робити, якщо прийшла повістка до суду по кредиту, питання, що має однозначну відповідь – шукайте адвоката і готуйтеся до судових слухань. Якщо не виходить вчасно вносити платежі по кредиту і утворився борг, обов’язково зверніться за допомогою до юристів. Проаналізувавши вашу конкретну ситуацію, вони дадуть поради, як вийти з неї з найменшими втратами.

Коли справа дійшла до суду, ситуацію ще можна змінити на свою користь. Програний суд приведе до арешту, реалізації майна боржника та іншим супутнім проблемам. Не можна ігнорувати повістки з суду маючи борг по кредиту, вам просто потрібен хороший адвокат.

Суд по кредиту!

Оскаржити рішення суду по кредиту! Онлайн консультація юриста. Ми знаємо, рішення вашої проблеми з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовте зворотний дзвінок або консультацію юриста.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Оплатил 500 грн. Попросил провести консультацию в мессенджере, потому как не всегда удобно говорить по телефону. В течении двух дней ответили на все интересующие меня вопросы. Остался доволен, рекомендую.

  thumb paskivka
  03.02.2022

  5 star review  Благодарю компанию "Пик" и особенно Алёну Валерьевну за её профессионализм и подход к клиентам! Помогла решить проблемы с кредитами. Очень грамотный юрист!

  thumb Лора
  11.01.2022

  5 star review  Огромное спасибо компании за поддержку и предоставленные услуги. Порекомендовали друзья, теперь рекомендую я! Доверяйте решение своих проблем профессионалам из ЮК "ПИК"! Это того стоит!

  thumb Оксана Ефименко
  11.01.2022

  5 star review  Компания профессионалов. Особенно Виктория. Всё на высшем уровне, оперативно. Не бойтесь, реально закрывают вопросы. Спасибо большое! Рекомендую, если у вас есть проблемы.

  thumb Ярослав Базичев
  08.11.2021

  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн