Юридична компанія «ПІК»

Які МФО подають до суду

Які мікрозайми подають до суду – до суду може подати будь-яке МФО, або це можуть зробити колектори, які викупили права вимоги по кредиту. Навіть протягом трьох років після закінчення кредитного договору судовий процес може бути запущений. Інше питання – чи скористається кредитор своїм правом на стягнення боргу у судовому порядку чи ні.

ДЗВОНІТЬ ПРЯМО ЗАРАЗ!

Дізнатися більше та отримати консультацію!

+38 095 150 05 01

+38 097 050 05 01

Як часто МФО подають до суду на боржників

Якщо говорити про те, як часто МФО подають до суду, відповідь буде однозначною – рідко, не тому, що не можуть, просто не хочуть. Колекторські методи стягнення: обзвон, погрози та пролонгації договору цілком влаштовують МФО.

З урахуванням того, що грабіжницькі відсотки та штрафи швидко збільшують борг, зайнявши кілька тисяч гривень, можна позбутися і майна. Особливо болючим для боржників може стати списання частини заробітної плати та блокування кредитних карток.

Важливо! Список МФО, які подають до суду може бути лише умовний, більшість мікрозаймів до судів не подають, але якщо в кредит було взято ”солідну суму”, швидше за все буде й судове стягнення.

Через який час МФО подають до суду

МФО мають право звертатися до суду після 30-денного строку прострочення. Однак, цей 30-денний термін є терміном за умовчанням, і МФО можуть вказувати інші умови прострочення у своїх договорах. У такому разі МФО можуть подавати до суду раніше, ніж через 30 днів.

Що стосується реальних термінів, через скільки днів прострочення МФО подає до суду, то можна з упевненістю сказати, що не раніше ніж через 90 днів.

Рада юридичної компанії “ПІК”

Через скільки МФО подають до суду і чи подасть взагалі у вашому конкретному випадку, ви можете дізнатися після консультації юриста. МФО в Україні більше ста та у кожного своя модель стягнення.

Які позики подають до суду

Але повернемося до питання, які МФО подають до суду, список таких мікрозаймів наводять юристи, після аналізу судової практики на сайті “Судова влада”, лідерами будуть: Манівео, СС Лоун, Е Гроші, Велфін (Кедіт Ап), позови інших МФО також є, та їх кількість несуттєва.

Тому звертайтеся до юристів, вчасно отримана консультація допомагає заощадити гроші і не наробити помилок. Багато мікрозаймів залякують боржників судом, конфіскацією та арештами, насправді їхня мета змусити вас сплачувати борг, відсотки, чим довше, тим краще, а сума боргу при цьому тільки зростає, причому абсолютно законно.

Чи подають онлайн МФО до суду?

МФО подали до суду! Онлайн консультація юриста. Ми знаємо, рішення вашої проблеми з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотний дзвінок або консультацію юриста.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Оплатил 500 грн. Попросил провести консультацию в мессенджере, потому как не всегда удобно говорить по телефону. В течении двух дней ответили на все интересующие меня вопросы. Остался доволен, рекомендую.

  thumb paskivka
  03.02.2022

  5 star review  Благодарю компанию "Пик" и особенно Алёну Валерьевну за её профессионализм и подход к клиентам! Помогла решить проблемы с кредитами. Очень грамотный юрист!

  thumb Лора
  11.01.2022

  5 star review  Огромное спасибо компании за поддержку и предоставленные услуги. Порекомендовали друзья, теперь рекомендую я! Доверяйте решение своих проблем профессионалам из ЮК "ПИК"! Это того стоит!

  thumb Оксана Ефименко
  11.01.2022

  5 star review  Компания профессионалов. Особенно Виктория. Всё на высшем уровне, оперативно. Не бойтесь, реально закрывают вопросы. Спасибо большое! Рекомендую, если у вас есть проблемы.

  thumb Ярослав Базичев
  08.11.2021

  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн