Юридична компанія «ПІК»

РЕЄСТР БОРЖНИКІВ І ШТРАФИ ЗА ПОРУШЕННЯ ПДР

✅ Консультація по реєстру боржників 300 грн.

✅ З’ясування підстав для внесення до реєстру 500 грн.

✅ Виключити дані з реєстру від 2000 грн.

Реєстр боржників зі штрафів не існує, як окрема база, однак особи, які мають таку заборгованість, потрапляють до Єдиного Реєстру Боржників Міністерства Юстиції України.

Частина українців відносяться до штрафів, накладених на них, як чогось несуттєвого і навіть дозволяє собі про них забути. Проте держава впритул займається питанням збирання боргів у країні, а прострочений штраф — це борг.

ДЗВОНІТЬ ПРЯМО ЗАРАЗ!

Дізнатися більше та отримати консультацію!

+38 095 150 05 01

+38 097 050 05 01

Порядок внесення боржників зі штрафів до реєстру

З’ясуємо, як боржники потрапляють до реєстру боржників за штрафами ПДР та якими неприємностями це загрожує. До реєстру боржників штрафи потрапляють так:

 • На сплату штрафу порушнику відводиться 15 днів. Якщо призначення штрафу оспорюється, то 15 днів відраховуються з моменту прийняття рішення з цього питання. Якщо накладення штрафу не заперечено, а гроші на рахунок у казначействі не надійшли, штраф вважається простроченим.
 • Після закінчення терміну сплати дорожня поліція передає штрафи до виконавчої служби.
 • Виконавці відкривають виконавче провадження та заносять відомості про нього до Реєстру виконавчих проваджень України.

Одночасно з відкриттям виконавчого провадження відомості про боржника потрапляють і до Єдиного Реєстру Боржників Міністерства Юстиції України.

До відома! Якщо ви не сплатите штраф за виконавчим провадженням протягом року, його закриють, а саме провадження знищать. Видалити дані з реєстру можна буде лише у судовому порядку.

Єдиний реєстр боржників за несплату штрафу

Проблеми, що виникають у боржників зі штрафів, які потрапили до єдиного реєстру Міністерства Юстиції, можна розділити на дві складові – моральну та обмежувальну.

Єдиний реєстр боржників України відкритий для всіх, хто бажає його переглядати. Для цього достатньо знати лише прізвище та ім’я боржника. Про наявність у вас заборгованості скоро дізнаються друзі, родичі та колеги, що, звісно, ​​неприємно з моральної точки зору.

Внесення до реєстру боржників приносить і більшу неприємність. До покриття боргу, не можна відчужувати майно, оскільки на ньго може бути звернено стягнення. Якщо ви вирішите продати машину або нерухомість, при оформленні угоди буде перевірено реєстр і завершити угоду не вдасться.

Рада юридичної компанії «ПІК»

Сплативши штраф за порушення ПДР, після відкриття виконавчого провадження, перевірте запис у реєстрі боржників. Крім штрафу, вам потрібно сплатити виконавчий збір та витрати виконавця.

Що робити, якщо ви потрапили до реєстру боржників за штраф

Таким чином, штрафи слід сплачувати своєчасно. Якщо вам не чужа забудькуватість, слід періодично перевіряти свою відсутність у реєстрі боржників. Якщо ви потрапили до реєстру без підстав, зверніться за допомогою до юристів, для виключення з реєстру боржників.

Найчастіше видалити запис із реєстру боржників, крім випадків, коли після відкриття провадження минуло понад три роки, можна самостійно. Юридична компанія “ПІК” допоможе видалити дані з реєстру боржників, якщо вам не вдалося впоратися самостійно. Крім того, компанія займається списанням боргів за кредитами, зняттям арештів із нерухомості, автомобіля та банківських рахунків.

Перейдіть за посиланням, щоб перевірити наявність запису в реєстрі боржників самостійно: ПЕРЕВІРИТИ СВОЇ ДАНІ В РЕЄСТРІ БОРЖНИКІВ

Видалити запис у реєстрі боржників.

Реєстр боржників зі штрафів. Онлайн-консультація юриста. Ми знаємо вирішення вашої проблеми з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотній дзвінок або консультацію юриста.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Оплатил 500 грн. Попросил провести консультацию в мессенджере, потому как не всегда удобно говорить по телефону. В течении двух дней ответили на все интересующие меня вопросы. Остался доволен, рекомендую.

  thumb paskivka
  03.02.2022

  5 star review  Благодарю компанию "Пик" и особенно Алёну Валерьевну за её профессионализм и подход к клиентам! Помогла решить проблемы с кредитами. Очень грамотный юрист!

  thumb Лора
  11.01.2022

  5 star review  Огромное спасибо компании за поддержку и предоставленные услуги. Порекомендовали друзья, теперь рекомендую я! Доверяйте решение своих проблем профессионалам из ЮК "ПИК"! Это того стоит!

  thumb Оксана Ефименко
  11.01.2022

  5 star review  Компания профессионалов. Особенно Виктория. Всё на высшем уровне, оперативно. Не бойтесь, реально закрывают вопросы. Спасибо большое! Рекомендую, если у вас есть проблемы.

  thumb Ярослав Базичев
  08.11.2021

  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн