Юридична компанія «ПІК»

ЄДИНИЙ РЕЄСТР БОРЖНИКІВ ПО КРЕДИТАМ БЕЗКОШТОВНО

Реєстр боржників по кредитам – це єдина державна система, де міститься інформація про осіб, які мають заборгованості перед кредитними організаціями.

Наявність реєстру дозволяє кредиторам знизити ризики та швидко приймати рішення щодо потенційного позичальника, дисциплінувати самих позичальників.

ДЗВОНІТЬ ПРЯМО ЗАРАЗ!

Дізнатися більше та отримати консультацію!

+38 095 150 05 01

+38 097 050 05 01

Реєстр кредитних боржників

До реєстру боржників за кредитами потрапляють громадяни, щодо яких відкрито виконавче провадження зі стягнення боргу.

У реєстрі міститься така інформація про боржника:

 • ПІБ, дата народження. Якщо заборгованість стосується організації, вказуються особи, які мають понад 10% частки підприємства.
 • Ідентифікаційний номер.
 • Номер виконавчого провадження та дані про виконавця.

До відома! У єдиний реєстр боржників за кредитами потрапляють далеко ще не всі боржники, лише ті, хто має відкрите виконавче провадження.

Боржники банків України

Громадяни, які потрапили до реєстру боржників банків, у майбутньому не зможуть отримати кредит.

Очистити кредитну історію та прибрати свої дані з чорного списку можна кількома способами:

 • якщо стягувач подає заяву про повернення виконавчого документа;
 • при скасуванні виконавчого документа;
 • якщо позичальник повністю сплатить борги.

Рада юридичної компанії «ПІК»

Наявність судових позовів не гарантує того, що через деякий час дані про боржника знову не потраплять до єдиного реєстру банківських боржників. Повне погашення боргу очистить історію позичальника.

Єдиний реєстр боржників по кредитам

Людина, яка потрапила до Реєстру Боржників України за кредитами, навряд чи може розраховувати на отримання позик на вигідних умовах. Навіть якщо якась організація дасть у позику, процентна ставка буде вкрай висока. Вважається, що наявність єдиного державного реєстру знизить ризики неповернення кредитів для фінансових організацій, що в майбутньому позитивно позначиться на процентних ставках за позиками.

Щоб не потрапити до реєстру боржників, треба вчасно закривати борги. Якщо виникають труднощі, зверніться за консультацією до досвідчених юристів компанії “ПІК”. Ми вирішимо проблеми із боргами!

Як видалити себе з реєстру боржників?

Видалення з реєстру боржників за кредитами. Онлайн-консультація юриста. Ми знаємо, вирішення вашої проблеми з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотній дзвінок або консультацію юриста.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Оплатил 500 грн. Попросил провести консультацию в мессенджере, потому как не всегда удобно говорить по телефону. В течении двух дней ответили на все интересующие меня вопросы. Остался доволен, рекомендую.

  thumb paskivka
  03.02.2022

  5 star review  Благодарю компанию "Пик" и особенно Алёну Валерьевну за её профессионализм и подход к клиентам! Помогла решить проблемы с кредитами. Очень грамотный юрист!

  thumb Лора
  11.01.2022

  5 star review  Огромное спасибо компании за поддержку и предоставленные услуги. Порекомендовали друзья, теперь рекомендую я! Доверяйте решение своих проблем профессионалам из ЮК "ПИК"! Это того стоит!

  thumb Оксана Ефименко
  11.01.2022

  5 star review  Компания профессионалов. Особенно Виктория. Всё на высшем уровне, оперативно. Не бойтесь, реально закрывают вопросы. Спасибо большое! Рекомендую, если у вас есть проблемы.

  thumb Ярослав Базичев
  08.11.2021

  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн