Юридична компанія «ПІК»

Єдиний сайт боржників

 

Сайт боржників Україна назвала єдиним реєстром і розмістила його у відкритому доступі. Тобто, будь-хто, якщо забажає дізнатися інформацію про наявність у вас боргових проблем, може легко і швидко отримати ці відомості.

Розташований єдиний реєстр на сайті Міністерства Юстиції України та доступний в будь-який час. Працює сайт боржників за кредитами по прізвищу та імені громадянина, досить ввести ці дані, і ви отримаєте повний список. Залишиться вибрати особу, яка вас цікавить.

Відомості про боржника потрапляють на офіційний сайт боржників за кредитами одночасно з відкриттям виконавчого провадження. Тобто там містяться не всі боржники, а тільки ті з них, відносно кого є офіційне рішення про примусове стягнення боргу.

З моменту внесення до Єдиного реєстру боржників, громадянин позбавляється можливості відчужувати майно, право власності на яке вимагає державної реєстрації. Відомості про наявність боргів перешкоджають отриманню нових кредитів. Крім того, ці дані можуть викликати проблеми при пошуку контрагентів, влаштуванні на роботу і в інших ситуаціях.

Як не потрапити в реєстр

Найпростіший спосіб не опинитися в реєстрі боржників – своєчасно оплачувати кредити і штрафи. Якщо ви не можете здійснювати платежі вчасно, вам потрібна юридична допомога.

Відкрите виконавче провадження означає арешт ваших рахунків і майна. Надалі гроші з рахунків спишуть, а майно почнуть продавати. Потрібно не допустити відкриття виконавчого провадження.

Досвідчений кредитний адвокат зуміє відтягнути цей процес. За цей час ви маєте знайти можливість погашення позики.

 Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Оплатил 500 грн. Попросил провести консультацию в мессенджере, потому как не всегда удобно говорить по телефону. В течении двух дней ответили на все интересующие меня вопросы. Остался доволен, рекомендую.

  thumb paskivka
  03.02.2022

  5 star review  Благодарю компанию "Пик" и особенно Алёну Валерьевну за её профессионализм и подход к клиентам! Помогла решить проблемы с кредитами. Очень грамотный юрист!

  thumb Лора
  11.01.2022

  5 star review  Огромное спасибо компании за поддержку и предоставленные услуги. Порекомендовали друзья, теперь рекомендую я! Доверяйте решение своих проблем профессионалам из ЮК "ПИК"! Это того стоит!

  thumb Оксана Ефименко
  11.01.2022

  5 star review  Компания профессионалов. Особенно Виктория. Всё на высшем уровне, оперативно. Не бойтесь, реально закрывают вопросы. Спасибо большое! Рекомендую, если у вас есть проблемы.

  thumb Ярослав Базичев
  08.11.2021

  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн