Юридична компанія «ПІК»

Відкритий реєстр боржників

Что такое реестр должников по кредитам

У цій статті ви можете дізнатися, що таке реєстр боржників. Щоб перевірити, чи є ваші дані в реєстрі самостійно, перейдіть за посиланням внизу нашої публікації. Якщо вам це незручно або не знаєте як це зробити, залиште заявку і ми з вами зв’яжемося.

Реєстр боржників за кредитами Україна створила за умовами угоди про асоціацію з Європейським Союзом. Пізніше вимогу про складання такого реєстру стало і частиною договору про співпрацю з МВФ. Закон про створення такого реєстру було підписано президентом у березні 2018 року. Вважається, що створення бази даних проблемних позичальників призведе до зниження, кількості ризикових кредитів і оздоровить банківську систему країни.

З’ясуємо, що являє собою реєстр боржників, і чим загрожує попадання в нього позичальникам.

Відомості, що потрапляють до реєстру боржників

На березень 2018 року більше половини кредитів, наданих українськими банками, були проблемними. Саме для поліпшення становища банківської системи і був введений реєстр боржників. Особи, що потрапили в цей реєстр, фактично, не можуть брати нові позики.

До введення єдиного реєстру, інформацію про проблемних позичальників збирали приватні бюро, які займаються кредитними історіями, але вони не мали всеохоплюючої бази даних.

База боржників доступний в інтернеті на сайті Міністерства Юстиції України. Щоб з’ясувати наявність у людини або організації неоплачених кредитних зобов’язань, достатньо ввести в форму, запропоновану сайтом, його прізвище, ім’я та ІПН, або найменування організації та її ідентифікаційний код. Відомості будуть отримані негайно і людині, яка має такі проблеми, відмовляють у кредиті.

Що потрібно для виключення з реєстру

Інформація про заборгованість зберігається в реєстрі безстроково, і виключається з нього за такими обставинами:

по виконавчому провадженню сам стягувач подає заяву про повернення виконавчого документа;

 • кредитор відмовляється залишати за собою нереалізоване майно;
 • було отримано рішення суду про скасування виконавчого документа;
 • кредит погашається боржником.

Теоретично можливо потрапляння до реєстру осіб і компаній проблемної заборгованості не мають. Якщо у вас виникла така чи інша проблема, пов’язана з реєстром боржників, краще звернутися за допомогою до юристів.

Перевірити свої дані у РЕЄСТРІ БОРЖНИКІВ

✅ З’ясування підстав внесення в реєстр 500 грн.

✅ Виключити дані з реєстру від 2000 грн.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Оплатил 500 грн. Попросил провести консультацию в мессенджере, потому как не всегда удобно говорить по телефону. В течении двух дней ответили на все интересующие меня вопросы. Остался доволен, рекомендую.

  thumb paskivka
  03.02.2022

  5 star review  Благодарю компанию "Пик" и особенно Алёну Валерьевну за её профессионализм и подход к клиентам! Помогла решить проблемы с кредитами. Очень грамотный юрист!

  thumb Лора
  11.01.2022

  5 star review  Огромное спасибо компании за поддержку и предоставленные услуги. Порекомендовали друзья, теперь рекомендую я! Доверяйте решение своих проблем профессионалам из ЮК "ПИК"! Это того стоит!

  thumb Оксана Ефименко
  11.01.2022

  5 star review  Компания профессионалов. Особенно Виктория. Всё на высшем уровне, оперативно. Не бойтесь, реально закрывают вопросы. Спасибо большое! Рекомендую, если у вас есть проблемы.

  thumb Ярослав Базичев
  08.11.2021

  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн