Юридична компанія «ПІК»

Суд по онлайн займу або мікрокредиту

За мікрокредитами, як і за всіма іншими кредитами, є дві сторони: боржник і кредитор. Стосунки між сторонами регулюються кредитним договором, і в разі невиконання зобов’язань, сторони мають право звернутися до суду. Боржника, в разі прострочення, виникає питання. Через який час МФО подає до суду і як захистити свої інтереси?

Розповімо спочатку про легенди і чутки, якими обросла історія про те, як проходить суд з МФО. Можна часто почути, що: “Не плачу по кредиту МФО і мені за це нічого не зробили. Тільки загрожують, а реально в суд не подають”. Так, таке буває. Фінансові компанії або скорочено ФК, а саме вони видають кредити, поділяються на дві категорії. Є компанії, які мають власний відділ стягнення, саме примусового стягнення в судовому порядку і ті, що такого відділу не мають.

ЧИТАТИ ЩЕ: ЯКІ МІКРОЗАЙМИ ПОДАЮТЬ ДО СУДУ

Тому частка правди в таких оповіданнях є, що роблять компанії без відділу стягнення в разі тривалих неплатежів? Звісно продають кредити колекторам, а коли колектори подали в суд за кредитом, про це вже можна частіше почути.

Які МФО подають до суду

Так, однозначно всі хотіли б отримати список МФО, які не подають до суду і не переживати коли їм дзвонить кредитор і каже, що подасть або подав до суду. Знаючи, що це МФО в суд не подає. На жаль такого списку немає, можливо умовний і є, але про гарантувати, що точно ця компанія в суд не подасть, ніхто не може. Повторимо ще раз, у кредитора є право подати в суд на примусове стягнення боргу відразу після порушення боржником умов договору, це право настає на наступний день, а як скоро кредитор скористається ним, залежить від ФК (факторингової компанії).

Якщо борг збільшився

Головне питання у всіх, хто допустив прострочення, у кого виріс борг, чий кредит продали – платити колекторам або чекати суду. Якщо ви задаєте собі таке питання, відповідь проста, якщо можете платити і вважаєте, що вам справедливо нарахували штрафи, пеню та відсотки, звичайно платіть. Так можна позбавитись від тиску, погроз і можливо навіть ганьби перед сусідами і друзями. Якщо вважаєте, що борг несправедливо великий, колектора занадто самовпевнені і хочете щоб справедливість восторжествувала, чекаємо суду або йдемо до суду, якщо він вже неминучий.

ДОКЛАДНІШЕ ДИВІТЬСЯ ТУТ: МІКРОЗАЙМИ СУДОВА ПРАКТИКА УКРАЇНИ

Юридична компанія “ПІК”, ми займаємося боргами. Домогтися компромісу між боржником і кредитором – місія нашої компанії. Ми супроводжуємо як судовий процес, так і досудове врегулювання проблемних кредитів по всій Україні. Можливо ви і не дізнаєтеся, як проходить суд з МФО, у вас його просто не буде, тому що ми можемо домовитися про списання відсотків, пені і штрафів, і ви закриєте кредит за розумні гроші.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить компанию ПИК и юриста Елену. Столкнулся в феврале с внушительной проблемой (долги родственника в 11 МФО с шестизначной суммой только по телу кредитов), обратился за помощью в ПИК. Корректно определили тактику, затем закрыли вопросы последовательно и с минимальными потерями. Сегодня получили справку о закрытии финального 11го кредита. Искренне рекомендую и желаю успехов!

  thumb Роман Городовой
  19.08.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить Олега Секрета за оказанную помощь. Наконец то наша семья освободилась от 2-х кредитов 2008 года. До обращения в компанию "Пик" обращались к нескольким юристам, но профессиональную помощь получили в "Пик". Желаем всех благ! Обязательно будем рекомендовать ваши услуги знакомым.

  thumb Юрий Нижник
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить благодарность юристу ЮК ПИК Егору за грамотную, квалифицированную помощь в моём деле. Благодаря его опыту был достигнут положительный результат. Спасибо!

  thumb Светлана Дорошенко
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить свою огромную благодарность компании ЮК ПИК и особенно Егору и Денису. Благодаря их опыту, высокому профессионализму, терпению и настойчивости они довели до конца и положительно завершили, как мне казалось уже безнадежным, мое дело. Если меня спросят, к какой юридической компании я рекомендовал бы обратиться за помощью - ЮК Пик.

  thumb Vasyl Albul
  25.07.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн