Юридична компанія «ПІК»

БАЗА БОРЖНИКІВ УКРАЇНИ

Єдина база боржників – це система, яка зберігає інформацію про осіб, які подали заявку на кредит, та боржників за кредитами. У цю систему вводяться відомості, пов’язані з платоспроможністю, рейтингом, історією платежів, адресою тощо. цих осіб. Ця інформація служить поліпшення рішень про видачу кредиту, скоринг (оцінку) кредитоспроможності.

Існують різні бази даних боржників: база боржників банків, база боржників мікрозаймів, державна – єдина база боржників, називається – Єдиний Реєстр Боржників.

ДЗВОНІТЬ ПРЯМО ЗАРАЗ!

Дізнатися більше та отримати консультацію!

+38 095 150 05 01

+38 097 050 05 01

База даних боржників

База боржників існує у кожного банку, МФО, колекторської компанії, бюро кредитних історій та держави України. Але інформація та наслідки потрапляння даних до цих баз відрізняється кардинально. У першому випадку, вам не дадуть кредит, внесення до бази Реєстру боржників рівносильне арешту всього майна.

Раніше неспроможні позичальники одного банку, МФО зверталися до іншого та отримували нову позику. Обмін списками, в яких зазначалися б боржники за кредитами, Україна на державному рівні не запроваджувала. Тепер становище змінилося, і перед видачею позики кредитні організації можуть перевірити позичальника у реєстрі.

Важливо! Якщо вас внесли до бази Реєстру боржників, ви не можете продати майно, крім того, вам загрожує його конфіскація.

Єдина база боржників України

База боржників України відкрита і будь-хто може перевірити себе за базою боржників. Україна – правова країна та діяти необхідно за законом.

База даних боржників України складається з десятків тисяч фізичних та юридичних осіб, які не виконали зазначених зобов’язань. Дані, що містяться в цій базі, зручно поділяють на три групи:

 • Особисті дані – це ім’я, прізвище, ІПН, дата народження.
 • Дані, пов’язані з боргами – це інформація про орган, який стягує борг.
 • Дані, пов’язані зі статусом – це інформація про актуальний статус.

Рада юридичної компанії “ПІК”

Випадково, за відсутності прострочок за кредитами, боргів та інших невиконаних грошових зобов’язань потрапити до бази боржників неможливо, інакше – ви у зоні ризику.

База боржників по кредитам

База боржників по кредитах, а точніше внесення даних до бази боржників по кредиту, обмежує права позичальника. Тому включення до цієї бази даних має відбуватися за законом.

З цих причин базу даних, в якій зазначені боржники за кредитами, Україна створила на наступних принципах:

 • Розмір кредитної заборгованості для внесення до бази кредитних боржників не встановлений. Самого факту невиплаченого боргу достатньо.
 • Щодо боргу має бути прийняте судове рішення про його примусове стягнення, це рішення має надійти до виконавців та, на його підставі, має бути порушено виконавче провадження.

Базу заборгованості по кредитах, де зосереджено боржників за кредитами, розміщено на сайті Міністерства юстиції.

Рада юридичної компанії “ПІК”

База даних кредитних боржників перебуває у відкритому доступі. Сподіватися, що вам вдасться приховати наявність боргу від нового кредитора, потенційного партнера чи роботодавця, марно.

Перевірити по базі боржників

Перевірити себе в базі боржників можна двома способами:

 • У першому випадку потрібно зайти на сайт Єдиного Реєстру Боржників, ввести свої дані та отримати інформацію. Якщо ви в базі, у вас відкрито виконавче провадження і борг уже стягується примусово.
 • Другий варіант, необхідно звернутися до Бюро кредитних історій, які стежать за фінансовими зобов’язаннями. Потрібно зареєструватися на сайті установи, авторизуватись та ввести свої персональні дані. Після цього установа перевіряє інформацію, вказану вами, та повідомляє відомості.

Потрапивши до бази боржників, отримати новий кредит неможливо. Видалити дані з бази можна лише сплативши борг за кредитом або оскаржити наявність боргу. Знаходження у основі боржників небажано, отже, внесені відомості себе слід видалити.

База боржників України.

База боржників по кредиту! Онлайн-консультація юриста. Ми знаємо рішення вашої проблеми з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотний дзвінок або консультацію юриста.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Оплатил 500 грн. Попросил провести консультацию в мессенджере, потому как не всегда удобно говорить по телефону. В течении двух дней ответили на все интересующие меня вопросы. Остался доволен, рекомендую.

  thumb paskivka
  03.02.2022

  5 star review  Благодарю компанию "Пик" и особенно Алёну Валерьевну за её профессионализм и подход к клиентам! Помогла решить проблемы с кредитами. Очень грамотный юрист!

  thumb Лора
  11.01.2022

  5 star review  Огромное спасибо компании за поддержку и предоставленные услуги. Порекомендовали друзья, теперь рекомендую я! Доверяйте решение своих проблем профессионалам из ЮК "ПИК"! Это того стоит!

  thumb Оксана Ефименко
  11.01.2022

  5 star review  Компания профессионалов. Особенно Виктория. Всё на высшем уровне, оперативно. Не бойтесь, реально закрывают вопросы. Спасибо большое! Рекомендую, если у вас есть проблемы.

  thumb Ярослав Базичев
  08.11.2021

  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн