Юридична компанія «ПІК»

ЯК ПРИБРАТИ ЗАПИС В РЕЄСТРІ БОРЖНИКІВ

Прибирати запис з Реєстру Боржників, варіантів у боржника не так багато; якщо ви погоджуєтесь, що стягнення боргу чи штрафу законне, його потрібно сплатити, у разі незгоди, потрібно звернутися до юриста, а можливо і до суду.

Кредитори займаються активним збором заборгованостей, і держава їм активно у цьому допомагає. Арешти майна боржників, блокування рахунків та інші примусові заходи погашення заборгованості стали звичними. Одним із таких заходів є внесення даних до Реєстру боржників. З’ясуємо, що це таке та як прибрати себе з бази боржників.

ДЗВОНІТЬ ПРЯМО ЗАРАЗ!

Дізнатися більше та отримати консультацію!

+38 095 150 05 01

+38 097 050 05 01

Як прибрати з Реєстру боржників

Єдина база даних про всі виконавчі провадження, порушені через наявність у громадян боргів, саме до неї вносять боржників. Розташовується реєстр на сайті Міністерства Юстиції, і він доступний усім охочим. Тобто будь-яка людина, знаючи прізвище та ім’я громадянина чи реєстраційний номер підприємства, може зайти до реєстру та отримати відомості про наявність у них боргів.

До реєстру потрапляють усі, щодо кого порушено виконавче провадження з примусового стягнення боргу, штрафу тощо. Тому, перший крок для того, щоб прибрати боржника з реєстру, з’ясування причини внесення до Реєстру боржників.

До відома! Для того, щоб з’ясувати причини внесення до реєстру, потрібно мати постанову про відкриття виконавчого провадження, там є ідентифікатор та номер. Вся інформація доступна у системі АСІП. Інший варіант – зв’язатися з виконавцем у вашій справі.

Як прибрати запис з Реєстру боржників

Якщо на громадянина накладено штраф, а він його не оскаржив і не заплатив, через 15 днів дані направляються до виконавчої служби, і вона порушує провадження. Рішення суду у цьому випадку не потрібне.

Прибрати з реєстру боржників може лише виконавець після повного погашення боргу або за рішенням суду про те, що виконавче провадження порушено неправомірно. Домогтися такого судового рішення може бути легко чи навпаки складно, багато що залежить від обставин. Якщо ваші права порушені, перед зверненням до суду отримайте консультацію юриста та найміть адвоката.

Рада юридичної компанії “ПІК”

Прибрати з Реєстру боржників не може ніхто крім виконавця, який і вніс дані боржника до реєстру. Внесення до Реєстру боржників рівносильне арешту всього майна, не варто думати, що це нісенітниця і не “страшно”.

Як швидко прибирають із бази боржників

Перейдемо до питання, як швидко прибирають з Реєстру боржників обмеження. Внесення боржника до реєстру та заборона на продаж будь-якого майна мають безпосередній зв’язок. Тобто сам факт внесення до Реєстру боржників означає заборону відчуження. Така заборона накладається як додатковий захід забезпечення виконання боржником своїх зобов’язань.

Щодо термінів, прибрати дані про боржника з реєстру після оплати можна протягом 3 – 5 днів. Для того, щоб бути виключеним із бази даних, необхідно повністю погасити борг та виконавчий збір із витратами. Коли йдеться про отримання рішення суду, що скасовує виконавче провадження, як міру впливу, будуть лише приблизні терміни, це триватиме від кількох місяців до року.

Домогтися такого судового рішення без допомоги юристів складно, здебільшого неможливо. Прибрати запис із Реєстру боржників з виконавчих проваджень вам допоможуть юристи компанії “ПІК”.

Як прибрати себе з Реєстру Боржників?

Як прибрати з реєстру боржників? Онлайн-консультація юриста. Ми знаємо рішення вашої проблеми з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотний дзвінок або консультацію юриста.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Оплатил 500 грн. Попросил провести консультацию в мессенджере, потому как не всегда удобно говорить по телефону. В течении двух дней ответили на все интересующие меня вопросы. Остался доволен, рекомендую.

  thumb paskivka
  03.02.2022

  5 star review  Благодарю компанию "Пик" и особенно Алёну Валерьевну за её профессионализм и подход к клиентам! Помогла решить проблемы с кредитами. Очень грамотный юрист!

  thumb Лора
  11.01.2022

  5 star review  Огромное спасибо компании за поддержку и предоставленные услуги. Порекомендовали друзья, теперь рекомендую я! Доверяйте решение своих проблем профессионалам из ЮК "ПИК"! Это того стоит!

  thumb Оксана Ефименко
  11.01.2022

  5 star review  Компания профессионалов. Особенно Виктория. Всё на высшем уровне, оперативно. Не бойтесь, реально закрывают вопросы. Спасибо большое! Рекомендую, если у вас есть проблемы.

  thumb Ярослав Базичев
  08.11.2021

  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн