Юридична компанія «ПІК»

ЄДИНИЙ РЕЄСТР БОРЖНИКІВ УКРАЇНИ

Что такое реестр должников по кредитам

Реєстр Боржників України, до цього реєстру вноситься інформація про боржників, щодо яких вже відкрито виконавче провадження. Реєстр замінив і скасував дії виконавця щодо арешту майна боржників.

До того як Єдиний Державний Реєстр Боржників України був створений, виконавець, щоб заарештувати рухоме або нерухоме майно боржника, повинен був винести відповідну постанову, зайти до потрібного реєстру і накласти арешт. Зараз у системі АСВП, боржник вноситься до Реєстру автоматично, щойно виконавче провадження відкрито.

ДЗВОНІТЬ ПРЯМО ЗАРАЗ!

Дізнатися більше та отримати консультацію!

+38 095 150 05 01

+38 097 050 05 01

Державний Реєстр Боржників України

Сьогодні в Україні, більше половини кредитів, наданих українськими банками, стали проблемними. Саме для поліпшення становища банківської системи і було створено Реєстр Боржників. Особи, які потрапили до цього реєстру, фактично, не можуть брати нові позики, а майно боржників заарештовано.

До введення Реєстру Боржників України, інформацію про проблемних позичальників збирали приватні бюро, що займаються кредитними історіями, але вони не мали всеохоплюючої бази даних. Бюро, як і раніше, існують, але вони не мають жодного відношення до Реєстру Боржників України і дані до реєстру не вносять.

До відома! До відкритого Реєстру Боржників України вносяться всі боржники за кредитами, штрафами, аліментами тощо. Усі українці, щодо яких уже відкрито виконавче провадження.

Єдиний Реєстр Боржників Міністерства Юстиції України

Реєстр Боржників в Україні доступний в інтернеті на сайті Міністерства Юстиції. Щоб з’ясувати наявність у людини або організації неоплачених кредитних зобов’язань, достатньо ввести у форму, запропоновану сайтом, її прізвище, ім’я та ІПН, або найменування організації та її ідентифікаційний код. Відомості будуть отримані негайно, і тим, хто має такі проблеми, у кредиті відмовлять.

Інформація про заборгованість зберігається в реєстрі безстроково, і виключається з нього за такими обставинами:

 • за виконавчим провадженням, сам стягувач подає заяву про повернення виконавчого документа;
 • кредитор відмовляється залишати за собою нереалізоване майно;
 • було отримано рішення суду про скасування виконавчого документа;
 • борг погашається боржником.

Теоретично можливе потрапляння до Єдиного Реєстру Боржників Міністерства Юстиції України осіб і компаній, які проблемної заборгованості не мають. Якщо у вас виникла така чи інша проблема, пов’язана з Реєстром Боржників, краще звернутися за допомогою до юристів компанії “ПІК”.

Єдиний Реєстр Боржників України.

Міністерство Юстиції України Єдиний Реєстр Боржників. Онлайн-консультація юриста. Ми знаємо рішення вашої проблеми з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотний дзвінок або консультацію юриста.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Оплатил 500 грн. Попросил провести консультацию в мессенджере, потому как не всегда удобно говорить по телефону. В течении двух дней ответили на все интересующие меня вопросы. Остался доволен, рекомендую.

  thumb paskivka
  03.02.2022

  5 star review  Благодарю компанию "Пик" и особенно Алёну Валерьевну за её профессионализм и подход к клиентам! Помогла решить проблемы с кредитами. Очень грамотный юрист!

  thumb Лора
  11.01.2022

  5 star review  Огромное спасибо компании за поддержку и предоставленные услуги. Порекомендовали друзья, теперь рекомендую я! Доверяйте решение своих проблем профессионалам из ЮК "ПИК"! Это того стоит!

  thumb Оксана Ефименко
  11.01.2022

  5 star review  Компания профессионалов. Особенно Виктория. Всё на высшем уровне, оперативно. Не бойтесь, реально закрывают вопросы. Спасибо большое! Рекомендую, если у вас есть проблемы.

  thumb Ярослав Базичев
  08.11.2021

  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн