Юридична компанія «ПІК»

БАНК ПОДАВ ДО СУДУ НА БОРЖНИКА

Суди по кредитних боргах є судами, які розглядають та вирішують суперечки, пов’язані з неоплаченими кредитними боргами. Вони розглядають справу виключно з точки зору закону та захисту інтересів кредитора. Також суди розглядають справи, пов’язані із можливістю примусового виконання умов кредитних договорів. У разі несплати кредитного боргу суди можуть виносити рішення, пов’язані із застосуванням штрафів, арештом майна, а також змінювати умови договору.

Деякі позичальники наївно вважають, що проблема з боргами за невиплачені кредити з часом вирішиться сама собою. Однак подібних ситуацій не буває. Давайте розберемося, хто може подати до суду на боржника і що робити в такій ситуації.

ДЗВОНІТЬ ПРЯМО ЗАРАЗ!

Дізнатися більше та отримати консультацію!

+38 095 150 05 01

+38 097 050 05 01

Чи може банк подати до суду на боржника

Банк має право звернутися до суду для стягнення боргу з позичальника відразу після того, як трапилося прострочення по платежах. Таке право у кредитора з’являється відразу після настання прострочення.

Однак фінансові установи зазвичай не квапляться з подачею заяви до суду. Вся справа в тому, що отримання рішення суду – справа тривала. Банк подав до суду на боржника – наступний етап примусового стягнення боргу.

Як показує практика, в середньому у позичальника є близько 3 місяців на сплату боргу, тільки після цього у справі буде розпочато судове провадження.
Якщо справа дійшла до суду, то рішення по ньому, з високою часткою ймовірності, буде прийнято на користь фінансової установи.

До відома! Якщо досвідчений адвокат знайшов в кредитному договорі неточності, це не гарантує позбавлення від зобов’язань за позикою. Найчастіше позичальникові вдається зменшити суму боргу за рахунок скасування штрафів і відсотків за несплату, але тіло кредиту доводиться погашати.

Суд по кредитному боргу

Як тільки кредитор отримує рішення суду про можливість стягнення заборгованості в примусовому порядку, відкривається виконавче провадження. Судова заборгованість – сума боргу, затверджена судом.

Виконавець накладає арешт на все майно боржника, а також на банківські рахунки. З цього моменту всі поточні фінанси на рахунках і нові надходження можуть бути списані в рахунок сплати боргу. Якщо грошей не вистачить, виконавець має право вилучити майно і продати його на торгах в рахунок погашення судової заборгованості.

Рада юридичної компанії “ПІК”

Майно розпродається на торгах за мінімальною ціною, отримати ринкову вартість неможливо. Тому краще не доводити справу до суду і постаратися “домовитися” з фінансовою установою.

Що робити якщо банк подав до суду на боржника

Суди через кредитні борги – наслідок несплати, але не вирок і слід заручитися підтримкою юриста і постаратися мінімізувати втрати. Адвокат постарається вжити заходів, щоб:

не допустити стягнення майна і домогтися для боржника додаткового часу на погашення боргу;
блокувати виконавче провадження і виграти час для вирішення проблеми;
знайти способи погашення боргу.

Вам обов’язково запропонують кілька варіантів вирішення проблеми. Який саме вибрати – залежить від особливостей конкретної справи. Якщо ви зіткнулися з судом по кредитному боргу, зверніться за допомогою до юридичної компанії ПІК. Ми обов’язково знайдемо оптимальне рішення вашої проблеми!

Суд по кредиту!

Оскаржити рішення суду по кредиту! Онлайн консультація юриста. Ми знаємо, рішення вашої проблеми з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовте зворотний дзвінок або консультацію юриста.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Оплатил 500 грн. Попросил провести консультацию в мессенджере, потому как не всегда удобно говорить по телефону. В течении двух дней ответили на все интересующие меня вопросы. Остался доволен, рекомендую.

  thumb paskivka
  03.02.2022

  5 star review  Благодарю компанию "Пик" и особенно Алёну Валерьевну за её профессионализм и подход к клиентам! Помогла решить проблемы с кредитами. Очень грамотный юрист!

  thumb Лора
  11.01.2022

  5 star review  Огромное спасибо компании за поддержку и предоставленные услуги. Порекомендовали друзья, теперь рекомендую я! Доверяйте решение своих проблем профессионалам из ЮК "ПИК"! Это того стоит!

  thumb Оксана Ефименко
  11.01.2022

  5 star review  Компания профессионалов. Особенно Виктория. Всё на высшем уровне, оперативно. Не бойтесь, реально закрывают вопросы. Спасибо большое! Рекомендую, если у вас есть проблемы.

  thumb Ярослав Базичев
  08.11.2021

  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн