Юридична компанія «ПІК»

ЧОРНИЙ СПИСОК БОРЖНИКІВ

 

✅ Консультація по реєстру боржників 300 грн.

✅ З’ясування підстав внесення в реєстр 500 грн.

✅ Виключити дані з реєстру від 2000 грн.

У цій статті ви можете дізнатися, що таке чорний список боржників. Щоб перевірити, чи є ваші дані в реєстрі самостійно, перейдіть за посиланням внизу нашої публікації. Якщо вам це незручно або не знаєте як це зробити, залиште заявку і ми з вами зв’яжемося.

Чорні списки банків подивитися хочуть багато хто, у першу чергу це стосується співробітників кредитних організацій. Ніхто не хоче позичати гроші людям, які вже мали проблеми з поверненням боргів.

Крім того, інтерес до цієї інформації проявляють контрагенти в комерційних угодах, роботодавці, при найму на роботу та безліч зацікавлених осіб. З’ясуємо, що це за список, які наслідки викликає внесення до нього і, що робити для видалення з цього списку.

Що таке “чорний список” боржників

Відразу скажемо, що чорний список боржників банків України — це широко поширений в розмовній мові штамп, не є юридичним поняттям. Під цим найменуванням ховаються різні реєстри, за якими можна дізнатися кредитну історію людини або організації:

 • Якщо кредити вже брались і поверталися своєчасно, кредитна історія вважається «чистою».
 • Ті, хто кредитів поки не отримував, підлягають додатковій перевірці.
 • Ті, у кого виникали проблеми зі сплатою боргу, викликають недовіру.

До відома! Чорний список боржників банків веде кожна фінансова організація за своїм клієнтам. Загальні реєстри проблемних позичальників ведуть приватні бюро кредитних історій.

Правила їх роботи і взаємини з кредитними організаціями у кожного бюро власні. Тому реєстри таких бюро можуть бути неповними. Інформацію можна отримати за плату. Вона доступна тільки співробітникам кредитних установ, які мають договір з конкретним бюро.

Порада юридичної компанії “ПІК”

Якщо ви, як приватна особа, захочете отримати інформацію в бюро кредитних історій. то вам нададуть тільки ті відомості, які стосуються особисто вас.

При зверненні в бюро слід надати персональні дані, за якими можна надійно ідентифікувати заявника.

Як виключити дані з “чорного списку”

Єдиний реєстр боржників України веде Міністерство Юстиції. В нього вноситься інформація про позичальників, стосовно яких відкрито виконавче провадження. Інформація знаходиться у відкритому доступі в інтернеті. Отримати інформацію може кожен бажаючий.

Попадання в чорні списки боржників перешкоджає отриманню позик, а іноді і продажу майна, право власності, на яке підлягає реєстрації.

Порада юридичної компанії “ПІК”

Для виключення з єдиного реєстру боржників, потрібно погасити борг. Вилучення з реєстрів відомостей, внесених туди помилково, доводиться домагатися через суд.

За наявності таких проблем, зверніться в юридичну компанію ПІК, вам допоможуть.

 

Чорний список боржників.

Чорний список неплатників кредитів! Онлайн консультація юриста. Ми знаємо, рішення вашої проблеми з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотний дзвінок або консультацію юриста.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Оплатил 500 грн. Попросил провести консультацию в мессенджере, потому как не всегда удобно говорить по телефону. В течении двух дней ответили на все интересующие меня вопросы. Остался доволен, рекомендую.

  thumb paskivka
  03.02.2022

  5 star review  Благодарю компанию "Пик" и особенно Алёну Валерьевну за её профессионализм и подход к клиентам! Помогла решить проблемы с кредитами. Очень грамотный юрист!

  thumb Лора
  11.01.2022

  5 star review  Огромное спасибо компании за поддержку и предоставленные услуги. Порекомендовали друзья, теперь рекомендую я! Доверяйте решение своих проблем профессионалам из ЮК "ПИК"! Это того стоит!

  thumb Оксана Ефименко
  11.01.2022

  5 star review  Компания профессионалов. Особенно Виктория. Всё на высшем уровне, оперативно. Не бойтесь, реально закрывают вопросы. Спасибо большое! Рекомендую, если у вас есть проблемы.

  thumb Ярослав Базичев
  08.11.2021

  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн