Юридична компанія «ПІК»

Мікрозайм – судова практика

Судова практика по мікрозаймам, формується на основі існуючих законодавчих актів, судових рішень та законів, що регламентують договори мікрозаймів. У випадках, коли суддя розглядає судові суперечки щодо мікрозайму, він виходить з того, що договір по мікрозайму є дійсними.

ДЗВОНІТЬ ПРЯМО ЗАРАЗ!

Дізнатися більше та отримати консультацію!

+38 095 150 05 01

+38 097 050 05 01

Судова практика по онлайн займах

Судова практика щодо онлайн позик така, що судді також виходять із принципу судової відповідальності, а саме, що всі сторони мають бути поінформовані про умови кредитування, особливо це стосується боржника. В окремих випадках суддя може ухвалити рішення, що договір недійсний, але в більшості сума боргу значно зменшується. Також, суддя може ухвалити рішення про те, що договір має бути виконаний, але з урахуванням умов, зазначених у судовому рішенні.

За мікрокредитами, як і за всіма іншими кредитами, є дві сторони: боржник та кредитор. Відносини між сторонами регулюються кредитним договором та, у разі невиконання зобов’язань, сторони мають право звернутися до суду.

Рада юридичної компанії “ПІК”

Якщо співробітник МФО каже, що ми заберемо у вас квартиру, машину чи будинок, не варто сприймати це як даність, судова практика з мікрозаймів говорить, що безумовно загроза фінансових втрат є, але вона часто перебільшена в рази.

Що означає досудове стягнення заборгованості до МФО

Досудове стягнення МФО – це страшний сон боржника, звичайно розгул свавілля в МФО в Україні вдалося хоч якось усунути після ухвалення “Закону про колекторів”, але це, як кажуть у народі, не точно. Не можна говорити про порушення закону всіма МФО, але ситуація не дуже змінилася. Дзвінки та терор залишаються головним способом примусу до сплати боргу. Звичайно, більшість МФО продають або передають кредит колекторам, а колекторське свавілля, про це вже можна частіше почути.

Важливо! Якщо МФО використовує незаконні методи стягнення, ви не повинні це терпіти. У боржника також є права і ви можете їх захистити самостійно або за допомогою юриста.

Судова практика за договором мікрозайму

Судова практика у справах із мікрофінансовими організаціями, як кажуть, перейдемо до частковостей. Найчастіші запити, природно, щодо судових процесів з МФО:

 • Moneyveo суд
 • суд з Швидкопозика
 • суди із Швидкогрошi
 • суд із СС Лоун
 • суд з Кредит Ап
 • суд з Є Гроші

Відповідно, можна зробити висновок, що ці компанії і подають до суду здебільшого. Але, як кажуть, “кредитний договір – не вирок”, довести у суді необгрунтованість вимог, помилки нарахування – головне завдання боржника. Просто треба залучати юриста.

Як оскаржити рішення суду про стягнення заборгованості з мікрозаймом

Як оскаржити рішення суду по мікрозайму, якщо на вас все ж таки подали до суду? Так, вам потрібно подати апеляцію. Щоб подати апеляцію, слід зв’язатися з відповідним судом та направити звернення із зазначенням підстав. Під час апеляційного слухання необхідно представляти свою точку зору, вказуючи, яким чином рішення, ухвалене судом першої інстанції, було неправильним. Апеляційний суд ухвалить рішення, що ґрунтується на аргументах, поданих сторонами.

Юридична компанія “ПІК”, ми займаємося боргами. Домогтися компромісу між боржником та кредитором – місія нашої компанії. Ми супроводжуємо як судовий процес, так і досудове врегулювання проблемних кредитів МФО по всій Україні. Можливо вам і не потрібно буде вивчати судову практику з онлайн позик, у вас просто не буде суду, тому що ми зможемо домовитися про списання відсотків, пені та штрафів, і ви закриєте кредит за розумні гроші.

МФО – судова практика!

Ми вивчили судову практику з мікрозаймам! Онлайн-консультація юриста. Ми знаємо вирішення Вашої проблеми з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотний дзвінок чи консультацію юриста.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Оплатил 500 грн. Попросил провести консультацию в мессенджере, потому как не всегда удобно говорить по телефону. В течении двух дней ответили на все интересующие меня вопросы. Остался доволен, рекомендую.

  thumb paskivka
  03.02.2022

  5 star review  Благодарю компанию "Пик" и особенно Алёну Валерьевну за её профессионализм и подход к клиентам! Помогла решить проблемы с кредитами. Очень грамотный юрист!

  thumb Лора
  11.01.2022

  5 star review  Огромное спасибо компании за поддержку и предоставленные услуги. Порекомендовали друзья, теперь рекомендую я! Доверяйте решение своих проблем профессионалам из ЮК "ПИК"! Это того стоит!

  thumb Оксана Ефименко
  11.01.2022

  5 star review  Компания профессионалов. Особенно Виктория. Всё на высшем уровне, оперативно. Не бойтесь, реально закрывают вопросы. Спасибо большое! Рекомендую, если у вас есть проблемы.

  thumb Ярослав Базичев
  08.11.2021

  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн