Юридична компанія «ПІК»

БАЗА ДАНИХ БОРЖНИКІВ ЗА КРЕДИТАМИ

База даних кредитних боржників, як її знайти, які бази боржників існують і що буде, якщо вас внесли в базу.

Наявністю чи відсутністю боргів в українських громадян цікавляться не лише вони самі. За наявності серйозних заборгованостей неможливо взяти кредит, складно знайти контрагентів для бізнесу і влаштуватися на роботу.

ДЗВОНІТЬ ПРЯМО ЗАРАЗ!

Дізнатися більше та отримати консультацію!

+38 095 150 05 01

+38 097 050 05 01

Бази кредитних боржників

Рішення про стягнення боргу у примусовому порядку нерідко приймають без позичальника. Тому варто періодично перевіряти себе на наявність боргів. Кредитним установам завжди цікава благонадійність потенційного позичальника.

Тож у країні діють кілька бюро кредитних історій. Це приватні компанії, які збирають та надають інформацію на комерційній основі. Проблема в тому, що баз таких бюро не існує, а самі вони отримують інформацію тільки від тих фінансових організацій, з якими у них укладено договір.

До відома! Повна база боржників за кредитом відсутня у будь-якого бюро кредитних історій. Отримати інформацію у таких бюро можна лише за гроші. Сам процес надання відомостей є досить складним.

Кредитна база боржників

З цих причин на сайті Міністерства Юстиції було створено некомерційну базу кредитних боржників України. Називається вона: “Єдиний Реєстр Боржників”. Доступ до цієї бази є вільним. Кожен може увійти до неї через інтернет та, за наявності мінімальних відомостей, перевірити будь-якого громадянина чи компанію на наявність боргів.

Відомості про боржників вносяться до бази одночасно з відкриттям виконавчого провадження. Кредитор спочатку має отримати рішення суду про примусове стягнення боргу або виконавчий напис нотаріуса. Після цього він звертається до виконавчої служби. Тільки після відкриття службою провадження відомості про проблемного позичальника потрапляють до Єдиного Реєстру Боржників.

Рада юридичної компанії «ПІК»

Відомості про осіб, які не виплачують кредити, якщо виконавче провадження ще не відкрито, до Реєстру не вносяться. Але це не свідчить, що завтра ситуація не зміниться.

Боржники за кредитами: база даних України

Наявність відомостей про вас у базі даних боржників за кредитами (ЕРДУ) несе багато проблем і приносить безліч неприємностей. Тому відомості з реєстру потрібно видалити у найкоротші терміни. З цим реєстром обов’язково звіряються нотаріуси та державні органи під час переоформлення прав власності на цінне майно. Якщо продавець включений до Єдиного Реєстру Боржників, угоду щодо відчуження майна зареєстровано не буде.

Якщо ви внесені до баз даних боржників за кредитом помилково, зверніться за допомогою до юристів. Без їх знань та досвіду видалити інформацію складно, процес займе багато часу. Якщо виконавче провадження справді відкрите, то більше, потрібна юридична допомога. Зверніться за допомогою до юридичної компанії ПІК. Юристи компанії вже 10 років спеціалізуються на захисті прав позичальників.

База боржників України.

База кредитних боржників! Онлайн консультація юриста. Ми знаємо, рішення вашої проблеми з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотний дзвінок або консультацію юриста.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Оплатил 500 грн. Попросил провести консультацию в мессенджере, потому как не всегда удобно говорить по телефону. В течении двух дней ответили на все интересующие меня вопросы. Остался доволен, рекомендую.

  thumb paskivka
  03.02.2022

  5 star review  Благодарю компанию "Пик" и особенно Алёну Валерьевну за её профессионализм и подход к клиентам! Помогла решить проблемы с кредитами. Очень грамотный юрист!

  thumb Лора
  11.01.2022

  5 star review  Огромное спасибо компании за поддержку и предоставленные услуги. Порекомендовали друзья, теперь рекомендую я! Доверяйте решение своих проблем профессионалам из ЮК "ПИК"! Это того стоит!

  thumb Оксана Ефименко
  11.01.2022

  5 star review  Компания профессионалов. Особенно Виктория. Всё на высшем уровне, оперативно. Не бойтесь, реально закрывают вопросы. Спасибо большое! Рекомендую, если у вас есть проблемы.

  thumb Ярослав Базичев
  08.11.2021

  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн