Юридична компанія «ПІК»

ПЕРЕВІРКА БОРЖНИКІВ

Як перевірити себе в Реєстрі Боржників, все досить просто, вам потрібен інтернет і смартфон (комп’ютер), на сайті Мін’юсту заходимо в Реєстр боржників, або за прямим посиланням, вводимо дані ПІБ, ІПН і рік народження і все, якщо інформація відсутня, значить вас немає в Реєстрі Боржників.

Якщо запис у Реєстрі Боржників все ж таки є, звертайтеся до юристів, виконавче провадження щодо штрафу, звісно, можна закрити самостійно, коли йдеться про заборгованість по кредиту, без фахівця не обійтися.

ДЗВОНІТЬ ПРЯМО ЗАРАЗ!

Дізнатися більше та отримати консультацію!

+38 095 150 05 01

+38 097 050 05 01

Пошук в Реєстрі Боржників

Інформація про боржників за кредитами представлена ​​у Єдиному Реєстрі Боржників України. Дані перебувають у загальному користуванні, тому будь-кому доступний пошук та перевірка інформації про свої та борги іншого громадянина.

Людина, яка перебуває в реєстрі боржників, потрапляє під низку обмежень:

 • заборона оформлення кредиту;
 • неможливість продати майно, яке потребує реєстрації прав власності.

До відома! Інформація про боржників за кредитом, подана в Єдиному реєстрі, відображає виключно тих громадян, проти яких вже розпочато виконавче провадження.

Пошук боржників по кредитам

Перевірити себе у Реєстрі Боржників – такий запит часто виникає громадян, які мають борги по кредитах. Зазначимо, що списку боржників України або реєстр боржників МФО не існує. Під цим поняттям мають на увазі цілий спектр реєстрів, в яких міститься інформація про кредитну історію фізичної особи або організації. Загальні реєстри проблемних кредиторів проводять приватні бюро кредитних історій. В Україні діють 3 таких бюро:

 • Перше всеукраїнське бюро кредитних історій.
 • Українське бюро кредитних історій
 • Міжнародне бюро кредитних історій

Ці організації будують власні відносини з кредитними установами та діють за власними правилами. Інформація у їхніх реєстрах може бути неповною. Доступ до кредитних історій отримують співробітники кредитних установ, які уклали договір із конкретним бюро. Співробітники фінансових організацій використовують ці відомості під час вирішення питання про видачу кредиту.

Рада юридичної компанії «ПІК»

Якщо приватна особа бажає перевірити чорний список в одному з бюро, йому доступна інформація виключно його кредитного минулого.

Як перевірити Реєстр боржників

Як перевірити себе в Реєстрі Боржників, якщо у вас не краще кредитне минуле, утворився борг і кредитор може ініціювати примусове стягнення. Відповідно, дані про виконавче провадження будуть внесені до Реєстру. Перевірити себе у реєстрі можна самостійно. Потрібно зайти на сайт Мін’юсту та внести на сайті особисті дані:

 • ПІБ
 • ІПН
 • Дата народження

Важливо! Перевірити в Реєстрі боржників наявність власних даних можна самостійно. Якщо ви знайшли себе в реєстрі, потрібно з’ясувати причини внесення до реєстру та вжити заходів для видалення даних.

Як перевірити, чи є я боржником

Щоб не псувати своє кредитне майбутнє, слід уважно вивчати кредитні договори та вчасно вносити платежі. З Єдиного Реєстру Боржників інформація зникає автоматично після сплати боргу.

Як перевірити боржник ти чи ні – існують різні варіанти. Якщо дані виявляються в реєстрах, але людина не має заборгованостей і впевнена, що кредитна історія чиста, необхідно добиватися їх виключення. Доцільно заручитися підтримкою досвідчених юристів. У компанії “ПІК” працюють кваліфіковані фахівці, які надають юридичну допомогу та підтримку на всіх етапах, навіть якщо справа дійде до суду.

Перевірка боржників.

Кредитні боржники! Онлайн консультація юриста. Ми знаємо, рішення вашої проблеми з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотний дзвінок або консультацію юриста.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Оплатил 500 грн. Попросил провести консультацию в мессенджере, потому как не всегда удобно говорить по телефону. В течении двух дней ответили на все интересующие меня вопросы. Остался доволен, рекомендую.

  thumb paskivka
  03.02.2022

  5 star review  Благодарю компанию "Пик" и особенно Алёну Валерьевну за её профессионализм и подход к клиентам! Помогла решить проблемы с кредитами. Очень грамотный юрист!

  thumb Лора
  11.01.2022

  5 star review  Огромное спасибо компании за поддержку и предоставленные услуги. Порекомендовали друзья, теперь рекомендую я! Доверяйте решение своих проблем профессионалам из ЮК "ПИК"! Это того стоит!

  thumb Оксана Ефименко
  11.01.2022

  5 star review  Компания профессионалов. Особенно Виктория. Всё на высшем уровне, оперативно. Не бойтесь, реально закрывают вопросы. Спасибо большое! Рекомендую, если у вас есть проблемы.

  thumb Ярослав Базичев
  08.11.2021

  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн