
Юридична компанія «ПІК»
Мікрозайм – судова практика

Судова практика по мікрозаймам, формується на основі існуючих законодавчих актів, судових рішень та законів, що регламентують договори мікрозаймів. У випадках, коли суддя розглядає судові суперечки щодо мікрозайму, він виходить з того, що договір по мікрозайму є дійсними.
ДЗВОНІТЬ ПРЯМО ЗАРАЗ!
Дізнатися більше та отримати консультацію!
+38 095 150 05 01
+38 097 050 05 01
Судова практика по онлайн займах
Судова практика щодо онлайн позик така, що судді також виходять із принципу судової відповідальності, а саме, що всі сторони мають бути поінформовані про умови кредитування, особливо це стосується боржника. В окремих випадках суддя може ухвалити рішення, що договір недійсний, але в більшості сума боргу значно зменшується. Також, суддя може ухвалити рішення про те, що договір має бути виконаний, але з урахуванням умов, зазначених у судовому рішенні.
За мікрокредитами, як і за всіма іншими кредитами, є дві сторони: боржник та кредитор. Відносини між сторонами регулюються кредитним договором та, у разі невиконання зобов’язань, сторони мають право звернутися до суду.
Рада юридичної компанії “ПІК”
Якщо співробітник МФО каже, що ми заберемо у вас квартиру, машину чи будинок, не варто сприймати це як даність, судова практика з мікрозаймів говорить, що безумовно загроза фінансових втрат є, але вона часто перебільшена в рази.
Що означає досудове стягнення заборгованості до МФО
Досудове стягнення МФО – це страшний сон боржника, звичайно розгул свавілля в МФО в Україні вдалося хоч якось усунути після ухвалення “Закону про колекторів”, але це, як кажуть у народі, не точно. Не можна говорити про порушення закону всіма МФО, але ситуація не дуже змінилася. Дзвінки та терор залишаються головним способом примусу до сплати боргу. Звичайно, більшість МФО продають або передають кредит колекторам, а колекторське свавілля, про це вже можна частіше почути.
Важливо! Якщо МФО використовує незаконні методи стягнення, ви не повинні це терпіти. У боржника також є права і ви можете їх захистити самостійно або за допомогою юриста.
Судова практика за договором мікрозайму
Судова практика у справах із мікрофінансовими організаціями, як кажуть, перейдемо до частковостей. Найчастіші запити, природно, щодо судових процесів з МФО:
- Moneyveo суд
- суд з Швидкопозика
- суди із Швидкогрошi
- суд із СС Лоун
- суд з Кредит Ап
- суд з Є Гроші
Відповідно, можна зробити висновок, що ці компанії і подають до суду здебільшого. Але, як кажуть, “кредитний договір – не вирок”, довести у суді необгрунтованість вимог, помилки нарахування – головне завдання боржника. Просто треба залучати юриста.
Як оскаржити рішення суду про стягнення заборгованості з мікрозаймом
Як оскаржити рішення суду по мікрозайму, якщо на вас все ж таки подали до суду? Так, вам потрібно подати апеляцію. Щоб подати апеляцію, слід зв’язатися з відповідним судом та направити звернення із зазначенням підстав. Під час апеляційного слухання необхідно представляти свою точку зору, вказуючи, яким чином рішення, ухвалене судом першої інстанції, було неправильним. Апеляційний суд ухвалить рішення, що ґрунтується на аргументах, поданих сторонами.
Юридична компанія “ПІК”, ми займаємося боргами. Домогтися компромісу між боржником та кредитором – місія нашої компанії. Ми супроводжуємо як судовий процес, так і досудове врегулювання проблемних кредитів МФО по всій Україні. Можливо вам і не потрібно буде вивчати судову практику з онлайн позик, у вас просто не буде суду, тому що ми зможемо домовитися про списання відсотків, пені та штрафів, і ви закриєте кредит за розумні гроші.