img Закрити кредити по всій Україні - юридична компанія | «ПІК» FB Twitter Pinterest YouTube

Юридична компанія “ПІК” – компанія, яка закриває кредити по всій Україні

Share this...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter

На сьогоднішній день питання проблемного, неоплаченого кредиту хвилює як мінімум половину населення України. Неплатежі за кредитними зобов’язаннями стали більше закономірністю, ніж випадковістю. Які фактори вплинули на те, що люди перестали обслуговувати кредити – відомо.

Період масової видачі кредитів припав на 2004-2008 роки, після цього криза 2008-2009 років. Криза 2014 року залишила без надії на поліпшення ще більшу частину боржників.

Держава, щоб уникнути народних хвилювань в зв’язку зі збільшенням курсу валют, ввела обмеження на стягнення з боржників валютних кредитів. Іншим обмеженням стали прописані малолітні діти. Частина боржників, користуючись недосконалістю законодавчої бази, пішла в довгі судові тяжби з банками.

Отже, компанія “ПІК” – ми працюємо для боржника: захищаємо, консультуємо, а іноді навіть міняємо його життя.

Про що ви можете дізнатися на сайті компанії:

  • Кредит в комерційному банку. Незважаючи на величезну кількість банків, які не пережили кризу і пішли з ринку в ліквідацію, частина банків все ж залишилася. Закрити кредит в цих організаціях можна шляхом викупу права вимоги по кредиту. Так можна заощадити. Другий варіант – закрити займ в результаті повного погашення. І третій спосіб – викуп тільки самого предмета застави (квартири, автомобіля, приміщення, будинка). Четвертим варіантом може стати перманентний судовий процес, де сторони оскаржують дії один одного. Він може тривати досить довго, в залежності від фінансових можливостей боржника.
  • Кредит в банку на стадії ліквідації. Як би не було парадоксально, але падіння банків, їх банкрутство виявилося приємним сюрпризом для боржників. Особливо це торкнулося боржників за іпотечними кредитами. Тепер кредити продаються на аукціоні “Прозорро” з дисконтом до 80%. Таким чином, боржники можуть купити свій іпотечний кредит і непогано заощадити. При цьому кредит закривається повністю, знімаються всі арешти і завершуються виконавчі провадження. Якщо немає коштів на покупку у боржника, в процес включаються факторингові компанії, вони стануть новим кредитором за іпотечним кредитом. Така ж ситуація відбувається з автокредитами та картковими кредитами боржників банків банкрутів. Викупити свою позику індивідуально неможливо. Їх реалізують пулами або портфелями і купують тільки факторингові організації.
  • Кредит в державному банку. Раніше в Україні було два державні банки Ощадбанк і Укрексімбанк. Якщо Ощадбанк активно кредитував, то другий видавав кредити тільки юрособам в держсекторі. Пізніше були націоналізовані ще два банки: Укргазбанк і Приватбанк. Отже, ми маємо три держбанки з величезним кредитним портфелем, відсоток проблемних кредитів, в якому доходить до 70-80% від загальної кількості позик.

Як закрити кредит в державному банку? Є два варіанта:

  • Повне погашення кредиту.
  • Погашення за рішенням суду з встановленням і визначенням суми боргу і термінів оплати.

Одні з варіантів виходу з ситуації, коли борг банку величезний – застосування викупу заставного майна самим боржником по кредиту через аукціон, організований державною виконавчою службою. При цьому частина боргу залишається, але позичальник не втрачає своє житло або приміщення.

Мікропозик або картковий кредит. Цей вид кредиту на сьогодні – один з найбільш поширених. Після кризи банки практично перестали кредитувати іпотеку, автомобілі і перейшли на видачу невеликих сум фізичним особам.

Пізніше з’явилася велика кількість фінансових організацій, які стали видавати так звані швидкі кредити. Відсутність ліцензування даної сфери збільшило кількість і спростило порядок отримання таких кредитів населенням України. Підсумки цієї політики, як бачимо, сумні. Люди, не читаючи підписували грабіжницькі договори позик, не платили, в результаті нараховувалися пені і штрафи.

Юридично не грамотні позичальники обростали декількома кредитами з простроченням і потрапляли в боргову яму. Як банки, так і фінансові компанії закладають в такі позики великі ризики. Можливі неплатежі намагаються компенсувати за рахунок нарахування величезних штрафів тим, хто ще здатний платити. Закрити таке проблемне кредит видається можливим тільки за ухвалою суду. Інших варіантів немає.

Кредит на автомобіль. Автокредит в Україні відрізнявся в основному тільки банком кредитором і способом стягнення з неплатника по кредиту. Всі пам’ятають беззаконня “Приватбанку”, коли автомобіль під приводом огляду відвозять на стоянку банку, під замок. Наслідки прострочення по автокредиту для більшості боржників представляються, як втрата самого транспортного засобу. Насправді ситуація набагато складніше, т. я. арешти накладаються на все майно боржника. Підкреслимо – на все. Закрити автокредит можна також шляхом покупки права вимоги або за рахунок реалізації автомобіля через торги. Головна проблема – це залишок боргу і наявність арештів на інше майно громадянина.

Реєстр боржників. Це додатковий інструмент в системі стягнення, який держава послідовно створює в рамках Міністерства Юстиції. Він тільки починає працювати і ще не всі боржники по кредитах внесені до реєстру. Не варто спокушатися, внесуть всіх рано чи пізно. Внесення до реєстру – це практично заборона на відчуження будь-якого майна та навіть якщо борг по кредиту погашений, має бути ще процедура закриття виконавчого провадження та сплата виконавчого збору в розмірі 10% від суми позовної заяви кредитора.

Заборона на виїзд за кордон або реєстр прикордонної служби. Це закритий реєстр, дізнатися інформацію можна тільки за письмовою заявою в прикордонну службу України. Відповідь чекати місяць. Яким би спірним ні цей інструмент тиску на неплатника по кредиту, він починає користуватися популярністю. Внести, як і вивести з реєстру боржника може тільки виконавець в рамках відкритого провадження. Процедура тривала і досить витратна. Заборона можна оскаржити, як в судовому порядку, так і повністю, погасивши кредит або заборгованість кредитору і закривши виконавче провадження.

Захист боржника або антіколлекторство. У зв’язку з величезною кількістю проблемних кредитів з’явилися і компанії, що спеціалізуються на захисті боржника. Класифікувати їх можна за двома напрямками: деякі компанії є чисто адвокатськими та роблять упор на судових розглядах і затягуванні процесу стягнення коштів з боржника, інші на закритті кредиту шляхом переговорів з кредитором і компромісному рішенні проблеми боргу.

Компанія “ПІК” застосовує обидва шляхи вирішення проблем боржника, як через суд, так і через викуп права вимоги у кредитора зі зменшенням вартості боргу. Географічне розташування та досвід компанії “ПІК” є нашими конкурентними перевагами. За час роботи було сформовано громіздкий портфель готових рішень будь-якої проблеми боржника за кредитом, якою би заплутаною вона не була.

Ми запрошуємо до співпраці як адвокатів, юристів, так і приватних осіб.

Якщо у вашого знайомого є одна з описаних вище кредитних проблем, давайте допоможемо йому разом.

Залишити заявку

Поділитися статтею в соц. мережах

Share this...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter

Будь ласка, поставте оцінку статті

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)
Всі Статті
Отримати додаткову консультаціюНатискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
Заповніть форму для того, щоб дізнатися за скільки можна зняти арешт


Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
img