Юридична компанія «ПІК»

Чорний список боржників за кредитами в Україні

Інтерес до кредитних історій потенційних позичальників і контрагентів зрозумілий. Людина або організація, які допускали раніше невиконання договірних зобов’язань, як мінімум викликають насторожене ставлення. Цікавить благонадійність найманих працівників і роботодавців. З’ясуємо, що таке чорний список неплатників кредитів, і як отримати з нього відомості.

Обмовимося, що саме це поняття не є юридичним, а вживається на побутовому рівні спілкування. Насправді, чорний список неплатників по кредитах — це один з реєстрів, в яких міститься інформація про кредитні історії українських громадян. Видів таких реєстрів кілька. Кожна кредитно-фінансова організація дбайливо зберігає відомості про своїх колишніх клієнтів і обов’язково звертається до них, при зверненні за новою позикою.

Для обміну такою інформацією між фінансовими організаціями створені бюро кредитних історій. Це приватні організації, що надають наявні в них відомості за плату. Рівень взаємодії з кожною організацією, що видає позики, у цих бюро різний. Відповідно, реєстри можуть бути неповними. Отримати відомості з реєстрів таких бюро безперешкодно можуть тільки співробітники організацій, що мають договір на надання таких послуг. Приватні особи можуть отримати тільки відомості про себе за особистою заявою.

З 2017 року чорний список неплатників кредитів Україна зробила загальнодоступним. Називається цей документ «Єдиний реєстр боржників». Правда, містяться в ньому відомості тільки про тих позичальників, стосовно яких вже відкрито виконавче провадження для примусового стягнення боргу.

Попадання в чорні списки неплатників робить отримання кредитів недоступним. При внесенні до єдиного реєстру боржників, крім цього, неплатник позбавляється можливості відчуження майна, яке потребує реєстрації права власності. Помилкове або незаконне внесення у такі реєстри може створювати громадянам і організаціям серйозні проблеми. Виключення з реєстрів потребує юридичної допомоги. Зверніться в компанію ПІК, там захищають права позичальників і знають, що робити.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Оплатил 500 грн. Попросил провести консультацию в мессенджере, потому как не всегда удобно говорить по телефону. В течении двух дней ответили на все интересующие меня вопросы. Остался доволен, рекомендую.

  thumb paskivka
  03.02.2022

  5 star review  Благодарю компанию "Пик" и особенно Алёну Валерьевну за её профессионализм и подход к клиентам! Помогла решить проблемы с кредитами. Очень грамотный юрист!

  thumb Лора
  11.01.2022

  5 star review  Огромное спасибо компании за поддержку и предоставленные услуги. Порекомендовали друзья, теперь рекомендую я! Доверяйте решение своих проблем профессионалам из ЮК "ПИК"! Это того стоит!

  thumb Оксана Ефименко
  11.01.2022

  5 star review  Компания профессионалов. Особенно Виктория. Всё на высшем уровне, оперативно. Не бойтесь, реально закрывают вопросы. Спасибо большое! Рекомендую, если у вас есть проблемы.

  thumb Ярослав Базичев
  08.11.2021

  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн