Юридична компанія «ПІК»

База даних боржників Україна

Наявністю або відсутністю боргів у українських громадян цікавляться не тільки вони самі. При наявності серйозних заборгованостей, неможливо взяти кредит, складно знайти контрагентів для бізнесу і влаштуватися на роботу. Рішення про стягнення боргу в примусовому порядку часто приймають у відсутності позичальника. Тому має сенс періодично перевіряти себе на наявність боргів. З’ясуємо, чи існує в Україні єдина база боржників по кредитах.

ЧИТАТИ ЩЕ: БАЗА БОРЖНИКІВ УКРАЇНА

Де і як реєструються кредитні заборгованості

Кредитним установам завжди цікава благонадійність потенційного позичальника. Тому в країні діють кілька бюро кредитних історій. Це приватні компанії, що збирають і надають інформацію на комерційній основі. Проблема в тому, що бази таких бюро не існує, а самі вони отримують інформацію тільки від тих фінансових організацій, з якими у них укладено договір. Таким чином, повна база кредитних боржників України відсутня у будь-якого з бюро кредитних історій. Отримати інформацію у таких бюро можна тільки за гроші. Сам процес надання відомостей досить складний.

З цих причин, на сайті Міністерства Юстиції була створена некомерційна база боржників України. Називається вона: «Єдиний реєстр боржників». Доступ до цієї бази вільний. Кожен може увійти в неї через інтернет і, при наявності мінімальних відомостей, перевірити будь-якого громадянина або компанію на наявність боргів.

Відомості про боржників вносяться в базу одночасно з відкриттям виконавчого провадження. Кредитор спочатку повинен отримати рішення суду про примусове стягнення боргу або виконавчий напис нотаріуса. Після цього він звертається до виконавчої служби. Тільки після відкриття службою виробництва, відомості про проблемного позичальника потрапляють до Єдиного реєстру боржників. Відповідно, відомості про осіб, які не виплачують кредити, якщо виконавче провадження ще не відкрито, до реєстру не внесено.

Таким чином, повна база боржників в Україні відсутня. Найбільший обсяг інформації для перевірки позичальників, контрагентів і співробітників міститься в Єдиному реєстрі боржників на сайті Міністерства Юстиції.

З цим реєстром обов’язково звіряються нотаріуси і державні органи при переоформленні прав власності на цінне майно. Якщо продавець включений до Єдиного реєстру боржників, угода щодо відчуження майна зареєстрована не буде.

Що робити якщо вас внесли до реєстру боржників

Наявність відомостей про вас в Єдиному реєстрі боржників створює масу проблем і приносить безліч неприємностей. Тому, відомості з реєстру потрібно видалити в найкоротші терміни.

Якщо ви внесені в базу боржників помилково, зверніться за допомогою до юристів. Без їх знань і досвіду видалити інформацію складно, процес займе багато часу.

ДОКЛАДНІШЕ ДИВІТЬСЯ ТУТ: БАЗА БОРЖНИКІВ ПО КРЕДИТАХ УКРАЇНА

Якщо виконавче провадження дійсно відкрито, тим більше, потрібна юридична допомога. Виконавець погодиться закрити виробництво, тільки після повного погашення боргу. Юристи можуть закрити провадження через суд. Крім того, вони здатні запропонувати щадні варіанти погашення кредиту. Один з них – викуп прав вимоги і погашення боргу зі знижкою.

Зверніться за допомогою до юридичної компанії ПІК. Юристи компанії вже 10 років спеціалізується на захисті прав позичальників.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить компанию ПИК и юриста Елену. Столкнулся в феврале с внушительной проблемой (долги родственника в 11 МФО с шестизначной суммой только по телу кредитов), обратился за помощью в ПИК. Корректно определили тактику, затем закрыли вопросы последовательно и с минимальными потерями. Сегодня получили справку о закрытии финального 11го кредита. Искренне рекомендую и желаю успехов!

  thumb Роман Городовой
  19.08.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить Олега Секрета за оказанную помощь. Наконец то наша семья освободилась от 2-х кредитов 2008 года. До обращения в компанию "Пик" обращались к нескольким юристам, но профессиональную помощь получили в "Пик". Желаем всех благ! Обязательно будем рекомендовать ваши услуги знакомым.

  thumb Юрий Нижник
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить благодарность юристу ЮК ПИК Егору за грамотную, квалифицированную помощь в моём деле. Благодаря его опыту был достигнут положительный результат. Спасибо!

  thumb Светлана Дорошенко
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить свою огромную благодарность компании ЮК ПИК и особенно Егору и Денису. Благодаря их опыту, высокому профессионализму, терпению и настойчивости они довели до конца и положительно завершили, как мне казалось уже безнадежным, мое дело. Если меня спросят, к какой юридической компании я рекомендовал бы обратиться за помощью - ЮК Пик.

  thumb Vasyl Albul
  25.07.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн