Юридична компанія «ПІК»

БОРГИ ПО КРЕДИТАХ БАЗА ДАНИХ

 

✅ Консультація по реєстру боржників 300 грн.

✅ З’ясування підстав внесення в реєстр 500 грн.

✅ Виключити дані з реєстру від 2000 грн.

У цій статті ви можете дізнатися, що таке база боржників. Щоб перевірити, чи є ваші дані в реєстрі самостійно, перейдіть за посиланням внизу нашої публікації. Якщо вам це незручно або не знаєте як це зробити, залиште заявку і ми з вами зв’яжемося.

Раніше неспроможні позичальники одного банку зверталися в інший і отримували нову позику. Обмін списками, в яких вказувалися б боржники по кредитах Україна, на державному рівні, що не вводила. Тепер становище змінилося, і перед видачею позики кредитні організації можуть перевірити позичальника. Дізнаємося, як працює Єдиний реєстр боржників.

ЧИТАТИ ЩЕ: ЧОРНИЙ СПИСОК БОРЖНИКІВ БАНКІВ

Як боржники потрапляють до реєстру, і як користуватися базою даних реєстру

Україна – правова країна і діяти необхідно за законом. В рамках нашої статті, важливі два постулати законодавства:

 1. Якщо кредит узятий, його доведеться оплатити.
 2. Нічиї права не можуть бути обмежені без законних підстав.

Порада юридичної компанії “ПІК”

Випадково, за відсутності прострочень по кредитах, боргів та інших невиконаних грошових зобов’язань потрапити до реєстру боржників неможливо. в протилежному випадку – ви в зоні ризику.

Попадання в Єдиний реєстр боржників обмежує права позичальника. Тому, включення в цю базу даних повинно відбуватися згідно із законом.

З цих причин, базу даних, в якій вказані боржники по кредитах Україна створила на наступних принципах:

 • Розмір кредитної заборгованості, для внесення до реєстру, не встановлено. Самого факту невиплаченого боргу досить.
 • Відносно боргу повинно бути прийнято судове рішення про його примусове стягнення, це рішення повинно надійти до виконавців і, на його підставі, має бути порушено виконавче провадження.

Саму базу даних, де зосереджені боржники по кредитах Україна розмістила на сайті Міністерства юстиції.

Порада юридичної компанії “ПІК”

Єдиний реєстр боржників знаходиться у відкритому доступі. Сподіватися на те, що вам вдасться приховати наявність боргу від нового кредитора, потенційного партнера або роботодавця, марно.

ДОКЛАДНІШЕ ДИВІТЬСЯ ТУТ: ЄДИНА БАЗА БОРЖНИКІВ ЗА КРЕДИТАМИ

Як видалити відомості з реєстру боржників

Потрапивши до реєстру, отримати новий кредит неможливо. Видалити дані з реєстру можна лише погасивши або оскарживши наявність боргу. Знаходження в цій базі небажано, отже, внесені відомості про себе слід видалити.

 

База боржників України.

База кредитних боржників! Онлайн консультація юриста. Ми знаємо, рішення вашої проблеми з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотний дзвінок або консультацію юриста.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить компанию ПИК и юриста Елену. Столкнулся в феврале с внушительной проблемой (долги родственника в 11 МФО с шестизначной суммой только по телу кредитов), обратился за помощью в ПИК. Корректно определили тактику, затем закрыли вопросы последовательно и с минимальными потерями. Сегодня получили справку о закрытии финального 11го кредита. Искренне рекомендую и желаю успехов!

  thumb Роман Городовой
  19.08.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить Олега Секрета за оказанную помощь. Наконец то наша семья освободилась от 2-х кредитов 2008 года. До обращения в компанию "Пик" обращались к нескольким юристам, но профессиональную помощь получили в "Пик". Желаем всех благ! Обязательно будем рекомендовать ваши услуги знакомым.

  thumb Юрий Нижник
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить благодарность юристу ЮК ПИК Егору за грамотную, квалифицированную помощь в моём деле. Благодаря его опыту был достигнут положительный результат. Спасибо!

  thumb Светлана Дорошенко
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить свою огромную благодарность компании ЮК ПИК и особенно Егору и Денису. Благодаря их опыту, высокому профессионализму, терпению и настойчивости они довели до конца и положительно завершили, как мне казалось уже безнадежным, мое дело. Если меня спросят, к какой юридической компании я рекомендовал бы обратиться за помощью - ЮК Пик.

  thumb Vasyl Albul
  25.07.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн