Юридична компанія «ПІК»

Чи вдасться застосувати термін давності, щоб зняти арешт з майна

Якщо питання про термін давності арешту на майно розмістити в мережі інтернет, перед вами відкриються десятки статей, прочитавши які, ви дізнаєтеся, що цей термін в Україні становить 3 роки. За цією інформацією люди роблять висновок про те, що з арештованого сьогодні майна через 3 роки арешт знімуть, і ним знову можна буде розпоряджатися. Цей висновок зовсім невірний. Розберемося про що йде мова в описаних вище статтях і в законодавстві нашої країни.

ЧИТАТИ ЩЕ: ТЕРМІН ДАВНОСТІ АРЕШТУ НА МАЙНО

Трирічний термін давності арешту на майно дійсно застосовується, але відбувається це не так, як вважають боржники. Після того, як суд винесе рішення про примусове стягнення боргу, кредитор звертається до виконавчої служби, яка відкриває виконавче провадження. Виконавці мають в розпорядженні декілька варіантів забезпечення виконання судового рішення. Арешт – тільки один з цих варіантів. Тобто, виконавець може не арештувати майно боржника або заарештувати не все його майно. Щоб накласти арешт у нього є 3 роки. У цьому сенсі, термін давності арешту на майно в Україні дійсно існує. Арешт, накладений після 3 років від винесення судового рішення, незаконний і може бути знятий через суд.

ДОКЛАДНІШЕ ДИВІТЬСЯ ТУТ: ТЕРМІН ДАВНОСТІ АРЕШТУ

Якщо арешт накладений протягом цих трьох років, то він законний, і ніякого терміну давності по ньому не існує. Тобто майно арештовується безстроково, до тих пір, поки борг не буде погашений або не буде скасовано рішення суду про його стягнення. Якщо арешт вже накладено, чекати, коли його знімуть автоматично, безглуздо. Потрібно звернутися за допомогою до юристів, які займаються вирішенням проблем боржників, і шукати вирішення проблеми.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить компанию ПИК и юриста Елену. Столкнулся в феврале с внушительной проблемой (долги родственника в 11 МФО с шестизначной суммой только по телу кредитов), обратился за помощью в ПИК. Корректно определили тактику, затем закрыли вопросы последовательно и с минимальными потерями. Сегодня получили справку о закрытии финального 11го кредита. Искренне рекомендую и желаю успехов!

  thumb Роман Городовой
  19.08.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить Олега Секрета за оказанную помощь. Наконец то наша семья освободилась от 2-х кредитов 2008 года. До обращения в компанию "Пик" обращались к нескольким юристам, но профессиональную помощь получили в "Пик". Желаем всех благ! Обязательно будем рекомендовать ваши услуги знакомым.

  thumb Юрий Нижник
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить благодарность юристу ЮК ПИК Егору за грамотную, квалифицированную помощь в моём деле. Благодаря его опыту был достигнут положительный результат. Спасибо!

  thumb Светлана Дорошенко
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить свою огромную благодарность компании ЮК ПИК и особенно Егору и Денису. Благодаря их опыту, высокому профессионализму, терпению и настойчивости они довели до конца и положительно завершили, как мне казалось уже безнадежным, мое дело. Если меня спросят, к какой юридической компании я рекомендовал бы обратиться за помощью - ЮК Пик.

  thumb Vasyl Albul
  25.07.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн