Юридична компанія «ПІК»

Боржники України

✅ Консультація по реєстру боржників 300 грн.

✅ З’ясування підстав внесення в реєстр 500 грн.

✅ Виключити дані з реєстру від 2000 грн.

У цій статті ви можете дізнатися, як перевірити себе в базі боржників. Щоб перевірити, чи є ваші дані в реєстрі самостійно, перейдіть за посиланням внизу нашої публікації. Якщо вам це незручно або не знаєте як це зробити, залиште заявку і ми з вами зв’яжемося.

Інформація про боржників за кредитами в першу чергу цікавить співробітників фінансових організацій. Випадки, коли боржник звертається за кредитом в інший банк або мікрофінансову організацію, не рідкість. Зустрічаються і випадки шахрайства, коли позичальник прагне взяти кілька кредитів, не плануючи розраховуватися.

При видачі позики, фінансові організації перевіряють кредитну історію потенційних позичальників. Іноді її перевіряють контрагенти, роботодавці та інші зацікавлені особи. Часто громадяни хочуть з’ясувати власну історію. З’ясуємо, як подивитися боржників за кредитами.

ЧИТАТИ ЩЕ: ЧОРНИЙ СПИСОК БОРЖНИКІВ БАНКІВ

Способи з’ясування наявності прострочених боргів

До недавнього часу єдиним способом з’ясування кредитної історії було звернення в приватні бюро. В Україні діють 3 таких бюро:

 1. Перше всеукраїнське бюро кредитних історій.
 2. Українське бюро кредитних історій.
 3. Міжнародне бюро кредитних історій.

Ці організації будують власні відносини з кредитними установами і діють за власними правилами. Інформація у їхніх реєстрах може бути неповною. Доступ до кредитних історій отримують співробітники кредитних установ, які уклали договір з конкретним бюро. Співробітники фінансових організацій використовують ці відомості при вирішенні питання про видачу кредиту.

Порада юридичної компанії “ПІК”

“Якщо ви плануєте взяти кредит, але боїтеся відмови та замислюєтеся про те, як перевірити себе у списку боржників, доведеться звертатися із запитом до бюро кредитних історій”.

Часто доводиться відправляти письмовий запит і чекати відповіді. Отримати відомості про кредитну історію людини інший громадянин не може. Тому заява має містити персональну інформацію, що дозволяє ідентифікувати автора запиту.

Плюси та мінуси держ. реєстру боржників

З 2017 року діє Єдиний реєстр боржників України. Він створений Міністерством Юстиції країни та інформація перебуває у загальному користуванні. Будь-хто може отримати інформацію про наявність або відсутність себе або іншої людини в реєстрі вільно.

Однак до цього реєстру включаються тільки ті боржники, щодо яких вже відкрито виконавче провадження. Дані потрапляють до реєстру одночасно з відкриттям провадження виконавцем.

Порада юридичної компанії “ПІК”

“Врахуйте: якщо позичальник не виплачує кредити, але рішення про примусове стягнення боргу ще не прийнято, відомостей про нього в Єдиному реєстрі боржників ви не знайдете”.

ДОКЛАДНІШЕ ДИВІТЬСЯ ТУТ: ЯК ПОДИВИТИСЯ БОРЖНИКІВ ЗА КРЕДИТАМИ

Як зберегти кредитну історію «чистою», і що робити, якщо включення до реєстрів сталося помилково

Інформація про боржників за кредитами використовується для перевірки контрагентів і позичальників. Людина або організація, що включені до Єдиного реєстру боржників, не тільки не зможуть отримати позику, їм відмовлять у спробі продажу майна, яке потребує реєстрації прав власності.

Важливо! Основний спосіб збереження «чистої» кредитної історії – уважне вивчення кредитних договорів і своєчасне внесення платежів. З Єдиного реєстру боржників відомості виключаються після погашення боргу.

Якщо відомості про громадянина потрапили до реєстрів помилково або внесені туди незаконно, доведеться добиватися їх виключення. Можливо, доведеться звертатися до суду. Юридична компанія ПІК захищає права позичальників і може, в цьому випадку, допомогти.

Перевірка боржників.

Кредитні боржники! Онлайн консультація юриста. Ми знаємо, рішення вашої проблеми з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотний дзвінок або консультацію юриста.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить компанию ПИК и юриста Елену. Столкнулся в феврале с внушительной проблемой (долги родственника в 11 МФО с шестизначной суммой только по телу кредитов), обратился за помощью в ПИК. Корректно определили тактику, затем закрыли вопросы последовательно и с минимальными потерями. Сегодня получили справку о закрытии финального 11го кредита. Искренне рекомендую и желаю успехов!

  thumb Роман Городовой
  19.08.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить Олега Секрета за оказанную помощь. Наконец то наша семья освободилась от 2-х кредитов 2008 года. До обращения в компанию "Пик" обращались к нескольким юристам, но профессиональную помощь получили в "Пик". Желаем всех благ! Обязательно будем рекомендовать ваши услуги знакомым.

  thumb Юрий Нижник
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить благодарность юристу ЮК ПИК Егору за грамотную, квалифицированную помощь в моём деле. Благодаря его опыту был достигнут положительный результат. Спасибо!

  thumb Светлана Дорошенко
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить свою огромную благодарность компании ЮК ПИК и особенно Егору и Денису. Благодаря их опыту, высокому профессионализму, терпению и настойчивости они довели до конца и положительно завершили, как мне казалось уже безнадежным, мое дело. Если меня спросят, к какой юридической компании я рекомендовал бы обратиться за помощью - ЮК Пик.

  thumb Vasyl Albul
  25.07.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн