Юридична компанія «ПІК»

СПИСОК БОРЖНИКІВ

Список боржників по кредитах відсутній як такий, певна подоба списку боржників звісно є у банку, МФО або колекторів, але побачити його може тільки співробітник фінансової установи.

Інтерес до інформації про боржників виявляють контрагенти в комерційних угодах, роботодавці, під час наймання на роботу, і безліч зацікавлених. З’ясуємо, що за чорний список по кредитами існує, які наслідки спричиняє внесення до нього і що робити для видалення з цього списку.

ДЗВОНІТЬ ПРЯМО ЗАРАЗ!

Дізнатися більше та отримати консультацію!

+38 095 150 05 01

+38 097 050 05 01

Чорний список боржників

Відразу скажемо, що чорний список боржників по кредитам – це широко розповсюджений у розмовній мові штамп, який не є юридичним поняттям. Під цим найменуванням ховаються різні реєстри, за якими можна дізнатися кредитну історію людини або організації:

 • Якщо кредити вже брали і повертали своєчасно, кредитна історія вважається “чистою”.
 • Ті, хто кредитів поки що не отримував, підлягають додатковій перевірці.
 • Ті, у кого виникали проблеми зі сплатою боргу, викликають недовіру.

Правила їхньої роботи та взаємовідносини з кредитними організаціями в кожного бюро власні. Тому списки таких бюро можуть бути неповними. Інформацію можна отримати за плату. Вона доступна тільки співробітникам кредитних установ, які мають договір з конкретним бюро.

При зверненні до бюро слід надати персональні дані, за якими можна надійно ідентифікувати заявника

До відома! Чорний список боржників по кредитах веде кожна фінансова організація щодо своїх клієнтів. Загальні реєстри проблемних позичальників ведуть приватні бюро кредитних історій.

Єдиний список боржників

Єдиний список боржників є і у Міністерства Юстиції, точніше це реєстр, до якого вносять боржника відразу в момент відкриття виконавчого провадження щодо стягнення.

Мін’юст список боржників не надає, а подивитися інформацію можна тільки за окремою фізичною або юридичною особою. Зробивши запит на сайті реєстру, система здійснить пошук, і якщо запис у реєстрі є, значить, виконавче провадження щодо вас порушено.

Рада юридичної компанії “ПІК”

Список боржників Мін’юсту відкритий для користування без реєстрації, якщо у вас є проблеми з боргами, слід перевірити себе в реєстрі.

Чорний список неплатників кредитів

Чорний список боржників існує в тому чи іншому вигляді. Єдиний реєстр боржників України веде Міністерство Юстиції. До нього вноситься інформація про позичальників, щодо яких відкрито виконавче провадження. Інформація перебуває у відкритому доступі в інтернеті. Отримати відомості може будь-хто охочий.

Потрапляння в чорні списки боржників Бюро кредитних історій перешкоджає отриманню позик, а іноді діловій репутації.

Виключення з реєстрів і списків кредитних боржників, внесених туди, іноді доводиться домагатися через суд. Вирішити проблему з боргом, арештом і внесенням до списку боржників вам допоможуть юристи компанії “ПІК”.

Чорний список боржників.

Чорний список неплатників кредитів! Список боржників по кредитах. Онлайн-консультація юриста. Ми знаємо рішення вашої проблеми з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотний дзвінок або консультацію юриста.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Оплатил 500 грн. Попросил провести консультацию в мессенджере, потому как не всегда удобно говорить по телефону. В течении двух дней ответили на все интересующие меня вопросы. Остался доволен, рекомендую.

  thumb paskivka
  03.02.2022

  5 star review  Благодарю компанию "Пик" и особенно Алёну Валерьевну за её профессионализм и подход к клиентам! Помогла решить проблемы с кредитами. Очень грамотный юрист!

  thumb Лора
  11.01.2022

  5 star review  Огромное спасибо компании за поддержку и предоставленные услуги. Порекомендовали друзья, теперь рекомендую я! Доверяйте решение своих проблем профессионалам из ЮК "ПИК"! Это того стоит!

  thumb Оксана Ефименко
  11.01.2022

  5 star review  Компания профессионалов. Особенно Виктория. Всё на высшем уровне, оперативно. Не бойтесь, реально закрывают вопросы. Спасибо большое! Рекомендую, если у вас есть проблемы.

  thumb Ярослав Базичев
  08.11.2021

  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн